RC auto Traxxas Slash 2BL 2WD RTR 1:10 (oranzova)

Kód: TRA58134-4-ORNG
6 569 Kč 5 429 Kč bez DPH
Položka není dostupná

Traxxas Slash je výkonný RC model auta 1:10 s náhonem 2WD a rychlostí až 48 km/h. Je plně sestaven a obsahuje bezsponkovou karoserii. Pohání jej výkonný střídavý motor s regulátorem BL-2S. RC souprava Traxxas TQ 2.4 GHz.

Detailní informace

30.000
Přes 30 000 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 30.000 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.

Detailní popis produktu


Obsah balení

Obsahem balení je kompletně sestavený model RC auta Traxxas Slash 2BL 2WD RTR 1:10 s nainstalovanými komponenty: střídavý motor 3300ot/V, střídavý regulátor BL-2S, servo Traxxas 2075, přijímač 2.4GHz 3 kan. TQ. Traxxas vysílač 2.4GHz 2 kan. TQ. Příslušenství: klíč imbus (1.5, 2, 2.5 mm), klíč na spojovačky, klíč na čepy, křížový klíč, klíč na anténu, vymezovač baterie, písty a podložky pod pružiny. Návod CZ

Charakteristika

Traxxas Slash je výkonný RC model auta v měřítku 1:10 s náhonem 2WD a rychlostí až 48 km/h. Je plně sestaven a připraven k jízdě. Pohání jej výkonný střídavý motor s regulátorem BL-2S. Jednoduchá RC souprava Traxxas TQ 2.4 GHz poskytuje precizní mechaniku pro přesné řízení. Nově je na modelu použitý bezsponkový systém uchycení karoserie pro snadnou výměnu baterie.

Cenově dostupný střídavý pohon BL-2S obsažený v modelu obsahuje všechny výhody bezkartáčkových motorů jako je vyšší výkon, dlouhá životnost a minimální údržba. Model má pečlivě naladěný podvozek s nezávislým zavěšením, díky kterému si hravě poradí s různými povrchy jako asfalt, nízká tráva i náročnější terén. Pro jízdu v mokrém prostředí je na modelu voděodolná* elektronika.

Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

Bezsponková karoserie

Unikátní systém uchycení karoserie pomocí zobáčků v podbězích kol, umožňuje rychlou výměnu baterie a čistý vzhled modelu neruší klipy.
Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

Šasi

Tuhost šasi je zajištěna osvědčenou konstrukcí z nylonu plněného vlákny. Díky tomu je model lehký, výborně ovladatelný a zároveň odolný při nárazu.
Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

Olejové tlumiče

Olejové tlumiče s vysokým zdvihem využívají duální X-kroužky pro dokonalé utěsnění a perfektní chod. Robustní design v kombinaci s vysokým objeme oleje dokáže absorbovat i tvrdé nárazy v těžkém terénu. Tlumiče si můžete naladit podle svých představ úpravou pružin a změnou viskozity oleje.
Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

Převodovka, stavitelná disková spojka a planetový diferenciál

Převodovka, disková spojka a planetový diferenciál jsou uzavřeny do jednoho kompaktního celku. Převodovka s třecí spojkou spolehlivě přenáší výkon motoru na nápravy, planetová převodovka diferenciálu Magnum 272™ má ozubená kola vyrobená z kalené oceli. Tento systém vyžaduje naprosto minimální údržbu. K dispozici jsou pastorky a ozubená kola s různými počty zubů, takže si můžete model přesně vyladit pro rychlostí i technické tratě.
Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

Třecí spojka

Třecí spojka Revo Spec Torque Control zajišťuje plynulý přenos výkonu a je stavitelná. Správně nastavená míra prokluzu chrání pohonné ústrojí, přičemž nesnižuje akceleraci modelu.
Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

Servo řízení

Digitální Traxxas servo 2075 high-torque voděodolné se stejnosměrným motorem a nylonovými převody má moment 9.0 kg.cm a rychlost 0.17 s/60°@ 6.0 V. Pro odolnost vůči vodě* je krabička serva a výstupní tisícihran osazen těsněním. Dvě kuličkové ložiska poskytují velmi hladký chod.
Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

RC souprava Traxxas TQ

Model je řízen dvoukanálovou proporcionální volantovou RC vysílačkou Traxxas TQ, pracující v pásmu 2.4 GHz - provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze 4 AA články. Na vysílači je otočný knoflík, kterým se trimuje řízení (aby model jel rovně, pokud je volant ve středové pozici). Stav baterií ve vysílači je indikován LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení.
Traxxas Slash 1:10 2BL RTR modrý

Přijímač TQ

Tří-kanálový přijímač Traxxas TQ 2.4 GHz, zajišťuje bezpečné řízení bez výpadků. Snadné spárování jedním tlačítkem. Indikace stavu pomocí LED diody.

Vlastnosti Traxxas Slash 2BL 2WD RTR 1:10

 • Hotový sestavený model v měřítku 1:10
 • Bezsponkový systém uchycení karoserie
 • Střídavý motor 3300Kv s integrovaným chlazením a konektorem Quick Connect
 • Střídavý regulátor BL-2S se třemi jízdními režimy
 • Voděodolné* servo 2075 High Torque
 • Převodovka Magnum 272 s kalenými ocelovými ozubenými koly
 • Třecí spojka Revo Spec Torque-Control™
 • Teleskopické hřídele s klouby
 • Hotová nabarvená karosérie
 • Olejové tlumiče
 • RC souprava Traxxas TQ 2.4 GHz
 • Model je připraven pro upgrade na výkonnější pohon VXL

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor. V případě zájmu rádi pomůžeme s vhodným výběrem baterie a nabíječky

Doporučené akumulátory LiPo:

S moderními Li-Po akumulátory bude RC model mít vysoký výkon a jezdit maximální možnou dobu. Model lze provozovat na 2 článkový (7,4 V) LiPo akumulátor s konektorem Traxxas ID

Parametry

Typ Short Course Truck
Měřítko 1:10
Délka 578 mm
Šířka 296 mm
Rozvor 335 mm
Světlá výška podvozku 89 mm
Hmotnost 2180 g
Náhon 2WD
Motor Střídavý BL-2s 3300 kV
Doba jízdy 25- 30 minut s LiPo akumulátorem Traxxas 7,4V 5000mAh
Rychlost Až 48 km/h
Šasí Nylon
Výška 193 mm
Prostor pro baterie 165 x 50 x 25 mm
Přední kola Traxxas SCT 2.2"
Zadní kola Traxxas SCT 2.2"
Převodvka Magnum 272
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Traxxas Slash BL-2S 1:10
Typ RC auta: short course
Měřítko: 1:10
Motor: střídavý brushless
Pohon: 2WD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vítejte ve světě RC modelů aut, kde jedním z předních jmen v oboru je firma Traxxas. Tento renomovaný výrobce je známý po celém světě a je jedním z největších hráčů na trhu s RC modely aut. Ať už jste nadšenec do terénních závodů nebo prostě milujete adrenalin ze závodů s RC auty, Traxxas má výběr pro každého.

Firma Traxxas je specialista na výrobu vysoce kvalitních RC modelů aut. Každý model, který vytváří, je pečlivě navržen a vyzkoušen, aby zákazníkům poskytl co nejlepší zážitek. Firma věnuje velkou pozornost detailům, což je vidět na kvalitě a provedení jejich aut.

RC modely aut od firmy Traxxas jsou vyráběny s mimořádným zaměřením na detaily a funkčnost. Navíc, Traxxas je známý svou inovací v oblasti technologie RC modelů. K jejich nejdůležitějším technologickým průlomům patří například systémy stability, které pomáhají udržovat vozidla na správné cestě bez ohledu na terén.

Úžasné je, že Traxxas nabízí modely pro všechny úrovně zkušeností. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo profesionální závodník, Traxxas má model, který vyhovuje vašim potřebám. Jejich modely jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné pro začátečníky, zároveň však nabízely vysokou úroveň výkonu pro zkušené závodníky.

Velkou výhodou je také skutečnost, že Traxxas nabízí široký sortiment náhradních dílů a doplňků. To znamená, že pokud se něco pokazí na vašem modelu, můžete jít přímo na jejich webové stránky a najít přesně to, co potřebujete, aby jste své auto dostali zpět na trať co nejdříve.

Takže pokud hledáte zábavu, vzrušení a adrenalin z jízdy s RC autem, neměli byste přehlédnout RC modely aut od firmy Traxxas. Jejich kvalita, výkon a inovace vám poskytnou nezapomenutelný zážitek.