3D BRÝLE VR BOX 2

Kód: VRBOX2
990 Kč –51 %
3D BRÝLE VR BOX 2
990 Kč –51 % 490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem

Virtuální brýle VR BOX 2 promění Váš mobilní telefon v úžasnou 3D virtuální realitu 360° a to vše za zlomek ceny. Kvalitní polstrování pro pohodlné nošení, vysoce kvalitní čočky zobrazení, možnost manuálního nastavení ostrosti obrazu i vzdálenosti čoček od středu. Plno aplikací a her zdarma ke stažení přímo na Google Play. Možnost dokoupení bluetooth ovladače nebo herního gamepadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VR BOX 2 si stačí pouze nasadit a dostanete se tak do zcela nového světa – například do vesmíru nebo na krásné místo, o kterém jste dosud pouze snili. S těmito brýlemi rozhodně popustíte uzdu vašim představám. Cenově velmi lákavý headset vás seznámí s prostředím virtuální reality. Budete s ním moci hrát hry pro virtuální realitu (VR), přičemž nikoli pouze na displeji telefonu, ale ve 360° světě všude kolem vás a navíc v 3D. Kompatibilní je s celou řadou smartphonů s úhlopříčkami v rozmezí 4,7 až 6 palců, zábavu si tedy mohou užít téměř všichni – stačí jen vložit telefon do zařízení a nechat se pohltit úžasnou „realitou“.

Nové obzory

VR poskytuje zcela nový zážitek. Nyní budete moci volně otáčet prostorem za pomocí vaší hlavy díky integrovanému senzoru, naplno si tak vychutnáte 360° videa, filmy a další zábavný obsah.

Lehčí a detailnější

headset je veden k naprosté dokonalosti a váží pouhých několik desítek až stovek gramů, přičemž nabízí široké zorné pole a vysoké nativní rozlišení, zobrazované informace jsou maximálně ostré.

Precizní ovládání

je zajištěno pomocí snímání pohybu očí, takže přístroj okamžitě ví, co zrovna máte na mysli a přesně podle toho reaguje. Užijte si zábavu bez zpoždění.

Klíčové vlastnosti

  • Progresivní „Googles sponge“ přispívající k minimalizování otlačenin a zvýšení pohodlí
  • Vysoce kvalitní optická soustava
  • Věrohodný obraz a vylepšená virtuální realita
  • Vhodný pro více mobilních telefonů
  • Vylepšený design a odnímatelný přední kryt pro snadnější použití
  • Technologie zabraňující nadměrnému přehřívání
  • Vhodné i pro osoby trpící slabou krátkozrakostí (pod 600 stupňů)
  • Pro pohodlnější ovládání her a aplikací lze spárovat s ovladačem či gamepadem pomocí Bluetooth
  • plná podpora prostorového 3D zobrazení

VR BOX 2.0 Brýle jsou prémiovou verzí klasických kartonových brýlí Google Cardboard. Mezi přednosti těchto 3D brýlí patří pohodlné upevnění na hlavu pomocí popruhůpěnové polstrování na okraji brýlí, kvalitní zpracování a kvalitnější čočky, které jsou navíc libovolně nastavitelné. Brýle jsou kompatibilní s telefony s od 3,5" palce až do velikosti 6,3" (83 mm x 163 mm - maximální rozměry podporovaného telefonu, 58 mm je minimální šířka podporovaného telefonu) a je možné používat jak se systémem ANDROID tak iOS.

 

 APLIKACE je možné vyhledat na Google Play (Android) nebo Apple Store (iOS) zadáním klíčového slova "VR" nebo "CARDBOARD"

 

 Nyní máte možnost podívat se na jakékoliv místo po celém světě tak, jakoby jste stáli přímo na místě! Pomocí aplikace "Google Streetview" v kombinaci s těmito virtuálními brýlemi je to možné! S pomocí aplikace "CardBoard Camera" je navíc možné nafotit svoje vlastní virtuální místo a prohlížet v těchto brýlích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: