Mavic

 mavicprodostup

 

DJI MAVIC PRO

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE:
4.4.2017: dorazila nám další várka dronů DJI Mavic Pro Fly More Combo. Kontaktováni zákazníci dle pořadníku objednávek. Drony odeslány na jejich adresy.
30.3.2017: dorazilo nám pár dronů DJI Mavic Pro Fly More Combo. Kontaktováni zákazníci dle pořadníku objednávek. Drony odeslány na jejich adresy.
20.3.2017:
 dorazila nám další várka dronů DJI MAVIC PRO + DJ MAVIC PRO COMBO. Byli kontaktování zakazníci co již měli udělanou předobjednávku a drony jim byli odeslány. Další zákaznící co mají již udělanou nezávaznou objednávku (předobjedávku) budou kontaktování při další dodávce která dojde během pár dní...

Všem kdo mají zájem o drona od firmy DJI Mavic doporučujeme udělat objednávku co nejdříve. Důvodem tohoto kroku je to, že o tyto drony je obrovský celosvětový zájem a firma DJI nestíhá pokrýt tuto poptávku která je opravdu velká. Šance, že nějaký obchod bude mít drony Mavic Pro volně na na skladě či prodejně je téměř nulová nebo v první řadě jsou vyřizovány především předobjednávky na které je pořadník.

Čím dříve drona objednáte v tím větší šance je, že ho včas obdržíte.
Tyto objedávky nejsou ničím závazné, nemusíte nic platit dopředu ani se nezavazujete drona odebrat. Slouží to především proto, že jakmile nám drony průběžné chodí tak jsou nejprve kontaktováni dle pořadníku ti co mají udělanou předobjednávku zda jejich zájem trvá a drona jim můžeme pak expedovat.

Všechny drony Mavic jsou z oficiální české distribuce, českým podrobným  návodem, 2 letou zárukou a českou technickou podporou

OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ K DODÁVKÁM FIRMY DJI:
http://www.dji.com/newsroom/news/mavic-pro-shipping-update-nov-3-2016

 

NEČEKEJTE A OBJEDNÁVEJTE JIŽ NYNÍ: