RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

Kód: LOS06002
16 796 Kč 13 881 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

RC model krosové motorky Losi Promoto-MX v měřítku 1:4, která vypadá a funguje stejně jako skutečná. Výkonný střídavý pohon udělí rychlost až 65 km/h. Integrovaný setrvačník, funkční přední brzda, náhon řetězem, realistické zpracování vč. figurky jezdce. Akumulátor a USB nabíječ.

Detailní informace

29.500
Přes 29.500 zákazníků
Za 16let fungování Eshopu máme přes 29.500 spokojených zákazníků nejen z České Republiky ale i Slovenské republiky.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jsme důvěryhodný a lety ověřený český Eshop s dlouhou tradicí již od roku 2007 který dělá radost jak dětem tak i dospělým.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Dopravu zdarma při objednávce nad 4990,-Kč. Doručujeme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.

Detailní popis produktu


Obsah balení

Obsahem balení je sestavený RC model motocyklu LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT RTR 1:4 , Pro Circuit s nainstalovanými komponenty: střídavý motor Firma 3652 3800kv , regulátor Firma 85A Smart - Promoto-MX , přijímač DSMR 6CH - ProMoto, servo řízení S620PM ProMoto MG, servo přední brzdy SX108PM ProMoto Micro MG, jednotka setrvačníku. Spektrum DX3 DSMR Smart vysílač ProMoto, pohonná baterie Spektrum Smart G2 LiPo 7.4V 5000mAh 50C HC IC5, nabíječ Spektrum Smart S120 20W USB-C a 4x AA baterie do vysílače. Návod CZ

Charakteristika

LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT RTR 1:4  je první dálkově řízený model motocyklu, který v sobě precizně skloubí autentický jízdní zážitek a detailní zpracování s realistickým vzhledem. Dlouho očekávaný sen všech fandů motokrosu je zde!

RC model motorky Promoto-MX má skvěle zpracován nejen maketový vzhled stroje s úzkým rámem, figurkou jezdce a oficiálně licencovanou grafikou, ale i technicky zvládnuté bezpečné realistické ovládání motorky s vysokým výkonem střídavého pohonu. To vše díky jedinečnému spojení mechanické a elektronické technologie, vyvinuté speciálně pro Promoto-MX.

Elektronika LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT  obsahuje výkonný střídavý motor 2700 Kv a ocelový setrvačník, které jsou namontovány ve středu rámu. Motor roztáčí setrvačník na více než 22000 otáček za minutu, aby vytvořil gyroskopický moment pro bezpečnou a stabilní jízdu. Mezitím patentovaná technologie Spektrum MS6X přebírá signál z vysílače DX3PM a přikazuje motocyklu Promoto-MX, aby se nakláněl a řídil s nebývalou rovnováhou a jemností. 

Mechanická konstrukce modelu je stejně působivá. Tým konstruktérů Losi studoval geometrii odpružení skutečného motocyklu, aby Promoto-MX poskytl stejné jízdní vlastnosti v terénu i na silnici. Proměnná tuhost zadního odpružení poskytuje vynikající přilnavost a zabraňuje pádu na doraz při doskoku. Unikátní konstrukce přední vidlice s vnitřní pružinou a tlumičem umožňuje nastavit tuhost tlumení změnou viskozity oleje a také nastavení světlé výšky. Inovativní brzdný systém předních a zadních kol, poskytuje motocyklu působivou brzdnou sílu a zkracuje brzdnou dráhu na polovinu, pokud by se použila pouze zadní brzda.

Špičková elektronika a mechanická konstrukce jsou důvodem, proč Promoto-MX funguje daleko lépe, než všechny ostatní RC motocykly. Pro fanoušky závodních RC strojů a motokrosu, bude Promoto-MX zcela novým zážitkem s jedinečným stylem a dynamikou jízdy.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPEKTRUM MS6X

Nový vysílač Spektrum DX3PM a přijímač SR6300PM se spojují s patentovanou technologií MS6X pro zbrusu nový typ řízení. Řidiči Promoto-MX mohou díky této technologii dynamicky projíždět zatáčky ve vysoké i nízké rychlosti a skákat na skocích jako skutečné krosové motocykly.

JÍZDNÍ REŽIMY

Vysílač DX3PM má 3 jízdní režimy, mezi kterými můžete libovolně přepínat během jízdy pomocí kolébkového přepínače.

 • Režim Dirt - pro jízdu v terénu a na trávě, má ochranu proti proklouznutí kol, která zabraňuje převrácení při opětovném zrychlení.
 • Street Mode - pro jízdu na tvrdých rovných površích, elektronika zaznamená zvedající se přední kolo a zajistí maximální akceleraci.
 • Wheelie Control Mode - pro jízdu na tvrdých rovných površích, umožní držet kola na hladkém povrchu při nejvyšší rychlosti.
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

TECHNOLOGIE SMART

Model je vybaven komponenty s technologií Spektrum Smart, která nabízí informace o akumulátoru a komponentech. Regulátor SMART přijímač i baterie, jsou schopny spolu komunikovat a přenášet telemetrická data. Vysílač DX3PM zobrazuje stav nabití Smart akumulátoru v modelu pomocí LED na svrchní straně. Volitelně můžete zobrazit kompletní telemetrii (otáčky, rychlost, teplota a další), pokud použijete vysílač Spektrum s displejem, např. DX5C, nebo DX5 Pro.

JEDNOTKA SETRVAČNÍKU

Gyroskopický moment pro udržení rovnováhy motorky je vytvářen otáčejícím se ocelovým setrvačníkem, s otáčkami více než 22000 ot./min. Setrvačníková jednotka s motorem 2700 Kv a elektronikou, je namontována v nejnižší části rámu.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

OPĚRNÁ BOČNÍ KOLEČKA

Nedělejte si starosti, pokud přední pneumatika ztratí přilnavost a půjde do smyku. Štíhlé boční podpěry s kolečky jsou připraveny zabránit modelu překročení maximálního úhlu náklonu, a zároveň pomáhají při vyrovnání náklonu při výjezdu ze zatáčky. Podpěry mají zarážky pro změnu sklonu na různé typy povrchu. Kolečka rovněž pomáhají při položení motorky na bok, pokud je zadní pneumatika na zemi, stačí jen přidat plyn a můžete opět pokračovat v jízdě!

SERVO-SAVER ŘÍZENÍ

Tuhé pružiny servo-saveru s kompozitními deskami namontovanými na ložiscích, zajistí konzistentní řízení a vysokou schopnost ochránit servo. Ale to není všechno, servosaver také zásadně zlepšuje stabilitu při jízdě v zatáčkách, skocích a přejíždění nerovností.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

TLUMIČ HLAVY ŘÍDÍTEK

Pro perfektní vyladění a jízdní zážitek je klíčovým prvkem modelu komora mezi horním a spodním ložiskem hlavového uložení, naplněná velmi hustým olejem o viskozitě 500000 cSt. To umožňuje výborné tlumení servosaveru a snižuje vibrace hlavy.

KOMPLETNÍ ELEKTRONIKA

Model je přímo napěchován elektronikou - střídavý regulátor Firma 85A Smart, výkonný střídavý motor Firma 3652 3800 kv, přijímač DSMR, jednotka setrvačníku a serva řízení S620PM ProMoto MG a přední brzdy SX108PM ProMoto Micro MG. Vše je nainstalováno a připraveno k jízdě.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

ÚZKÝ PODVOZEK

Aby bylo možné vytvořit správný maketový vzhled štíhlé terénní motorky, musela se elektronika a baterie vejít do kompaktního úzkého podvozku. I přes stísněné prostory v šasi, lze umístit do krabičky pro baterii v sedle jezdce standardní akumulátor 2S LiPol 5000 mAh. Je potřeba použít LiPol baterii s konektorem IC5 nebo EC5.

REALISTICKÁ FIGURKA JEZDCE

Figurka jezdce je realisticky zpracována, včetně bot, helmy, rukavic a veškerého dalšího motokrosového vybavení. Figurka jezdce je na rozdíl od ostatních, vyrobena z pogumovaného plastu s vnitřní pěnovou vložkou. Toto složení zajišťuje vysokou odolnost jezdce který je nejen pevný, ale zároveň i dostatečně pružný při nárazu.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

LICENCOVANÉ PNEUMATIKY DUNLOP GEOMAX MX53

RC motorka Promoto-MX je vybavena oficiálně licencovanou replikou pneumatik Dunlop, Geomax MX53. Tyto pneumatiky stejně jako u originálu, poskytují vysokou trakci a dlouhou životnost.

REPLIKA KOL

Realistická kola s disky se skutečnými paprsky, jsou dalším prvenstvím pro model Promoto-MX. Konstruktéři Losi vytvořili neuvěřitelně realisticky vypadající paprsková kola s potřebnou odolností pro motokros, jako nikdo předtím.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

LICENCOVANÁ GRAFIKA PRO CIRCUIT

Značka Losi se spojila s velmi úspěšným týmem superkrosových závodů Pro Circuit, aby vytvořila oficiálně licencovanou grafiku pro model Promoto-MX. Od roku 1991 má tým Pro Circuit na okruhu AMA Supercross nejsilnější tým.

VÝSTAVNÍ A STARTOVACÍ STOJAN

Obsažený stojánek pro údržbu a vystavení je po vzoru skutečného stojanu doplněn odpovídající grafikou. Součástí balení je také startovací stojánek, který drží celou motorku ve vzpřímené poloze na startu, ve stylu startovních boxů. Po roztočení setrvačníku, můžete vyjet na dráhu.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

KAPOTÁŽ S GRAFIKOU

Žádný motokrosový stroj by nevypadal dobře bez pořádné grafiky. Promoto-MX má veškeré díly – přední blatník, poznávací značku, chrániče vidlice, přední a zadní boční panel i zadní blatník – vše je zbarveno v oficiálně licencované vinylové grafice, která je ale vysoce odolná a připravená k závodům.

REALISTICKÉ DETAILY

Model je detailně zpracován do posledních detailů, jako jsou brzdová a spojková páka, lanka, brzdy, výfuk, barevná kapotáž, sedadlo, maketová kola, brzda na předním kole a spoustu dalších, což vás jistě uchvátí, jakmile budete mít příležitost mít motorku v rukou.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

KONSTRUKCE PŘEDNÍ VIDLICE

Přední vidlice je při běžné jízdě tuhá, ale v případě nárazu se stlačí tak, aby bezpečně absorbovala energii. Toto ochrání součásti přední vidlice a další komponenty před ohnutím a poškozením.

ZADNÍ BLATNÍK

Běžný, napevno namontovaný zadní blatník by na modelu dlouho nevydržel a proto má Promoto-MX zadní blatník sklopný s elastomerovým odpružením. Proto se může při jízdě po zadním kole odklonit a motorka se opře o odolný nylonový zadní nárazník pod ním.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

KLUZNÉ DESKY A VZDUCHOVÉ OTVORY

Kompozitní kluzné desky lemují přední a spodní část podvozku Promoto-MX. Nabízejí ochranu při nárazech, čímž pomáhají chránit elektroniku namontovanou uvnitř. Větrací otvory na každé straně kola jsou uzavřeny, ale lze je otevřít, aby se zajistilo proudění chladicího vzduchu, když je teplota vzduchu příliš vysoká.

PODVOZEK Z HLINÍKOVÝCH DESEK

Dvojité hliníkové desky základní konstrukce šasi chrání veškerou elektroniku a dávají motorce Promoto-MX realisticky úzký vzhled. Rovněž dodávají rámu potřebnou tuhost a odolnost.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

ZADNÍ ODPRUŽENÍ

Stejně jako velké motocykly, má Promoto-MX zadní odpružení se zvyšující se mírou tuhosti. Odpružení je měkké kolem maximální světlé výšky pro hladké ovládání a vynikající přilnavost. Pružení je při větších rázech stále více tuhé aby zadní kolo nešlo až nadoraz. V kombinaci s olejem plněným v tlumičích, je RC motocykl připraven na jakýkoliv povrch.

PŘEDNÍ VIDLICE

Přední vidlice Promoto-MX má nový moderní design s vnitřní pružinou a tlumičem. Trubky přední vidlice jsou navrženy tak, aby fungovaly podobně jako běžné RC tlumiče, lze je vyladit změnou viskozity oleje. Pomocí proti sobě vinutých pružin lze distanční podložky použít také k nastavení světlé výšky. A co je možná nejdůležitější, vypadají úžasně – stejně jako skutečné!

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

SPRÁVNÝ ÚHEL HLAVY

Po měsících testování různých našel vývojový tým produktu Promoto-MX to nejlepší nastavení úhlu hlavové trubky 62,4°, pro nejlepší vyvážení jízdy na Off-Road i On-Road tratích.

VÝKONNÝ STŘÍDAVÝ POHON

Promoto-MX je vybaven vysoce výkonným pohonným systémem se 4-pólovým střídavým motorem 3652 3800 kv s 85 A regulátorem. To zajišťuje vysoký točivý moment, brutální akceleraci a rychlost až 65 km/h.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

FUNKČNÍ PŘEDNÍ BRZDA

Motor zvládá zadní brzdění prostřednictvím hnacího ústrojí, ale stejně jako u motocyklů 1:1, se většinou brzdí přední brzdou. Ke zpomalení Promoto-MX je použita přední brzda s ocelovým kotoučem a brzdové destičky ovládané třmenem přes servo pomocí bowdenu. To zkrátí brzdnou dráhu motorky na polovinu.

ZÁVODNÍ KLUZNÁ SPOJKA

Vzhledem k tomu, že motor má velmi vysoký výkon, je použita dvoukotoučová kluzná spojka, používaná u závodních aut. Spojka chrání hnací ústrojí ale zároveň ani neomezuje výkonnost motorky.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4
RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

REALISTICKÝ ŘETĚZOVÝ POHON

Ocelové články a 70 válečkových čepů se vinou kolem 10-zubového ocelového hnacího řetězového kola a 36-zubového hliníkového řetězového kola náboje zadního kola. Bez ohledu na podmínky, bude řetězový pohon pohánět zadní pneumatiku efektivně a spolehlivě.

PŘIPRAVEN K JÍZDĚ

Balení obsahuje vše, co potřebujete k jízdě, včetně vysílače a pohonného akumulátoru s USB nabíječem.

RC motorka Losi Promoto MX 2WD RTR 1:4

Vlastnosti LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT RTR 1:4 

 • Nejlépe vypadající a nejvýkonnější RC motorka
 • Nová, patentovaná technologie Spektrum MS6X
 • Setrvačník s vysokými otáčkami, integrovaný do rámu
 • Oficiálně licencovaná grafika Pro Circuit a výbava pro jezdce
 • Oficiálně licencované pneumatiky Dunlop MX53
 • Proměnná tuhost zadního odpružení
 • Výkonný střídavý pohon udělí motorce rychlost až 65 km/h
 • Jízdní režimy Dirt, Street a Wheelie Control
 • Proti nárazová konstrukce přední vidlice
 • Realistická postava jezdce s autentickým vybavením
 • Funkční přední kotoučová brzda ovládaná servem
 • Řetězový pohon s dvoukotoučovou kluznou spojkou
 • Startovací stojan
 • Parkovací stojan

Doporučujeme koupit

Vše potřebné k provozu naleznete v balení. Pro napájení přiloženého USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) 3.1A (15W) EM-V0125 

Parametry

Druh stavebniceMotorka RTR
TypKrosová
ŠasíHliníkové desky 3 mm
Měřítko1:4
Délka513 mm
Šířka274 mm
Výška439 mm
Rozvor353 mm
BaterieSpektrum Smart G2 LiPo 7.4V 5000mAh 50C HC IC5
Hmotnost3500 g
MotorStřídavý Firma 3652 3800kv
Přední kolaDunlop Geomax MX53
Zadní kolaDunlop Geomax MX53
Rychlost65 km/hod
TlumičeHliníkové olejové 16mm Big Bore
TechnologieAVC, SMART, MS6X
Světlá výška73 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: