WRC Rally Corsica 1:43

Kód: WRC91012
2 399 Kč 1 983 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Autodráha WRC Rally Corsica v měřítku 1:43, s mostem, skokánky a spirálovou zatáčkou. Délka tratě 5m, dvě auta rally, 4 různé konfigurace trati. Bezdrátové dálkové ovladače jsou přizpůsobeny dětské ergonomii a mají funkci TURBO. Auta Hyundai WRC a Ford Fiesta WRC. Rozměry 87x118 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Autodráha WRC Rally Corsica v měřítku 1:43, s mostem, skokánky a spirálovou zatáčkou. Délka tratě 5m, dvě auta rally, 4 různé konfigurace trati. Bezdrátové dálkové ovladače jsou přizpůsobeny dětské ergonomii a mají funkci TURBO. Auta Hyundai WRC a Ford Fiesta WRC. Rozměry 87x117 cm.

V balení WRC Rally Corsica je vše pro závodění, menší rozměry usnadňují instalaci autodráhy v dětském pokoji. Autodráh v měřítku 1:43 je ideální pro mladé jezdce, které přenesou do atmosféry rally závodů WRC. S vozy WRC Rally Corsica si vychutnejte jedinečný zážitek z jízdy a souboj o vítězství s druhým vozem. Překonejte zrádné skokánky, most a spirálovou zatáčku. Kombinujte díly dráhy a vytvořte až 4 různé závodní trasy! Auta mají osvětlení!

/wrc/WRC91012/nap_rovinka_b.jpg

Analogová autodráha

Autodráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček udává napětí v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů.

/wrc/WRC91012/ovladaceb.jpg

Bezdrátové ovladače

Využijte pohodlí bezdrátových ovladačů a užijte si závody z kterého místa chcete, aniž by Vám překážek kabel. Zapněte ovladače, připravte autíčka na dráze a můžete se pustit do akce. Ovladače není nutné párovat, stačí jen do každého doplnit 2x AAA baterie - EM-B1310 (není obsahem balení).

/wrc/WRC91012/turbob.jpg

Tlačítko TURBO

Každý ovladač, je kromě vypínače, vybaven proporcionální tlačítkem na ovládání plynu a tlačítkem TURBO, které okamžitě přidá plný plyn a zvýší rychlost autíčka na maximum.

/wrc/WRC91012/wrc91012_navod.jpg

Obrázkový návod

Ke všem autodráhám WRC je dodáván obrázkový návod ve kterém naleznete varianty sestavení tratě, zapojení autodráhy, popis jednotlivých funkcí a způsob údržby. Vše je jednoduché a přehledné tak, aby autodráhu sestavilo dítě.

/wrc/WRC91012/wrc91012_varianty.jpg

Varianty dráhy

Sada obsahuje návod na stavbu čtyř variant dráhy. Jednotlivé kousky jednoduše pospojujte a můžete začít ihned jezdit.

/wrc/WRC91012/svodidla.jpg

Svodidla

Svodidla jsou vyroben z měkkého plastu, díky tomu vydrží stovky rozložení a složení autodráhy. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

/wrc/WRC91012/wrc91012_most.jpg

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu mostu, díky tomu budou závody ještě napínavější a autodráha může být rozložena na menší ploše. Celý most včetně pilotů je snadno sestavitelný za pár minut.

/wrc/WRC91012/skok.jpg

Skokánek

K závodům Rally neodmyslitelně patří skoky a ty nemůžou chybět ani zde. Jednoduše zacvakněte skokánek k trati a můžete závodit, kdo doskočí dál.

/wrc/WRC91012/wrc91012_spirala.jpg

Spirálový úsek

Sestavte piloty, položte trať a závody ve spirálovém úseku můžou začít. Jedinečný spirálový úsek, spolu s mostem a skokánkem zajistí hodiny nekončící zábavy.

/wrc/WRC91012/wrc91012_hyundai.jpg

Autíčko Hyundai

Kvalitně zpracovaná autíčka se stejnosměrným motor, jsou devízou celé autodráhy. Množství detailů a nabarvení karoserie je na velmi vysoké úrovni.

/wrc/WRC91012/wrc91012_ford.jpg

Autíčko Ford Fiesta

Kvalitně zpracovaná autíčka se stejnosměrným motor, jsou devízou celé autodráhy. Množství detailů a nabarvení karoserie je na velmi vysoké úrovni.

/wrc/WRC91012/WRC91012_auta.jpg

Funkční světlomety

Zažijte neopakovatelnou atmosféru večerních závodů. Každé autíčko je vybaveno vysoce svítivými LED světlomety, které osvítí trať a dodají na autentičnosti.

Balení obsahuje autíčka s propracovanými detaily, bezdrátové ovladače s tlačítkem Turbo, díly na stavbu tratě, most, skokánky, spirálový úsek, výkonný zdroj.

obsah balení

Vlastnosti

 • 1x Hyundai WRC se světly
 • 1x Ford Fiesta WRC se světly
 • 2x bezdrátové ovladače Turbo
 • Trať se spirálovou dráhou
 • Sekce se skoky
 • Ochranné svodidla v zatáčkách
 • 4 varianty složení
 • Měřítko 1:43
 • Délka trati je 5 metrů
 • Rozměry 87x118cm
 • Vhodné pro děti od 4 let
Autodráha WRC

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: