Traxxas Rustler VXL HD 4WD RTR 1:10 (cervena)

Kód: TRA67376-4-RED
Očekáváme
Značka: Traxxas
10 529 Kč 8 702 Kč bez DPH
Položka je objednána

Traxxas Rustler VXL HD 1:10 je výkonný RC model auta s pohonem všech kol vhodný k rychlé jízdě v terénu. Střídavý motor poskytuje rychlost až 104 km/h. Elektronická stabilizace pro snadné řízení. Komponenty pro vysokou odolnost - Extreme Heavy Duty a bezsponková karoserie.

Detailní informace

30.000
Přes 30 000 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 30.000 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.

Detailní popis produktu

Traxxas Rustler VXL HD 4WD RTR 1:10

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta na dálkové ovládání Traxxas Rustler VXL HD v měřítku 1:10 s nainstalovanými komponenty: střídavý motor Velineon 550 4P, střídavý regulátor Velineon VXL-3S V2, servo 2075 high-torque, 5-kanálový přijímač Traxxas TQi TSM, telemetrie. 2-kanálový vysílač Traxxas TQi BlueTooth Ready. Příslušenství: imbus (1.5, 2, 2.5mm), křížový klíč na kola, klíč na spojovačky 8/4mm, podložky pod pružiny, sada pístů do tlumičů, pastorek na motor, pěnový vymezovač baterie a návod CZ

Charakteristika

Model auta na dálkové ovládání Traxxas Rustler 1:10 HD s brutálním výkonem a rychlostí až 104 km/h, díky střídavý motoru Velineon 3500kV a regulátoru VXL-3S. K výborné ovladatelnosti přispívá náhon 4x4 a elektronická stabilizace jízdy TSM. Pro vysokou odolnost je model továrně vybaven sadou Extreme Heavy Duty. Použit je rychloupínací systém uchycení karoserie pro čistý vzhled a snadnou výměnu baterie.

Osvědčená konstrukce modelu Rustler byla zachovaná, včetně modulární konstrukce šasi, špičkové geometrie zavěšení, pohonného ústrojí s třecí spojkou a předního a zadního diferenciálu. Díky náhonu 4WD a střídavému pohonu zažijete nespočet hodin perfektní ovladatelnosti a bleskové akcelerace.

Regulátor se třemi jízdními režimy zaručí zábavu dospělým i dětem díky možnosti omezení výkonu na 50%. Ovládání zajišťuje vysílač TQi 2.4 GHz s precizním mechanikou řízení a možností doplnění Bluetooth modulu a telemetrie (prodává se samostatně). K dispozici je samozřejmě široká paleta tuningových dílů, včetně kompletních náhradních.

Sada Extreme Heavy Duty

Továrně instalovaná sada upgraduje exponované části modelu pro nepřekonatelnou odolnost. Jednotlivé díly jsou vyrobeny z těch nejodolnějších materiálů, které společnost Traxxas používá. Ať již budete projíždět náročným terénem nebo skákat na skokáncích, sada je navržena tak, aby dlouho vydržela.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Modulární konstrukce šasi

Modulární šasi Rustleru 4x4 snadno demontujete na části jen za pomoci šroubováku. Během minuty máte přístup ke všem důležitým součástem, nastavení modelu a servisní údržbě. Pevné, zesílené nárazníky chrání model před nárazy, zároveň jsou navrženy tak, aby byly zachovány vysoké nájezdové úhly.

Snížený podvozek

Šasi se sníženým těžištěm, širokým rozchodem a prodlouženým rozvorem, poskytuje dokonalou rovnováhu v rychlosti a stabilitě. Tuhost šasi je zajištěna osvědčenou prostorovou koncepcí, která je lehká a zároveň pevná. Šasi je vyrobeno z kvalitního nylonu plněného uhlíkovými vlákny. Nízko položené těžiště dává autu skvělé jízdní vlastnosti.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Dlouhý zdvih ramen

Dlouhý zdvih ramen tlumí i prudké nárazy a zlepšuje ovladatelnost modelu. V každé situaci tak bude mít přesnou a rychlou odezvu řízení. Pro nekončící zábavu jsou na podvozku použity nastavitelné olejové tlumiče.

Kovové diferenciály

Rustler je vybaven kvalitními diferenciály s kovovými převody, které jsou plně připraveny pro sílu střídavého pohonu. Přesné těsnění s X-kroužky umožňuje vyladění diferenciálů pro specifické provozní podmínky změnou viskozity oleje.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Třecí spojka

Třecí spojka využívá speciální polokovový třecí materiál a tlakové desky z hliníkových slitin pro rozptýlení tepla a zajištění konzistentní kontroly trakce. Intenzitu prokluzu spojky lze nastavit bez demontáže modelu.

Olejové tlumiče

Olejové tlumiče Ultra Shock s dlouhým zdvihem jsou navrženy, aby absorbovaly každý náraz. Dvojité těsnící X-kroužky zajišťují plynulý chod bez úniku oleje. Vlastnosti tlumičů lze měnit předpětím pružin, nebo výměnou pružin za jiné a také lze chování tlumičů upravit změnou viskozity použitého oleje.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Precizní řízení

Mechanika zatáčení předních kol je realizována prostřednictví systému Dula-Bell-Crank, který zajišťuje precizní chod táhel ke kolům. V řízení je integrovaný servo-saver pohlcující nárazy a chránící servo proti přetížení.

Kola RXT 2.8", pneu Talon EXT

Velká 2,8" černě chromová kola poskytují přesné řízení a velkou světlou výšku do terénu. Pneumatiky Talon s agresivním vzorkem převedou maximum síly motoru na všechny typy povrchů. Šířka pneumatik zároveň dodá novému Rustleru stabilitu. Unašeč je šestihran 12 mm.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Automatické otočení na kola

Tato exkluzivní patentovaná funkce Traxxas se aktivuje dálkově přes vysílač. Automaticky prudkým přidáním plynu a bržděním se model postupně rozhoupe a otočí zpět na kola.

Funkce je neúčinnější při použití plně nabitého 3S LiPo akumulátoru.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Servo řízení

Digitální Traxxas servo 2075 high-torque voděodolné se stejnosměrným motorem a nylonovými převody má moment 9.0 kg.cm a rychlost 0.17 s/60°@ 6.0 V. Pro odolnost vůči vodě* je krabička serva a výstupní tisícihran osazen těsněním. Dvě kuličkové ložiska poskytují velmi hladký chod.

Výkonný střídavý motor

Střídavý motor Velineon 550 je přesně naladěn pro použití v RC autech 1:10. Modelům aut poskytuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem a optimální účinností. Další výhodou je vysoká životnost, která je určena pouze kuličkovými ložisky. Ložiska lze zakoupit v rámci servisní sady pod objednacím číslem TRA3352R.

Motor je řady 550, má 4-pólovou konstrukci, která oproti dvoupólové verzi zajišťuje až dvojnásobný kroutící moment. Rotor je dynamicky vyvážen a pro zvýšení pevnosti opředen kevlarovou tkaninou.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Elektronický regulátor VXL-3S

Voděodolný* elektronický Traxxas střídavý regulátor Velineon VXL-3S V2 se třemi jízdními režimy, podporou moderních vysokokapacitních LiPo akumulátorů a snadným ovládáním tlačítkem EZ-Set™. Regulátor VXL-3S je vybaven tréninkovým režimem, který omezuje plný plyn na úroveň 50%. Díky tomu se mohou začínající řidiči nebo děti postupně seznámit s vlastnostmi modelu a připravit se na plnou sílu auta. Tepelná ochrana, pozlacené konektory, jednoduché ovládání a intuitivní signalizace dvoubarevnou LED diodou.

Režimy regulátoru VXL-3S

 • Sport: Výchozí režim, je možná jízda vpřed, brzdění a jízda vzad.
 • Race: Režim vhodný pro závodění. Je možná jízda vpřed a brzda; zpátečka není k dispozici.
 • Training: Režim vhodný pro děti nebo začínající jezdce. Je možná jízda vpřed s omezením výkonu na 50%, brzda a jízda vzad opět s omezením výkonu na 50%.

Chladič regulátoru lze doplnit o volitelný ventilátor TRA3340 (není obsahem balení).

RC souprava Traxxas TQi s Bluetooth ready

Traxxas pro Vás připravil zcela novou řadu dvoukanálových RC souprav s Bluetooth konektivitou. Bluetooth modul TRA6511 (prodává se samostatně), umožní spojit RC model s přehlednou grafickou aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do Smartphonu.

Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link umí zobrazit telemetrická data, která poskytuje model v reálném čase, například rychlost, otáčky, teplotu, napětí baterie a náklon modelu. (Poskytovaná telemetrie se liší dle konkrétního typu modelu). Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Možnosti telemetrie se liší dle jednotlivých modelů. Pro získání telemetrických dat může být nutné instalovat telemetrická čidla. 

Přijímač Traxxas TQi

RC přijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetrií pro vysílače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párování pomocí tlačítka. Indikace stavu LED diodou. V přijímači jsou integrovány 3-osé MEMS senzory pro učení polohy přijímače.

5-ti kanálový přijímač je také vybaven dvěma konektory pro zapojení telemetrických čidel RPM (otáčky) a V/T (napětí / teplota).

Dále lze k 4-pinovém konektoru připojit rozšiřující modul telemetrie TRA6550X, do kterého můžete zapojit až další 6 čidel, včetně velmi přesného GPS senzoru rychlosti.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Traxxas Stability Management

Stabilizační systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažít nejen výkon, rychlost, zrychlení a projíždění zatáček extrémní rychlostí, ale zaručuje mnohem jednodušší řízení a kontrolu na kluzkých površích jako je prach, hladký beton nebo dokonce led a sníh.

V přijímači je MEMS 3-osé gyro a akcelerometr, který řádově 100x za vteřinu vyhodnocuje pohyb modelu a vhodnými zásahy do řízení předních kol korigují směr jízdy modelu. Traxxas TSM neomezuje výkonu motoru - nad výkonem motoru máte 100% kontrolu. Algoritmy jsou vyladěny pro každý model zvlášť. Míra asistence se nastavuje pomocí multifunkčního ovladače na vysílači či případně v aplikaci Traxxas Link.

Vlastnosti

 • Továrně instalovaná sada Extreme Heavy Duty pro vysokou odolnost
 • Rychlost až 104 km/h
 • Výkonný střídavý motor 3500 kV
 • Regulátor VXL-3S s třemi jízdními režimy
 • Podpora 3S LiPo akumulátorů
 • Rychlé digitální servo se servo-saverem
 • Elektronická stabilizace TSM
 • 2-kanálový vysílač TQi
 • Modulární šasi
 • LCG šasi s nízkým těžištěm
 • Stálý náhon 4x4
 • Olejové tlumiče s dlouhým zdvihem a X-kroužky
 • Kovové převody diferenciálů
 • Nastavitelná třecí spojka
 • Bezsponková ProGraphic karoserie
 • Kola RXT a pneumatiky 2.8” Talon™

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory

Model lze provozovat na baterie:

Baterie Lipol s napětím 7.4V s konektorem Traxxas
Baterie Lipol s napětím 11.1V s konektorem Traxxas
Baterie Ni-MH s napětím 8.4V s konektorem Traxxas (ploché)

Auto je vybaveno držákem pro akumulátory o výšce 25 mm, nicméně si můžete dokoupit i držák TRA6726X pro vyšší typy akumulátorů (42 mm) 

Doporučené nabíječe Traxxas

Univerzálními nabíječi Traxxas lze nabíjet akumulátory Traxxas typu LiPo a NiMH. Nabíječe Traxxas představují jednoduchý a bezpečný způsob nabíjení akumulátorů. Společnost Traxxas využívá jedinečný systém iD, díky tomu máte vždy jistotu, že vše jednoduše a bezpečně zapojíte. V konektoru akumulátoru je integrovaný čip, který nabíječ Traxxas automaticky rozpozná a nastaví za Vás všechny parametry nabíjení akumulátoru. 

Nabídku nabíječek Traxxas najdete ZDE

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

LED osvětlení - profi

Kompletní sada LED osvětlení TRA6795 udělá z Vašeho modelu opravdový skvost. Osvětlení obsahuje přední LED lištu do nárazníku, střešní panel z přední (bílou) a zadní (červenou) LED lištou, napájecí modul a montážní příslušenství.

LED osvětlení - základní

Vybavte model kompletní sadou LED osvětlení TRA6793 pro dech beroucí jízdu ve dne i v noci. Osvětlení zároveň dodává lepší přehled o poloze modelu.

Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý
Traxxas Rustler 1:10 VXL HD 4WD RTR modrý

Bezdrátové spojení s telefonem

Doplněním Bluetooth modulu TRA6511 do vysílače, získáte funkci bezdrátového spojení RC modelu s aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do telefonu. Pro upevnění telefonu na vysílač doporučujeme držák telefonu TRA6532

Přehledná grafická aplikace umožňuje jednoduché nastavení modelu. V aplikace lze rovněž zobrazit telemetrii, kterou model poskytuje. 

Parametry

Typ Truggy
Měřítko 1:10
Délka 477 mm
Šířka 329 mm
Výška 161 mm
Rozvor 295 mm
Světlá výška podvozku 27 mm
Hmotnost 2.32 kg
Náhon 4WD
Motor Střídavý
Doba jízdy 25 - 30 minut na LiPo akumulátor Traxxas 11,1 V 5000 mAh
Rychlost Až 104 km/h (s volitelným pastorkem), tovární až 64 km/h
Šasí Nylon
Prostor pro baterie 162 x 50 x 25 mm
Přední kola 2.8″ (71mm) RXT, pneu 4.5″ x 2.3″ (114x58 mm) Talon™ EXT
Zadní kola 2.8″ (71mm) RXT, pneu 4.5″ x 2.3″ (114x58 mm) Talon™ EXT
Olej tlumičů P: 600 cSt, Z: 350 cSt
Olej diferenciálů P: 30000cSt, Z: mazivo
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřítko 1:10
Typ RC auta: truggy
Měřítko: 1:10
Motor: střídavý brushless
Pohon: 4WD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vítejte ve světě RC modelů aut, kde jedním z předních jmen v oboru je firma Traxxas. Tento renomovaný výrobce je známý po celém světě a je jedním z největších hráčů na trhu s RC modely aut. Ať už jste nadšenec do terénních závodů nebo prostě milujete adrenalin ze závodů s RC auty, Traxxas má výběr pro každého.

Firma Traxxas je specialista na výrobu vysoce kvalitních RC modelů aut. Každý model, který vytváří, je pečlivě navržen a vyzkoušen, aby zákazníkům poskytl co nejlepší zážitek. Firma věnuje velkou pozornost detailům, což je vidět na kvalitě a provedení jejich aut.

RC modely aut od firmy Traxxas jsou vyráběny s mimořádným zaměřením na detaily a funkčnost. Navíc, Traxxas je známý svou inovací v oblasti technologie RC modelů. K jejich nejdůležitějším technologickým průlomům patří například systémy stability, které pomáhají udržovat vozidla na správné cestě bez ohledu na terén.

Úžasné je, že Traxxas nabízí modely pro všechny úrovně zkušeností. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo profesionální závodník, Traxxas má model, který vyhovuje vašim potřebám. Jejich modely jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné pro začátečníky, zároveň však nabízely vysokou úroveň výkonu pro zkušené závodníky.

Velkou výhodou je také skutečnost, že Traxxas nabízí široký sortiment náhradních dílů a doplňků. To znamená, že pokud se něco pokazí na vašem modelu, můžete jít přímo na jejich webové stránky a najít přesně to, co potřebujete, aby jste své auto dostali zpět na trať co nejdříve.

Takže pokud hledáte zábavu, vzrušení a adrenalin z jízdy s RC autem, neměli byste přehlédnout RC modely aut od firmy Traxxas. Jejich kvalita, výkon a inovace vám poskytnou nezapomenutelný zážitek.