Bonusový program

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém korun za realizované nákupy a další aktivitu , Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 1 CZK = 1 Koruna. Koruny  mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové koruny?

Bonusové koruny získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus korun, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové koruny se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se koruny odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Koruny se přičítají podle vzorce 100 CZK = 1 Koruna

PŘIKLAD: zakoupíte si model ARRMA SENTON 3S BLX za 10 678,-Kč a získáte 106.78 korun
Což je 106.78Kč které se Vám přičtou do bonusového programu pro další nákup. 

capture_013_04112021_135430

 

Jak můžu bonusové koruny uplatnit?

Vaše nasbírané koruny vám přináší slevy. Stav vašich korun můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíte stav bonusových korun s možností jejich použití.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Přehled korun...

Přehled počtu získaných bonusových korun je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových korun a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými koruny?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové koruny. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých korun?

Platnost Vašich bonusových korun je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové koruny nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové koruny uplatnit!