RC loď Traxxas Blast RTR (zelena)

Kód: TRA38104-8-GRN
Novinka
Značka: Traxxas
4 997 Kč 4 130 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

RC model lodě Traxxas Blast RTR s vodou chlazeným stejnosměrným motorem a voděodolným regulátorem Nautica. RC souprava Traxxas TQ s 3 kan. přijímačem, který je uložen ve voděodolné krabičce. Model je sestaven a připraven k jízdě. NiMH akumulátor a USB-C nabíječ v balení.

Detailní informace

30.000
Přes 30 000 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 30.000 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený model RC lodě Blast s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Stinger 540 20T, voděodolný regulátor Nautica, vodě odolné servo Traxxas 2056, Traxxas přijímač TQ 2.4GHz 3 kan.. Vysílač Traxxas TQ 2.4 GHz. NiMH akumulátor Traxxas 7.2V 3000mAh , USB-C nabíječ 40W. Stojánek lodi. Arch samolepek, návod CZ

Traxxas Blast RTR přináší na vodní hladinu rychlost, zábavu a kvalitu Traxxas, kterou byste u takto cenově dostupné lodi nečekali. Tento člun je poháněn stejnosměrným motorem s vodním chlazením a voděodolným regulátorem s chladičem. Je kompletně sestaven a připraven k okamžitému použití. K ovládání slouží spolehlivá RC souprava Traxxas TQ s tříkanálovým přijímačem, jenž je bezpečně uložen ve voděodolné krabičce. Novinkou v balení je moderní USB-C nabíječka, která umožňuje pohodlné nabíjení přiloženého akumulátoru.

Traxxas Blast RTR zelený

Trup

Blast je vždy připraven, aby se popral s vlnami. Jeho stabilní 24" trup typu Deep-V, se skvělou hydrodynamikou prořízne vodu jako nůž. Obsahuje bohaté možnosti nastavení pohonu a sklonu hřídele s lodním šroubem. Vestavěné pěnové plovoucí výplně jsou zabudovány do trupu, aby chránily model před potopením v případě nehody. Celkový vzhled trupu dotváří designové grafické obtisky.

Řízení outdrive

K řízení lodi je využíván systém zatáčení typu Outdrive, který zaručuje vyskou obratnost a rychlé reakce zatáčení. To je dáno natáčecím lodním šroubem, který je spojen kardannovým kloubem s lodní hřídelí. Lodní šroub tak plní funkci kormidla.

Traxxas Blast RTR zelený
Traxxas Blast RTR zelený

Motor Stinger

Výkonný stejnosměrný motor Stinger má 20 závitů na kotvě a je o 30% rychlejší než běžné motory této velikosti.

Vodní chlazení

Vodní chlazení pomáhá udržovat nízkou teplotu motoru a využít jeho celý výkon. Zároveň se tím prodlužuje jeho životnost.

Traxxas Blast RTR zelený
Traxxas Blast RTR zelený

Servo řízení

Digitální servo standardní velikosti Traxxas servo 2056 6.2kg.cm voděodolné se stejnosměrným motorem a nylonovými převody má moment 6.2 kg.cm a rychlost 0.20 s/60°@ 6.0 V. Pro odolnost vůči vodě* je krabička serva osazena těsněním.

Regulátor Nautica

Voděodolný* regulátor Nautica poskytuje plynulé plně proporcionální ovládání. Regulátor podporuje napájení pomocí NiMH akumulátoru. Regulátor neobsahuje zpátečku.

Traxxas Blast RTR zelený
Traxxas Blast RTR zelený

Přijímač TQ

Tří-kanálový přijímač Traxxas TQ 2.4 GHz, zajišťuje bezpečné řízení bez výpadků. Snadné spárování jedním tlačítkem. Indikace stavu pomocí LED diody.

RC souprava Traxxas TQ

Model je řízen dvoukanálovou proporcionální volantovou RC vysílačkou Traxxas TQ, pracující v pásmu 2.4 GHz - provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze 4 AA články.

Na vysílači je otočný knoflík, kterým se trimuje řízení (aby model jel rovně, pokud je volant ve středové pozici). Stav baterií ve vysílači je indikován LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení.

Traxxas Blast RTR zelený
Traxxas Blast RTR zelený

Nabíječ USB-C

Součástí balení je NiMH akumulátor a moderní plně automatický USB-C nabíječ 40W. Nabíječ umožňuje nabíjet 6 až 7 článkové NiMH akumulátory nabíjecím proudem až 4 A.

USB-C nabíječ je možné napájet libovolným USB adaptérem a propojit USB-C kabelem. Pro plný nabíjecí výkon je však nutné zvolit vhodné komponenty viz. doporučené příslušenství.

Vlastnosti

 • Stabilní 24" Deep-V trup
 • Barevné obtisky
 • Nastavitelný sklon hřídele vrtule
 • Nainstalovaný systém vodního chlazení
 • Utěsněná krabička přijímače
 • Stejnosměrný motor Stinger 540 20T
 • Voděodolný* regulátor Nautica
 • High-Torque digitální rychlé voděodolné* servo 2056
 • RC souprava Traxxas TQ 2,4 GHz
 • Napájení 6-ti článkovým NiMH akumulátorem
 • Moderní a výkonný USB-C nabíječ 40W
 • Masivní konektory Traxxas pro snadné zapojování a rozpojování
 • Vestavěná pěnová vložka proti potopení
 • Obsažen stojánek pod loď
 • Plně sestaveno, připraveno k plavbě

Doporučujeme koupit

Pro provoz modelu je nutné doplnit 4x AA baterie pro vysílač. USB-C nabíječ doporučujeme napájet výkonným USB adaptérem.

 • Traxxas síťový adaptér USB-C 45W (TRA2912-EU)
 • Traxxas kabel USB-C 100W (1.5m) (TRA2916)

Další příslušenství

Před jízdou je nutné namazat hřídel speciálním - mazacím tukem na lodní hřídele (TRA5748) , případně mazničku s mazacím tukem Marine (DYNE4200). Pro prodloužení doby jízdy dále doporučujeme zakoupit náhradní 6-článkový NiMH akumulátor Traxxas 7.2V 3000mAh (TRA2922X)

Parametry

Druh stavebnice RTR
Typ Rychlostní člun
Délka 603 mm
Hmotnost 793 g
Motor Vodou chlazený 540 Stinger 20T
RC souprava Traxxas TQ 2.4 GHz
Regulátor Nautica voděodolný
Systém pohonu Přímý pohon hřídelí
Šířka 146 mm
Trup Modifikovaný 24" Deep-V
Výška 83 mm
Druh pohonu Elektro
Stavební obtížnost Začátečník
 

VIDEO 1

VIDEO 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vítejte ve světě RC modelů aut, kde jedním z předních jmen v oboru je firma Traxxas. Tento renomovaný výrobce je známý po celém světě a je jedním z největších hráčů na trhu s RC modely aut. Ať už jste nadšenec do terénních závodů nebo prostě milujete adrenalin ze závodů s RC auty, Traxxas má výběr pro každého.

Firma Traxxas je specialista na výrobu vysoce kvalitních RC modelů aut. Každý model, který vytváří, je pečlivě navržen a vyzkoušen, aby zákazníkům poskytl co nejlepší zážitek. Firma věnuje velkou pozornost detailům, což je vidět na kvalitě a provedení jejich aut.

RC modely aut od firmy Traxxas jsou vyráběny s mimořádným zaměřením na detaily a funkčnost. Navíc, Traxxas je známý svou inovací v oblasti technologie RC modelů. K jejich nejdůležitějším technologickým průlomům patří například systémy stability, které pomáhají udržovat vozidla na správné cestě bez ohledu na terén.

Úžasné je, že Traxxas nabízí modely pro všechny úrovně zkušeností. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo profesionální závodník, Traxxas má model, který vyhovuje vašim potřebám. Jejich modely jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné pro začátečníky, zároveň však nabízely vysokou úroveň výkonu pro zkušené závodníky.

Velkou výhodou je také skutečnost, že Traxxas nabízí široký sortiment náhradních dílů a doplňků. To znamená, že pokud se něco pokazí na vašem modelu, můžete jít přímo na jejich webové stránky a najít přesně to, co potřebujete, aby jste své auto dostali zpět na trať co nejdříve.

Takže pokud hledáte zábavu, vzrušení a adrenalin z jízdy s RC autem, neměli byste přehlédnout RC modely aut od firmy Traxxas. Jejich kvalita, výkon a inovace vám poskytnou nezapomenutelný zážitek.