Reklamace a vrácení zboží

a59f86b7ec75d5-banner-reklamace

REKLAMACE ZBOŽÍ:

Dříve než budete zasílat na reklamaci zakoupený výrobek na našem eshopu nejprve nám problém napište ZDE přes kontaktní formulář (třeba se nám podaří problém vyřešit)
Pokud se přece jen nepodaří problém vyřešit v prvotní emailové komunikaci zašlete nám výrobek k reklamací dle instrukcí viz níže:

1. K reklamaci prosím přidejte vytisknutý a vyplněný REKLAMAČNÍ PROTOKOL
2. Posílejte jen očištěné modely !!!

 

 

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY:
Lhůta k odstoupení dle článku 5. V případě, že jste spotřebitel, tedy osoba kupující Zboží mimo rámec své podnikatelské činnosti, máte v souladu s ustanovením §1829 občanského zákoníku právo odstoupit od Smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne uzavření Smlouvy, resp. pokud se jedná o koupi zboží, pak do čtrnácti dnů od jeho převzetí. Podmínek Nám však odpovídáte za snížení hodnoty Zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné k tomu, abyste se seznámili s povahou, vlastnostmi a funkčností Zboží, tj. způsobem, jakým byste se se Zbožím seznamovali v kamenné prodejně. V případě, že jsme Vám ještě nevrátili Cenu, jsme oprávněni pohledávku z titulu nákladů započíst na Vaši pohledávku na vrácení Ceny.

K odstoupení od kupní smlouvy prosím přidejte vytisknutý a vyplněný FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍAdresa pro zaslání zboží přes Českou poštu pošlete na adresu:

Ivo Jordán
Františka Kožíka 2659
Uherský Brod
688 01

Nebo zboží můžete poslat přes Zásilkovnu na toto výdejní místo:
https://www.zasilkovna.cz/pobocky/uhersky-brod-partyzanu