Krick Kotevní naviják s elektromotorem

Kód: KR-65312
1 809 Kč 1 495 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Krick Kotevní naviják s elektromotorem pro zvedání kotvy v modelech lodí je stavebnice, kterou lze dokončit za 2-3 hodiny. Obsahuje kompletní sadu laserem obrobených plastových součástí, motor s převodovkou, servo, mikrospínač, montážní příslušenství a obrazový manuál. Naviják se připevní pomocí 4 šroubů pod palubu lodi, naviják lze rozdělit na dva díly pro 2 řetězy nabo bez přepážky pro větší řetěz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krick Kotevní naviják s elektromotorem pro zvedání kotvy v modelech lodí je stavebnice, kterou lze dokončit za 2-3 hodiny. Obsahuje kompletní sadu laserem obrobených plastových součástí, motor s převodovkou, servo, mikrospínač, montážní příslušenství a obrazový manuál. Naviják se připevní pomocí 4 šroubů pod palubu lodi, naviják lze rozdělit na dva díly pro 2 řetězy nabo bez prostřední přepážky pro větší řetěz.

Naviják se ovládá povelem 3- polohového přepínače RC soupravy, servo sepne mikrospínač a zasune spojku cívek do záběru, převodovka je spojena s bubnem, kterým otáčí. Do vody se kotvy spouští svojí váhou. Jako bezpečnostní prvek je mezi bubnem a převodovkou třecí spojka. Servo má 3 polohy, v první je motor vypnutý, převodovka odtažena servem aby mezi disky třecí spojky byla mezera a kotva se mohla spustit. Druhá poloha je aretace bez navíjení, kdy jsou disky u sebe ale motor nejede. Kotva je v této poloze držena. Třetí poloha je zapnutí motoru a vytažení kotvy, disky třecí spojky jsou u sebe. Třecí spojka musí být nastavena tak aby došlo k prokluzu při vytahování kotvy nebo při jejím zatažení do krajní polohy.

Celková šířka 60 mm, délka 130 mm, výška 60 mm, hmotnost kompl. 140 g, napětí motoru je 6V. Servo se připojí k přijímači, pro napájení motoru převodovky navijáku se doporučuje samostatná baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IM Avatar autora | 6.8.2019
Vše v pořádku doporučuji