RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Kód: ARA2102T1
Novinka
Značka: Arrma
3 533 Kč 2 920 Kč bez DPH
Položka je objednána

Zábavný a skladný je RC model auta Monster Truck Arrma Granite Grom v měřítku 1:18, s náhonem 4WD, funkcemi Smart. Je precizně zkonstruován podle vysokých standardů jako větší model ARRMA Granite. Je kompletně připraven k jízdě včetně baterie a nabíječe.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Nabízíme dopravu zdarma při objednávce nad 3990,-Kč. Zboží doručujeme prostřednictvím zásilkovny nebo České pošty po celé ČR a SK.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jsme důvěryhodný a ověřený český obchod s dlouhou tradicí již od roku 2007. Za 16let fungování obchodu máme přes 26.000 spokojených zákazníků z České i Slovenské republiky.
Pravidelné akce a slevy
Akce a slevy
Pravidelně pořádáme akce a slevy na zboží. Aby vám neunikla žádná akce nebo sleva přihlaste se k odběru novinek.

Detailní popis produktu


Obsah balení

V balení naleznete sestavený RC model GRANITE™ GROM 4X4 Monster Truck RTR s kompletním příslušenstvím. V modelu jsou nainstalovány součásti: řídící jednotka Spektrum™ Waterproof SLT™ 2-in-1 25A, motor ARRMA MEGA 380 28T, servo Spektrum SX110. V balení je vysílač Spektrum 2.4GHz SLT2™, LiPol baterie Spektrum Smart 7.4V 1400mAh 2S 30C Hard Case, nabíječ Spektrum S10 Smart G2 Mini 2S USB-C, 4ks AA baterie vysílač. Příslušenství: podložky pod pružiny, klíč imbus, šroubovák imbus. Návod CZ a manuál EN, DE, FR.

Charakteristika

Zábavný a skladný je RC model auta Monster Truck Arrma Granite Grom v měřítku 1:18, s náhonem 4WD, funkcemi Smart a v provedení RTR. Je precizně zkonstruován podle stejně vysokých standardů jako větší model ARRMA Granite, včetně bezsponkové karosérie. Je kompletně připraven k jízdě s baterií a nabíječem.

Na rozdíl od jiných výrobců, nedělá ARRMA u menších modelů žádné kompromisy. Model má inovativní bezsponkové upevnění karosérie, které udržuje karosérii bezpečně upevněnou, ale snadno se přitom sundává. Mezi jinými menšími modely aut vyčnívá silou, skvělou ovladatelností a schopnostmi, které potřebujete abyste mohli svými kaskadérskými ohromit ostatní.

Auto je pro náročnou jízdu skvěle připraveno, obsahuje přední a zadní nárazníky pohlcují nárazy, které jsou vetknuty do silného kompozitního šasi. Převodovka 4WD s robustními kovovými převody přenáší výkon z motoru MEGA 380 přes uzavřené hnací ústrojí až na odolná kola a pneumatiky monster truck dBoots® FORTRESS™. Dokonce i servo řízení Spektrum™ SX110 má kovové převody a stejně jako přijímač/regulátor Spektrum SLT™ 2-v-1 25A, vybavený konektorem IC2®, je voděodolné* pro jízdu v mokrém prostředí.

Pokud jste začínající jezdec, vysílač Spektrum 2,4 GHz SLT2™ vám pomůže naučit se bezpečně ovládat model tím, že lze omezit maximální rychlost na 50 % nebo 75 %, dokud nebudete připraveni vše bezpečně zvládnout. Snadné je také dobíjení přiložené LiPol baterie Spektrum Smart 2S. Stačí ji zapojit do dodaného nabíječe Spektrum S10 Smart G2 Mini 2S USB-C připojenými konektory IC2. Smart technologie se okamžitě postará o nastavení a správné nabití. Přibližně za hodinu je vaše baterie bezpečně připravena na další porci zábavy.

Vše co budete k provozu modelu GRANITE GROM potřebovat, je obsaženo v balení. Karoserie typu Monster Truck je profesionálně dokončena v barevných variantách podle vašeho výběru. K dispozici jsou i volitelné tuningové součásti pro vylepšení modelu GRANITE GROM. Zakoupit si můžete sadu kovové nápravy a náboje kol, sadu hliníkových tlumičů, nastavitelné táhla řízení a dvoudílnou sestavenou sadu olejem plněného diferenciálu.

Klíčové vlastnosti Monster Truck Arrma Granite Grom

 • Úžasný styl drsného Monster Trucku
 • Výkonná baterie Spektrum 2S LiPol a bezpečný nabíječ
 • Snadné připevnění a výjímutí karosérie
 • Uzavřené hnací ústrojí pro ochranu v každém terénu
 • Odolný kompozitový podvozek
 • Trakční převodovka 4WD
 • Kvalitní kovové převody
 • Nezávislé zavěšení a olejem plněné tlumiče
 • Odolná kola a pneumatiky Monster Truck
 • Přední a zadní nárazník tlumící nárazy
 • Spektrum SLT2 2-kanálová RC souprava 2,4 GHz
 • Voděodolný* regulátor/přijímač Spektrum SLT 2-v-1 25A
 • Voděodolné* kovové převodové servo Spektrum SX110
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Standardní kvalita velkého Granite

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Parádní barevné karosérie

Ihned po vybalení můžete Monster Truck obdivovat díky pestrému barevnému provedení, můžete si vybrat z různých barevných variant. Pevná kola a pneumatiky dBoots® FORTRESS™ pro monster truck mají realistický vzhled a dodávají modelu výkony a trakci v každém terénu.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Bezsponková karosérie

Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Kovové převody

Převodovka má kovová ozubená kola pro dlouhou životnost. Dokonce i nainstalované voděodolné* servo řízení Spektrum SX110 má kovové převody.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Nabíjení SMART

Baterie Spektrum Smart 2S LiPo s konektory IC2 má kapacitu na dlouhou dobu jízdy. Když je čas na dobití, stačí ji zapojit do praktické nabíječky Spektrum Smart G2 S10 USB-C. Bezpečné nabíjení se spustí automaticky a trvá přibližně hodinu.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Vysílač Spektrum SLT2 2,4GHz

2-kanálový vysílač Spektrum SLT2 má ideální velikost pro všechny řidiče. Může vám pomoci naučit se bezpečně ovládat model omezením maximální rychlosti modelu na 50% nebo 75%, dokud nebudete připraveni na plný výkon. V balení jsou 4ks AA baterie do vysílače.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Olejové tlumiče

Pro brutální jízdu přes překážky, skoky i velké nerovnosti, je model vybaven kvalitními, olejem plněnými tlumiči. Pokud si budete chtít model vybavit profi příslušenstvím, můžete použít tuningové příslušenství a namontovat na model hliníkové tlumiče.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Motor MEGA 380 28T

Motor je opatřen ocelovým pastorkem a upevněn na motorovém loži, které se zasouvá do uložení v šasí. Motor je pro optimální odvod tepla opatřen mohutným hliníkovým chladičem
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Místo pro baterii

Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Pohonná jednotka auta

Na pravé straně podvozku je uložena pohonná jednotka, sestávající z motoru ARRMA MEGA 380 28T a integrovaného regulátoru 25A.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Pohonné ústrojí

V centrální části podvozku je středová hřídel, která spojuje přední a zadní diferenciál. Ta má přímý náhon od motoru pomocí pastorku a hlavního ozubeného kola. Na konci středové hřídele jsou kovová kuželová kola do diferenciálů.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Kola Monster Truck

Hnací ústrojí přenáší sílu na odolná kola a pneumatiky monster truck dBoots® FORTRESS™. Jízdní vlastnosti jsou přímo úměrné kvalitě kol a hlavně pnenumatik a dezénu. Stejně jako u velkého modelu je i zde použita osvědčená směs a vzorek pneumatik.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Řízení auta

Pro spolehlivé řízení je nainstalováno servo řízení Spektrum™ SX110 s kovovými převody, přijímač v modelu je Spektrum SLT™ 2-v-1.
RC auto Arrma Granite Grom 4WD RTR 1:18

Tuning pro Monster Truck Arrma Granite Grom

K dispozici jsou volitelné tuningové součásti, zakoupit si můžete sadu kovové nápravy a náboje kol, sadu hliníkových tlumičů, nastavitelné táhla řízení a sadu olejem plněného diferenciálu.

Doporučujeme koupit

Vše potřebné k provozu modelu je obsahem balení. USB nabíječ lze napájet libovolným USB adaptérem. Pro prodloužení doby jízdy doporučujeme pořízení dalšího totožného akumulátoru s konektorem IC2, který je součástí balení. Pro zkrácení nabíjecí doby si můžete zakoupit výkonnější nabíječ.

Parametry

TypMonster Truck
ŠasíPlast
Měřítko1:18
Délka250 mm
Šířka200 mm
Výška118 mm
Rozvor165 mm
Světlá výška podvozku30 mm
Prostor pro baterie101 x 31 x 21 mm
Hmotnost800 g
Náhon4WD
MotorStejnosměrný 380 28T
Přední kola1.85" Black, pneu 4.92" dBoots® FORTRESS™, unašeč 12 mm
Zadní kola1.85" Black, pneu 4.92" dBoots® FORTRESS™, unašeč 12 mm
Doba jízdy10 - 15 min
Rychlostaž 30 km/h
Olej tlumičů300 cSt
Olej diferenciálůTuk

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřítko 1:18 až 1:24
Motor: stejnosměrný
Pohon: 4WD
Měřítko: 1:18
Typ RC auta: monster truck

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Arrma je známá značka, která se specializuje na výrobu RC modelů aut, což jsou malé repliky skutečných automobilů, které je možné ovládat na dálku. Tato společnost je uznávaným lídrem v tomto průmyslu, který pravidelně přináší nové a inovativní modely, aby uspokojil zákazníky s různými zájmy a preferencemi.

Tyto RC modely aut jsou velmi populární mezi různými věkovými skupinami; od malých dětí, které si je oblíbí díky jejich zábavnému charakteru, až po dospělé sběratele, kteří oceňují jejich detailní provedení a technickou dokonalost. Bez ohledu na to, kdo je jejich majitelem, Arrma RC modely aut přinášejí hodiny zábavy a vzrušení.

Arrma RC modely aut jsou známé svou kvalitou a vysokou odolnosti. Jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, které jsou schopny odolat náročným podmínkám, jako jsou například nárazy a pády. To znamená, že si je můžete užívat déle, aniž byste se museli obávat o jejich poškození.

Kromě toho jsou tyto RC modely aut vybaveny dobře navrženými dálkovými ovladači, které jsou snadno ovladatelné a umožňují přesné ovládání modelů aut. Díky tomu je zážitek z jejich řízení ještě zábavnější a napínavější.

Arrma je značka, která se zabývá výrobou RC modelů aut na dálkové ovládání, ale je také značkou, která zastupuje hodnoty kvality, detailu a inovace. Její produkty jsou zárukou hodnot za peníze a poskytují zábavu pro všechny, bez ohledu na jejich věk nebo zkušenosti s RC modely. Když si vyberete model auta od Arrmy, můžete si být jisti, že dostanete produkt, který vás bude bavit dlouho do budoucnosti.