SCX ADVANCE 2.0 GT3 SERIES

Kód: SCXE10402X500
Novinka
Značka: SCX
7 999 Kč –6 %
SCX ADVANCE 2.0 GT3 SERIES
7 999 Kč –6 % 7 559 Kč 6 247 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

SCX Advance GT3 Series v klasickém měřítku 1:32 - vynikající digitální autodráha s předjížděním v křížení, mostem a svodidly. Dva bezdrátové ovladače s přepínačem výhybky, dvě detailně zpracovaná digitální, dráhová autíčka s LED světly. Plocha pro rozložení: 220 x 184 cm. Délka tratě: 5,9 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, most, 2x křížení, svodidla, 2x dráhové autíčko, 2x ovladač a napájecí zdroj. Návod CZ 

SCX Advance GT3 Series

Charakteristika

Autodráha SCX Advance GT3 Series v klasickém měřítku 1:32 pro napínavější závody - vynikající digitální autodráha s možností předjížděním v křížení (ovladačem řízená výhybka), mostem a svodidly. Balení obsahuje dva bezdrátové ovladače s přepínačem výhybky, dvě detailně zpracovaná digitální, dráhová autíčka SCX Aston Martin Vantage GT3 - NBO a SCX Porsche 911 GT3 - Hybrid, která jsou vybavena LED světly. Plocha pro rozložení: 220 x 184 cm. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, spárujete ovladače s autíčky a můžete začít závodit.

scx/SCXAdvanceLogo.jpg

SCX Advance

Autodráhy SCX Advance jsou digitální, což umožňuje na rozdíl od klasické analogové autodráhy vzájemné předjíždění a mnoho dalších funkcí. Měřítko 1:32 je ideální velikost pro pravé a napínavé závody při kterých si plně užijete a osvojíte dynamiku autíček. Autodráhy SCX 1:32 mají shodné traťové díly a lze autodráhu vylepšovat a rozšiřovat. Autodráhy SCX Advance lze navíc pomocí tuningové Bluetooth rovinky (prodává se samostatně) spojit s telefonem či tabletem. V telefonu pak budete mít dispozici počítadlo kol, tvorbu závodů, nastavení autíček, nebo zde můžete sdílet výsledky. Pokud ještě Bluetooth rovinku doplníte o boxovou uličku, můžete prožívat napínavé závody s úbytkem paliva a tankováním.

Díky digitální technologii u autodráh SCX Advance, se může na trati teoreticky pohybovat až 9 autíček zároveň.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců autodráh a jako první uvedla na trh digitální autodráhu. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

scx/digital_system.png

Digitální systém

Digitální systém funguje tak, že každé autíčko je bezdrátově spojeno s konkrétním ovladačem. To řešení umožňuje na rozdíl od klasické autodráhy vzájemné předjíždění mezi auty na výhybkách. Tím jsou závody mnohem napínavější a nejste znevýhodněni výběrem té či oné dráhy.

scx/scxe_ovladac2.jpg

Bezdrátové ovladače 2.0

Kvalitní bezdrátové ovladače výborně padnou do ruky. Digitální ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost konkrétního autíčka s kterým je spárován. Ovladač má dále tlačítko pomocí kterého můžete přepínat výhybku, aby autíčko v křížení změnilo dráhu. Pro snadnější párování je vysílač verze 2.0, vybaven indikační LED diodou, která signalizuje spojení autíčka s vysílačem. (Verze 2.0 je plně zpětně kompatibilní s autíčky i ovladači přechozí verze 1.0)

Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná digitální autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka jsou krásně detailně zpracovaná a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou tak replikou skutečných dráhových a rally vozů. Autíčka jsou vybavena předními i zadními LED světly.

Dráhová autíčka SCX Aston Martin Vantage GT3 - NBO a SCX Porsche 911 GT3 - Hybrid.

Autíčka
scx/SCXE10288X200.jpg

Křížení tratí pro předjíždění

Křížení umožňuje autíčkům předjíždět a změnit dráhu podle toho jak chcete. Stiskem tlačítka na ovladači si autíčko přenastaví výhybku a přejede z pruhu do pruhu. (Princip je tak podobný jako u tramvají.)

scx/SCXE10283X500_most.png

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu mostu, který zároveň přidává autodráze na vyrovnanosti a atraktivitě, díky křížení tratí.

scx/SCXU10299X200.png

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

scx/SCXU10294X200.jpg

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti

  • Digitální autodráha
  • Plocha pro rozložení: 220 x 148 cm
  • Dálkově ovládané křížení pro předjíždění
  • Dvě autíčka s autentickou karoserií
  • Dva bezdrátové ovladače
  • Most na trati
  • Ochranná svodidla
  • Výkonný zdroj
SCX Advance GT3 Series
 

Doporučujeme koupit

scx/SCXE10292X200.jpg

BlueTooth rovinka

Bluetooth rovinka (SCXE10292X200) umožně bezdrátově spojit autodráhu s chytrým telefonem a aplikací SCX. K dispozicí tím získáte počítadlo kol, tvorbu závodů a v případě připojení Pitboxu, také tankování. Vše na jednom místě v přehledné grafické aplikaci.

scx/SCXE10291X200.jpg

Boxová ulička

Boxová ulička (SCXE10291X200)  - Pitbox, umožňuje v kombinaci s BlueTooth rovinkou, jedinečnou možnost tankování a pořádání napínavých závodů s úbytkem paliva.

 
 

Parametry

Typ SCX Advanced
Měřítko 1:32
Délka 220 cm
Šířka 148 cm
Délka tratě 5,9 m
Věk 8+

video 1

video 2

video 3

video 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: