LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT RTR 1:4

Kód: LOS06002
Očekáváme
Značka: Losi
16 132 Kč 13 332 Kč bez DPH
Položka není dostupná

RC model krosové motorky Losi Promoto-MX v měřítku 1:4, která vypadá a funguje stejně jako skutečná. Výkonný střídavý pohon udělí rychlost až 65 km/h. Integrovaný setrvačník, funkční přední brzda, náhon řetězem, realistické zpracování vč. figurky jezdce. Akumulátor a USB nabíječ.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Obsah balení

Obsahem balení je sestavený RC model motocyklu LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT RTR 1:4 , Pro Circuit s nainstalovanými komponenty: střídavý motor Firma 3652 3800kv , regulátor Firma 85A Smart - Promoto-MX , přijímač DSMR 6CH - ProMoto, servo řízení S620PM ProMoto MG, servo přední brzdy SX108PM ProMoto Micro MG, jednotka setrvačníku. Spektrum DX3 DSMR Smart vysílač ProMoto, pohonná baterie Spektrum Smart G2 LiPo 7.4V 5000mAh 50C HC IC5, nabíječ Spektrum Smart S120 20W USB-C a 4x AA baterie do vysílače. Návod CZ

Charakteristika

LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT RTR 1:4  je první dálkově řízený model motocyklu, který v sobě precizně skloubí autentický jízdní zážitek a detailní zpracování s realistickým vzhledem. Dlouho očekávaný sen všech fandů motokrosu je zde!

RC model motorky Promoto-MX má skvěle zpracován nejen maketový vzhled stroje s úzkým rámem, figurkou jezdce a oficiálně licencovanou grafikou, ale i technicky zvládnuté bezpečné realistické ovládání motorky s vysokým výkonem střídavého pohonu. To vše díky jedinečnému spojení mechanické a elektronické technologie, vyvinuté speciálně pro Promoto-MX.

Elektronika LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT  obsahuje výkonný střídavý motor 2700 Kv a ocelový setrvačník, které jsou namontovány ve středu rámu. Motor roztáčí setrvačník na více než 22000 otáček za minutu, aby vytvořil gyroskopický moment pro bezpečnou a stabilní jízdu. Mezitím patentovaná technologie Spektrum MS6X přebírá signál z vysílače DX3PM a přikazuje motocyklu Promoto-MX, aby se nakláněl a řídil s nebývalou rovnováhou a jemností. 

Mechanická konstrukce modelu je stejně působivá. Tým konstruktérů Losi studoval geometrii odpružení skutečného motocyklu, aby Promoto-MX poskytl stejné jízdní vlastnosti v terénu i na silnici. Proměnná tuhost zadního odpružení poskytuje vynikající přilnavost a zabraňuje pádu na doraz při doskoku. Unikátní konstrukce přední vidlice s vnitřní pružinou a tlumičem umožňuje nastavit tuhost tlumení změnou viskozity oleje a také nastavení světlé výšky. Inovativní brzdný systém předních a zadních kol, poskytuje motocyklu působivou brzdnou sílu a zkracuje brzdnou dráhu na polovinu, pokud by se použila pouze zadní brzda.

Špičková elektronika a mechanická konstrukce jsou důvodem, proč Promoto-MX funguje daleko lépe, než všechny ostatní RC motocykly. Pro fanoušky závodních RC strojů a motokrosu, bude Promoto-MX zcela novým zážitkem s jedinečným stylem a dynamikou jízdy.

Vlastnosti LOSI PROMOTO MX MOTORCYCLE PRO CIRCUIT RTR 1:4 

 • Nejlépe vypadající a nejvýkonnější RC motorka
 • Nová, patentovaná technologie Spektrum MS6X
 • Setrvačník s vysokými otáčkami, integrovaný do rámu
 • Oficiálně licencovaná grafika Pro Circuit a výbava pro jezdce
 • Oficiálně licencované pneumatiky Dunlop MX53
 • Proměnná tuhost zadního odpružení
 • Výkonný střídavý pohon udělí motorce rychlost až 65 km/h
 • Jízdní režimy Dirt, Street a Wheelie Control
 • Proti nárazová konstrukce přední vidlice
 • Realistická postava jezdce s autentickým vybavením
 • Funkční přední kotoučová brzda ovládaná servem
 • Řetězový pohon s dvoukotoučovou kluznou spojkou
 • Startovací stojan
 • Parkovací stojan

Doporučujeme koupit

Vše potřebné k provozu naleznete v balení. Pro napájení přiloženého USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) 3.1A (15W) EM-V0125 

Parametry

Druh stavebniceMotorka RTR
TypKrosová
ŠasíHliníkové desky 3 mm
Měřítko1:4
Délka513 mm
Šířka274 mm
Výška439 mm
Rozvor353 mm
BaterieSpektrum Smart G2 LiPo 7.4V 5000mAh 50C HC IC5
Hmotnost3500 g
MotorStřídavý Firma 3652 3800kv
Přední kolaDunlop Geomax MX53
Zadní kolaDunlop Geomax MX53
Rychlost65 km/hod
TlumičeHliníkové olejové 16mm Big Bore
TechnologieAVC, SMART, MS6X
Světlá výška73 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: