RC letadlo Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic

Kód: HBZ310001
Novinka
Značka: Hobbyzone
8 255 Kč 6 822 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Hobbyzone Mini Apprentice S2 SAFE Basic je skvělý RC model letadla na učení pro začátečníky. Má řadu funkcí, zaměřených na začátečníky, díky nimž je snadné začít létat, jako funkce SAFE a tlačítko záchrany. Vysílač Spektrum DXS 2.4GHz, neobsahuje baterii a nabíječ.

Detailní informace

30.000
Přes 30 000 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 30.000 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model letadla pro začátečníky Mini Apprenice SAFE Basic s nainstalovanými komponenty: Střídavý motor 2832-1300Kv 14P, Střídavý regulátor 30A, Spektrum servo A381 9g Mini, Spektrum servo A382 13g MG, Spektrum přijímač AR631 6CH AS3X/SAFE. V balení je obsažen Vysílač Spektrum DXS DSMX. návod v češtině.

Charakteristika

Chcete začít létat s RC modely letadel a nevíte jak? Tak právě vám je určen model letadla Mini Apprentice SAFE Basic, s ideálními parametry pro začátečníky. Model je dodáván s nainstalovanou elektronikou a proto je rychle přípraven k letu. Koncepce modelu je zcela podřízena požadavku na model, který má vynikající letové vlastnosti, moderní elektroniku a který dokáže pomoci v začátcích. Pomoc elektroniky lze vypnout a model dále používat pro pokročilejší létání. Doplníte si pouze svoji LiPol baterii a vhodný LiPol nabíječ.

Hobbyzone Mini Apprentice S2 SAFE Basic je skvělý RC model letadla pro začínající piloty k výuce pilotáže. Je vybaven funkcemi, které jsou zaměřeny na začátečníky a díky kterým je nmohem jednodušší začít létat. Jsou k dispozici letové režimy s funkcemi elektronické ochrany letové obálky SAFE a tlačítko záchrany Panika. Model je kompletně připraven k provozu, součástí balení je vysílač Spektrum DXS 2.4GHz.

Apprentice S2 Basic je vybaven exkluzivní a inovativní technologií SAFE společnosti Horizon Hobby, díky které se téměř každý může naučit úspěšně létat. Exkluzivní technologie SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope), pomáhá udržovat náklony během letu a tak předcházet haváriím, takže se téměř každý může naučit úspěšně létat. Režimy pro začátečníky, středně pokročilé a zkušené, vám umožňují zvolit si úroveň stability a pomoci řízení kterou potřebujete, nebo jste připraveni přejít na vyšší úroveň pilotáže, a to jediným otočením přepínače. V případě potřeby se můžete okamžitě vrátit ke stabilnímu letu pomocí tlačíítka nebo přepínače Panika (Panic Recovery). V modelu je nainstalován výkonný střídavý motor spolu s regulátorem vybaveným telemetrií. 3-kolý podvozek s řiditelným příďovým kolem je vybaven velkými koly a je výborně ovladatelný při startu a přistání. Pro vzlety a přistání na vodě lze nainstalovat volitelné plováky!

Apprentice S 2 je vybaven novými pokročilými technologiemi SMART, regulátorem 30A podporujícím telemetrii, který poskytuje řadu telemetrických dat, souvisejících se systémem napájení v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších, ovšem při použití kompatibilních vysílačů Spektrum™, vybavených AirWare™, nebo zbývající energie letové baterie pomocí LED na vysílači DXS dodávaném s verzí RTF. Při použití doporučené LiPol baterie a nabíječe Spektrum Smart, je usnadněno bezpečné nabíjení díky detekci baterie nabíječem a automatickém nastavení nabíjecích parametrů.

Vlastnosti RC modelu letadla Mini Apprentice S2 Basic

 • Technologie SAFE™ nabízí vysokou míru bezpečnosti
 • Okamžitá obnova letu pomocí tlačítka Panika
 • Letové režimy Začátečník, Pokročilý, a Zkušený pro efektivní výuku
 • Řízeny jsou proporcionální funkce plyn, směrovka, výškovka a křidélka
 • Přijímač Spektrum AR631 s telemetrií a špičkovou technologií DSMX®
 • Rázuvzdorná odolná konstrukce modelu z materiálu EPO
 • Nainstalovaná kompletní elektronika se střídavým motorem a regulátorem
 • Rychlá a jednoduchá montáž
 • Tříkolý podvozek s řiditelným příďovým kolem
 • Volitelně je možné zakoupit plováky HBZ7390
Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic

Balení RTF Basic

V balení je RC model Mini Apprenice SAFE s nainstalovanou kompletní elektronikou, střídavým motorem a regulátorem. Spektrum přijímač AR631 6CH AS3X/SAFE má integrovanou telemetrii. Doplníte si svoji LiPol baterii 1300mAh - 2200mAh 3S a vhodný nabíječ, 

Možnosti telemetrie

Apprentice S 2 je vybaven telemetrií vybaveným regulátorem, který může kompatibilním vysílačům Spektrum poskytovat řadu telemetrických dat, souvisejících s energetickým systémem v reálném čase. Oznámí přibližnou zbývající energii letové baterie prostřednictvím počtu LED diod a zvukové výstrahy z vysílače DXS dodávaného s verzí RTF. Nabízí i údaje, týkající se otáček motoru, proudu, celkového napětí baterie vysílačům, vybavených Spektrum AirWare™ (včetně DX6e a 8e, DX6 G2 / G3 a 8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX20 a ostatní), během letu.

Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic
Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic

Lehká konstrukce

Model je zhotoven z pevné a lehké pěnové hmoty EPO, kompletní pohon a elektronika jsou nainstalovány, model je polepen obtisky. Křídlo se připevňuje k trupu pomocí gumiček, aby se mohlo v případě tvrdého přistání nebo nárazu volně pootočit.

Snadná montáž

Apprentice S 2má nainstalován pohon, serva i přijímač. Vše, co musíte udělat, je dokončit rychlou a snadnou konečnou montáž bez použití lepidla nebo speciálního nářadí a budete připraveni k letu za méně času, než je ho třeba k nabití baterie!

Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic
Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic

Stabilní podvozek

3-kolý podvozeky s řiditelným příďovým kolem a velkými pneumatikami nabízí lepší ovladatelnost při startu a přistání, na nejrůznějších površích od zpevněných drah až po travnaté parky a dokonce i polní cesty.

Volitelné plováky

Proměňte Apprentice S 2 na hydroplán, je to snadné s volitelnou sadou Hobbyzone plováky: HBZ7390 (prodává se samostatně). Instalace trvá jen několik minut a veškeré potřebné součásti jsou součástí sady letadla a plováku.

Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic
Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic

Mini Apprentice S má inteligentní technologií SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), která maximálně zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má pocit maximálního bezpečí. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání zajišťuje nejen klidný stabilní let (AS3X), ale má i funkci pro uvedení modelu do vodorovného letu tlačítkem. Pokud se začátečník dostane do nestabilní polohy, stačí zmáčknout tlačítko a model sám přejde do vodorovné polohy. Po puštění tlačítka dojde ihned k obnovení manuálního řízení.

K řízení lze zvolit jeden ze tří letových módů.

 • Začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání.
 • Pokročilý, větší náklon při řízení, jsou omezeny extrémní letové polohy. Je zde již velká volnost řízení a minimální korekce letu.
 • Expert je bez omezení letových poloh.

Parametry

Druh stavebniceRTF
KonstrukceEPO
Rozpětí1220 mm
Délka869 mm
Letová hmotnost735 g
Nosná plocha22 dm²
Plošné zatížení33,4 g/dm²
Elektro pohon370 Brushless Outrunner 1300Kv
Spalovací motorNe
BaterieDoporučena LiPol 1300 - 2200 mAh 3S
Vrtule8.25 x 5.5
Kužel34 mm
PřijímačSpektrum AR631

VIDEO: Hobbyzone Mini Apprentice S2 1.2m SAFE RTF Basic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hobbyzone je známou značkou v oblasti modelářství, která se specializuje na výrobu a distribuci RC modelů, zejména letadel a dronů. Založená byla s cílem nabídnout začínajícím i pokročilým modelářům kvalitní a snadno ovladatelné modely, které umožní plynulý přechod do světa dálkově ovládaných zařízení. Jedním z charakteristických rysů Hobbyzone je jejich zaměření na uživatelskou přívětivost a inovativní technologie. Mnoho jejich modelů je vybaveno pokročilými funkcemi, jako jsou SAFE (Sensor Assisted Flight Envelope) technologie, která pomáhá stabilizovat letadlo a zajišťuje snadnější ovládání, což je zvláště užitečné pro začátečníky.

Hobbyzone nabízí širokou škálu produktů, od jednoduchých cvičných modelů až po pokročilejší letadla pro zkušenější piloty. Jejich produkty jsou často vyrobeny z odolných materiálů, které vydrží i menší nehody, což je další plus pro nové uživatele, kteří se teprve učí základy létání. Kromě letadel a dronů zahrnuje sortiment Hobbyzone také různé příslušenství a náhradní díly, což umožňuje modelářům snadno najít potřebné komponenty pro údržbu nebo vylepšení svých modelů.

V závěru lze říci, že Hobbyzone je uznávanou značkou v komunitě RC modelářů, která si získala oblibu díky svým kvalitním produktům a podpoře, kterou poskytuje svým zákazníkům.