Autodráha SCX Compact Jump & Loop 1:43

Kód: SCXC10468X500
Očekáváme
Značka: SCX
4 213 Kč 3 482 Kč bez DPH
Položka je objednána

Elektrická autodráha SCX Compact Jump & Loop v měřítku 1:43 - analogová autodráha s mostem, svodidly, loopingem a skokánky. Dva bezdrátové ovladače, dvě detailní dráhová autíčka se světly, Audi a Cupra. Plocha pro rozložení: 156 x 123 cm. Délka tratě: 6,6 m.

Detailní informace

30.000
Přes 30 000 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 30.000 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, most, svodidla, dvojitý looping, 2x skokánek, makety barelů, 2x dráhové autíčko, 2x ovladač a napájecí zdroj.

SCX Compact Jump & Loop

Charakteristika

Autodráha SCX Compact Jump & Loop v měřítku 1:43 - analogová elektrická autodráha s rovinkami, zatáčkami, mostem, svodidly, barevnými obrubníky, dvojitým loopingem a skokánky s barely. Dva bezdrátové ovladače, dvě detailní dráhová autíčka se světly, Cupra E-Racer Tambay a Audi RS3 LMS TCR Berthon. Plocha pro rozložení základní varianty: 156 x 123 cm. Délka tratě: 6,6 m. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, připojíte ovladače a můžete začít závodit.

scx/SCXCompactLogo.jpg

SCX Compact

Autodráhy SCX Compact v měřítku 1:43 jsou cenově dostupné a díky menší velikosti, autodráhu snadno rozložíte i v dětském pokoji. Dětem je také přizpůsobena ergonomie ovladačů, které přesně padnou do ruky a můžete si užívat nekončící závody. Při menších rozměrech si dětská autodráha zachovává výborné zpracování detailů.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců autodráh. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

Ukázka autodráh SCX Compact
scx/stanice_compact_2_4.jpg

Kompaktní analogový systém

Auto dráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení také umožňuje kompaktní velikost dokovacího traťového dílu a ovladačů. Do dokovacího traťového dílu jednoduše zapojíte napájecí zdroj a můžete začít závodit.

scx/ovlada_compact_2_4_1.jpg

Bezdrátové ovladače

Kvalitní bezdrátové ovladače výborně padnou i do dětské ruky. Analogový ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost autíčka v konkrétní dráze. Ovladače pracující v pásmu 2,4 GHz, můžete tak pohodlně ovládat autíčka z jakéhokoliv místa. Dosah ovladačů je až 25 metrů. Pro napájení ovladačů budete potřebovat celkem 4x alkalické baterie (AAA) - EM–B1310

Ovladače jsou vybaveny tlačítkem TURBO pro okamžité přidání plného plynu před loopingem.

Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka si i přes menší velikost (měřítko 1:43) zachovala velké množství detailů a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou replikou skutečných dráhových a rally vozů. Autíčka jsou vybavena světly.

Dráhová autíčka Cupra E-Racer Tambay a Audi RS3 LMS TCR Berthon.

Autíčka
scx/SCXC10306X500_looping.jpg

2x looping

Elektrická autodráha je vybavena díly na stavbu dvou loopingů, každý pro jednu dráhu. Před začátkem loopingu je nutné nabrat rychlost, aby autíčko bezpečně projelo loopingem i vzhůru nohama.

scx/SCXC10468X500_ramoa.jpg

Rampa s barely

Zažijte ještě více zábavy se dvěma skokánky na trati, které jsou tvořeny odrazovou a doskokovou rampou a maketami barelů.

scx/SCXC10468X500_most.jpg

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu mostu, který zároveň přidává autodráze na vyrovnanosti a atraktivitě, díky křížení tratí.

scx/SCXU10299X200.png

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

scx/SCXC10269X500_obrubnik.jpg

Barevné obrubníky

Atmosféru skutečných závodů navodí detail v podobě červeno-bílých obrubníků na vnitřní a vnější straně zatáček.

scx/SCXU10294X200.jpg

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 12V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti

 • Trať pro dvě autíčka
 • Plocha pro rozložení: 156 x 123 cm
 • Délka tratě 6,6 metrů
 • Spolehlivý analogový systém
 • Dvě autíčka s autentickou karoserií
 • Dva bezdrátové ovladače
 • Most na trati
 • 2x looping
 • 2x skokánek s barely
 • Ochranná svodidla
 • Bílo-červené obrubníky
 • Výkonný zdroj
SCX Compact Jump & Loop

Doporučujeme koupit

Pro uvedení autodráhy do provozu je nutno do ovladačů doplnit 4x alkalické baterie (AAA) - EM-B1310.

scx/SCXC10275X200_3.jpg

Počítadlo kol

Pro maximálně napínavé závody, doporučujeme koupit mechanické počítadlo kol - SCXC10275X200

scx/SCX_cisti.jpg

Čistící přípravky

Udržujte Vaši autodráhu v perfektním stavu. Vždy bezproblémový přenos výkonu zajistí čistící olej pro kolejnice SCX50640, nebo DM-AC13. Rotační části udržujte pomocí syntetického oleje SH-POL1201.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: