Hexbug Vex

Hraní se stavebnicí je oblíbenou aktivitou dětí i dospělých. Mám pro všechny fanoušky stavebnic dobrou zprávu - na trh přišla nová stavebnice Hexbug Vex pro děti i dospělé. Hexbug Vex je víc než jen obyčejná stavebnice. Je to komplexní systém, který vám umožní sestavit úžasné stroje s velkou přesností a kreativitou. Každý dílek je navržen tak, aby podporoval tvůrčí myšlení a inovace. Co Hexbug Vex vyniká? Může spojit hraní a učení. Pomáhá dětem i dospělým rozvíjet technické dovednosti, logiku a kreativitu. S Hexbug Vex můžete stavět jednoduché i složité stroje, které se dokážou hýbat a plnit různé úkoly.

Hexbug Vex je také skvělý způsob, jak si užít čas s rodinou a přáteli. Stavění modelů může být zábavné pro všechny a podporuje týmovou práci. Každý může přispět svými dovednostmi a nápady. Zkuste novou stavebnici Hexbug Vex. Je to skvělý způsob, jak pro děti i dospělé, objevit kreativitu, rozvíjet technické dovednosti a užít si kvalitní čas při hraní a učení. Tato stavebnice vám určitě přinese hodně zábavy a vzrušení.

3 položek celkem
Stavebnice Hexbug Hexmods Pro Series (žlutý)
1 900 Kč bez DPH
2 299 Kč

Sestavitelný RC model auta s díly pro tuning HEXMODS Pro Series - žlutý. Podvozek s možností úprav pomocí přiložených dílů. Vysílač s proporcionálním řízením - 2.4 GHz. Rychlost až 21 km/h. LED...

Kód: HEX807810
Stavebnice Hexbug Vex - smykový nakladač
412 Kč bez DPH
499 Kč

Zábavná a naučná stavebnice HEXBUG VEX - Smykový nakladač. Postavte si toto stavební vozidlo z více než 180 dílků. Naučte se, jak tento stroj funguje a ovládejte jej stejně jako skutečný stavební...

Kód: HEX807606
Stavebnice Hexbug Vex Robotics - nakladač
578 Kč bez DPH
699 Kč

Zábavná a naučná stavebnice HEXBUG VEX - Nakladač. Postavte si toto stavební vozidlo z více než 200 dílků. Vybavený předním nakladačem a rypadlem, je to základní vybavení, které musíte mít na...

Kód: HEX807094

Stavebnice Hexbug Vex

Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak trávit volný čas jak u dětí, tak u dospělých, je bezesporu hra se stavebnicí. A právě pro všechny milovníky stavebnic mám pro vás skvělou zprávu. Na trh nedávno vstoupila nová stavebnice Hexbug Vex, která je určená pro děti a dospělé.

Stavebnice Hexbug Vex je skutečně unikátní a výjimečná ve své podstatě. Je to více než jen stavebnice. Je to komplexní a vysoce sofistikovaný systém, který umožňuje postavit neuvěřitelné stroje s podrobnou přesností a kreativitou. Každý jednotlivý dílek v této stavebnici je navržen tak, aby podněcoval tvůrčí myšlení a inovativní řešení.

Ale co je na stavebnici Hexbug Vex tak unikátního? Je to její schopnost propojit hru se vzděláváním. Díky tomu může dítě, ale i dospělý, rozvíjet své technické dovednosti, logické myšlení a kreativitu. Stavebnice Hexbug Vex nabízí možnost stavět nejen jednoduché konstrukce, ale i složité stroje, které se mohou pohybovat a vykonávat různé funkce.

Navíc, stavebnice Hexbug Vex je také skvělým způsobem, jak strávit čas s rodinou a přáteli. Budování různých modelů může být skvělou zábavou pro celou rodinu a zároveň vytvořit prostor pro týmovou práci a spolupráci. Každý může přispět svými dovednostmi a nápady do společného díla.

Tak neváhejte a vyzkoušejte novou stavebnici Hexbug Vex. Je to skvělá příležitost jak pro děti, tak pro dospělé, objevit svou kreativitu, rozvíjet technické dovednosti a strávit kvalitní čas při hře a učení. Tato stavebnice vás určitě nezklame a nabídne mnoho hodin zábavy a vzrušení.

29.500
Přes 29.500 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 29.500 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jsme důvěryhodný a lety ověřený český Eshop s dlouhou tradicí již od roku 2007 který dělá radost jak dětem tak i dospělým.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 3990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.