Ni-MH baterie 9.6V

Baterie Ni-MH (nikl-metal hydridové) s napětím 9.6V jsou typem dobíjecích baterií, které využívají kombinaci niklu (Ni) a kovového hydridu (MH) ve svých elektrodách. Tato technologie baterií je oblíbená díky své schopnosti nabídnout vyšší kapacitu energie ve srovnání s tradičními nikl-kadmiovými (NiCd) bateriemi a je také považována za ekologičtější volbu kvůli absenci těžkých kovů, jako je kadmium, které je toxické.

Toto napětí 9.6V obvykle naznačuje, že baterie je složena z osmi buněk Ni-MH, každá s nominálním napětím 1.2V, spojených v sérii, aby se dosáhlo celkového napětí 9.6V. Baterie Ni-MH mají obecně dobrou životnost a mohou být nabíjeny stokrát nebo i vícekrát, což z nich činí ekonomickou volbu pro aplikace, které vyžadují časté nabíjení a vysoký výkon.

1 položek celkem
b 0
660 Kč bez DPH
799 Kč

Osmyčlánková pohonná Ni-MH baterie s napětím 9.6V o kapacitě 2200mAh. Obsahuje bateriové kabely s konektorem Tamiya. Vhodná pro všechny rc modely aut, dronu, letadel, lodí atd. Rozměry baterie...

Kód: L71180

Baterie Ni-MH s napětím 9.6V jsou často používány v různých aplikacích, včetně ale neomezeně na rádiem řízené modely, některé druhy přenosných elektrických nářadí, a také v určitých typech nouzového osvětlení a dalších zařízeních, které vyžadují vyšší napětí a dobrou výdrž baterie.

29.500
Přes 29.500 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 29.500 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jsme důvěryhodný a lety ověřený český Eshop s dlouhou tradicí již od roku 2007 který dělá radost jak dětem tak i dospělým.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.