Autodráha SCX Advance GT World 1:32

Kód: SCXE10435X500
Očekáváme
Značka: SCX
13 190 Kč 10 901 Kč bez DPH
Položka je objednána

SCX Advance GT World 2.0 v klasickém měřítku 1:32 - vynikající digitální elektrická autodráha s předjížděním v křížení, mostem, svodidly a mantinely. Tři bezdrátové ovladače s přepínačem výhybky, tři digitální dráhová autíčka s LED světly. Plocha pro rozložení: 252 x 180 cm. Délka tratě: 7,22 m.

Detailní informace

30.000
Přes 30 000 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 30.000 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, most, 2x křížení, svodidla, krajnice s mantinely, 3x dráhové autíčko, 3x ovladač a napájecí zdroj. Návod CZ.

SCX Advance GT World

Charakteristika

Elektrická závodní autodráha SCX Advance GT World 2.0 v klasickém měřítku 1:32 pro napínavější závody - vynikající digitální autodráha s možností předjížděním v křížení (ovladačem řízená výhybka), mostem svodidly a krajnicí s mantinely. Balení obsahuje třibezdrátové ovladače s přepínačem výhybky, tři detailně zpracovaná digitální, dráhová autíčka SCX Audi R8 LMS GT3, Mercedes AMG GT3 a Chevrolet Corvette C6R, která jsou vybavena LED světly. Plocha pro rozložení: 252 x180 cm. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, spárujete ovladače s autíčky a můžete začít závodit.

scx/SCXAdvanceLogo.jpg

SCX Advance

Autodráhy SCX Advance jsou digitální, což umožňuje na rozdíl od klasické analogové autodráhy vzájemné předjíždění a mnoho dalších funkcí. Měřítko 1:32 je ideální velikost pro pravé a napínavé závody při kterých si plně užijete a osvojíte dynamiku autíček. Autodráhy SCX 1:32 mají shodné traťové díly a lze autodráhu vylepšovat a rozšiřovat. Autodráhy SCX Advance lze navíc pomocí tuningové Bluetooth rovinky (prodává se samostatně) spojit s telefonem či tabletem. V telefonu pak budete mít dispozici počítadlo kol, tvorbu závodů, nastavení autíček, nebo zde můžete sdílet výsledky. Pokud ještě Bluetooth rovinku doplníte o boxovou uličku, můžete prožívat napínavé závody s úbytkem paliva a tankováním.

Díky digitální technologii u autodráh SCX Advance, se může na trati teoreticky pohybovat až 9 autíček zároveň.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců elektrických autodráh a jako první uvedla na trh digitální autodráhu. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

scx/digital_system.png

Digitální systém

Digitální systém funguje tak, že každé autíčko je bezdrátově spojeno s konkrétním ovladačem. To řešení umožňuje na rozdíl od klasické autodráhy vzájemné předjíždění mezi auty na výhybkách. Tím jsou závody mnohem napínavější a nejste znevýhodněni výběrem té či oné dráhy.

scx/scxe_ovladac2.jpg

Bezdrátové ovladače

Kvalitní bezdrátové ovladače výborně padnou do ruky. Digitální ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost konkrétního autíčka s kterým je spárován. Ovladač má dále tlačítko pomocí kterého můžete přepínat výhybku, aby autíčko v křížení změnilo dráhu. Pro snadnější párování je vysílač verze 2.0, vybaven indikační LED diodou, která signalizuje spojení autíčka s vysílačem. (Verze 2.0 je plně zpětně kompatibilní s autíčky i ovladači přechozí verze 1.0)

scx/Screenshot_20221115-152346.jpg

Verze 2.0

Verze autodráh SCX Advance 2.0 má řadu vylepšení, díky kterým bude jízda ještě lepší:

 • Ovladače mají indikační párovací LED, delší dosah a lepší citlivost plynu
 • Dráhová autíčka mají z řídicí jednotky vyvedenou anténku pro lepší dosah
 • Přes Bluetooth rovinku (není obsahem balení) a aplikaci SCX lze nastavit aktivní brzdu pro jednotlivá autíčka

Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná digitální autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka jsou krásně detailně zpracovaná a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou tak replikou skutečných dráhových a rally vozů. Autíčka jsou vybavena předními i zadními LED světly.

Dráhová autíčka SCX Audi R8 LMS GT3, Mercedes AMG GT3 a Chevrolet Corvette C6R.

Autíčka
scx/magnet_set.jpg

Nastavitelný magnet

Autíčka jsou vybavena nastavitelným magnetem. Přiblížením či oddálením magnetu od tratě, můžete změnit jízdní vlastnosti autíčka, respektive to jak moc bude držet stopu při průjezdu zatáčkou.

scx/SCXE10288X200.jpg

Křížení tratí pro předjíždění

Křížení umožňuje autíčkům předjíždět a změnit dráhu podle toho jak chcete. Stiskem tlačítka na ovladači si autíčko přenastaví výhybku a přejede z pruhu do pruhu. (Princip je tak podobný jako u tramvají.)

scx/SCXE10435X500_most.jpg

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu mostu, který zároveň přidává autodráze na vyrovnanosti a atraktivitě, díky křížení tratí.

scx/SCXU10299X200.png

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

scx/SCXE10435X500_man.jpg

Krajnice s mantinely

Krajnice s mantinely prodlouží šířku tratě, což umožní průjezd zatáčky ve smyku a mantinely zamezí vylétnutí autíčka.

scx/SCXU10294X200.jpg

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti

 • Digitální auto dráha pro děti i dospělé
 • Plocha pro rozložení: 252 x 180 cm
 • Dálkově ovládané křížení pro předjíždění
 • Tři autíčka s autentickou karoserií
 • Tři bezdrátové ovladače
 • Most na trati
 • Ochranná svodidla
 • Krajnice s mantinely
 • Výkonný zdroj
SCX Advance GT World
SCX Advance s volitelnou Bluetooth rovinkou

 

Doporučujeme koupit

scx/SCXE10292X200.jpg

BlueTooth rovinka

Bluetooth rovinka umožně bezdrátově spojit autodráhu s chytrým telefonem a aplikací SCX. K dispozicí tím získáte počítadlo kol, tvorbu závodů a v případě připojení Pitboxu, také tankování. Vše na jednom místě v přehledné grafické aplikaci.

scx/SCXE10291X200.jpg

Boxová ulička

Boxová ulička - Pitbox, umožňuje v kombinaci s BlueTooth rovinkou, jedinečnou možnost tankování a pořádání napínavých závodů s úbytkem paliva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: