E-FLITE NIGHT RADIAN 2.0m BNF BASIC

Kód: EFL36500
Novinka
Značka: E-Flite
6 799 Kč –5 % 6 432 Kč 5 316 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Motorizovaný větroň Night Radian s programovatelným osvětlením, elektronickou stabilizaci AS3X a SAFE select, Systém SMART s telemetrií. Nainstalovaný je střídavý motor a regulátor, digitální serva, osvětlení a přijímač AR631. Konstrukce z EPO, řízeny směrovka, výškovka a motor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EFL36500

Obsah balení

Obsahem balení je hotový trup a hotové díly modelu E-flite Night Radian 2m s nainstalovanou elektronikou: Spektrum přijímač AR631 6-kan. AS3X/SAFE, E-flite střídavý motor 960ot/V: Radian, E-flite regulátor střídavý 30A 3S/4S s telemetrií, 2x E-flite servo mini, krátký kabel, sklopná vrtule 9.75 x 7.5, spojka křídla, uhlíkové tyče výškovky, drobné příslušenství a návod v češtině

Charakteristika

Night Radian

Motorizovaný větroň Night Radian s programovatelným osvětlením, elektronickou stabilizaci AS3X a SAFE select, Systém SMART s telemetrií. Nainstalovaný je střídavý motor a regulátor, digitální serva, osvětlení a přijímač AR631. Konstrukce z EPO, řízeny směrovka, výškovka a motor.

 

Motorové kluzáky E-flite® Radian® jsou oblíbené pro jednoduchou obsluhu, opravitelnost a výtečné letové vlastnosti. Nová verze přináší několik vylepšení, mezi nimi je i osvětlení modelu. V celém draku letadla jsou zapuštěny pásky s vysoce svítivými LED diodami, které jsou instalovány uvnitř křídla, trupu a výškovky. Živé barvy a umístění LED diod nabízí neuvěřitelnou viditelnost a snadnou orientaci při letním soumraku a dokonce i v úplné tmě. Nebo mohou být vypnuty při létání za denního světla. LED diody lze naprogramovat tak, aby zobrazovaly ve 100 různých kombinacích barev, sekvencí a časování pomocí zabudovaného ovladače. Pomocí kompatibilního vysílače vybaveného Spektrum™ AirWare™ a přijímače Smart (jako je AR631 obsažený ve verzi Bind-N-Fly® Basic) mohou piloti Night Radian 2.0m nyní zobrazit celou řadu telemetrických dat v reálném čase, včetně otáček motoru, proud, celkové napětí baterie a další. Elektrovětroň Radian je určen pro začátečníky s RC modely, proto je řízena jen výškovka, směrovka a motor. Je vyroben z odolného materiálu EPO, tvar a profil křídla zajišťuje stabilní a přiměřeně pomalý let.

Night Radian

Vlastnosti:

 • Integrované LED osvětlení s vysokou viditelností
 • Více než 100 různých kombinacích barev, sekvencí a variant
 • Výškovka se symetrickým profilem a integrovanými LED
 • 6-kanálový přijímač Spektrum™ s nejmodernější technologií DSMX
 • Technologie AS3X® pro klidný letový projev
 • Volitelná technologie SAFE® Select
 • Technologie SMART s telemetrií
 • Magnetický průhledný kryt kabiny
 • Lehká a odolná kompozitní zpevněná konstrukce EPO
 • Rozpětí křídla modelu 2m pro dobrou viditelnost
 • Dělené křídlo se spojkou pro snadný transport
 • Výkonný střídavý motor 480 Brushless 960 ot/V
 • Řízeny směrovka, výškovka a motor
 • Pevná lehká a snadno opravitelná konstrukce
 • Ideální první model začátečníky
eflite/hh_safe_as3x.jpg

Stabilizace AS3X™

Přijímač Spektrum je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky

Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.

 

Výhody funkce SAFE Select™:

 • Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
 • Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
 • Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
Night Radian FT

Exkluzivní technologie

Night Radian 2.0m je vybaven exkluzivními technologiemi Spektrum™ AS3X® a SAFE® Select. AS3X je 3-osý gyroskop, který pracuje v zákulisí a eliminuje účinky větru a turbulencí, díky tomu se zdá, že letíte s větším letadlem. Volitelné použití SAFE Select nabízí limity sklonu a úhlu náklonu spolu s automatickýou samonivelací, kterou lze zapnout a vypnout pouhým přepnutím spínače! A pokud nechcete povolit funkce SAFE Select, jednoduše spárujte přijímač běžně a aktivní bude pouze stabilizace AS3X.

eflite/EFL36500_b03.jpg

Integrované LED osvětlení

Nainstalovaný systém LED osvětlení nabízí létání za šera nebo v noci tak, jako za denního světla. Vícebarevné světelné řetězce se ovládají prostřednictvím vestavěného ovladače, který nabízí 100+ různých kombinací barev, sekvencí a časování a je napájen z pohonné LiPol baterie. Když létáte za denního světla, jednoduše vypnete osvětlení vypínačem v modelu.

 

 

 

 

eflite/EFL36500_b04.jpg

Střídavý motor

Nainstalovaný střídavý motor s regulátorem 30A s brzdou a dvou-listou sklopnou vrtulí, poskytuje modelu vysoký výkon při stoupání a po sklopení vrtule podél trupu má minimální odpor. Sklopná vrtule v bezmotorovém letu nezvyšuje odpor a větroň tak může dlouhé minuty létat v termice. Při technice letu kdy motor dopraví model znovu do výšky a dál letí bez použití motoru, je možné dosáhnout dlouhého letu v desítkách minut. Použít lze LiPol baterii 3S 1350mAh až 2200mAh.

 

 

 

 

eflite/EFL36500_b05.jpg

Střídavý regulátor s telemetrií

Night Radian 2.0m je vybaven regulátorem, který může nabídnout celou řadu telemetrických dat, souvisejících se systémem napájení v reálném čase. A to včetně otáček motoru, proudu, celkového napětí baterie a dalších prostřednictvím kompatibilních přijímačů Smart (včetně AR631 instalovaného ve verzi BNF® Basic ) a vysílače vybaveného Spektrum™ AirWare™ (včetně DX6e a 8e, DX6 G2 / G3 a 8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX20 a dalších), reálně během letu.

 

 

 

 

eflite/EFL3650_b_02.jpg

Nový a lepší

Oblíbenost původního modelu Radian přivedla konstruktéry E-flite k modifikaci modelu Night Radian FT, který si zachoval dobré letové vlastnosti a výbornou ovladatelnost. Ovšem díky osvětlení jeho využitelnost výrazně vzrostla, protože nyní si lze užít i nočního létání. V provedení setu není zajištěno vypínání osvětlení volným kanálem.

 

 

 

 

eflite/EFL36500_b06.jpg

Rychlé sestavení

Při montáži není potřeba žádné lepidlo, pouze šroubovák. Proto motorizovaný kluzák Night Radian může být připraven k letu v kratším čase, než je zapotřebí k nabití baterie. Dvoudílné křídlo s uhlíkovou trubkou se zajišťuje dvěma šrouby pro snadnou a pohodlnou montáž a demontáž.

 

 

 

 

 

eflite/EFL36500_b07.jpg

Lehký a odolný

Výškovka má plný profil a integrované LED osvětlení. Konstrukce z EPO materiálu je zesílena uhlíkovými prvky, je lehká a přitom velmi odolná. Model je snadno opravitelný a nabízí ten nejlepší letový zážitek.

 

 

 

 

 

eflite/EFL3650_b_06.jpg

Přístup k elektronice

Pod krytem ve spodní části trupu modelu Night Radian je nainstalovaný přijímač AR631 a serva výškovky a směrovky. Pod kabinou je místo pro pohonnou baterii, která se poutá suchým zipem.

 

 

 

 

 

 

 

 
Night Radian

Doporučujeme koupit

5+ kanálový vysílač Spektrum DSMX®/DSM2®, LiPol baterie 1300–2200mAh 3S s konektorem EC3 a nabíječ.

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: