ARRMA TALION 6S BLX "Extreme Bash" 4WD RTR 1:8

Kód: ARA8707
20 299 Kč –5 % 19 223 Kč 15 887 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Skvělý RC model auta Arrma Talion ST 6S BLX v měřítku 1:8 s náhonem 4WD a 3mm hliníkovým šasi 7075 T6. Výkonný střídavý motor udělí modelu rychlost přes 90 km/h. Nově RC souprava Spektrum DX3 2.4GHz, motor a regulátor Spektrum Firma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je hotový sestavený RC model auta ARRMA® TALION™ 6S BLX Extreme Bash s nainstalovanými komponenty: motor střídavý Spektrum™ Firma™ 4074 2050Kv, Spektrum Smart regulátor střídavý Firma 150A 3-6S, Spektrum servo S652 18kg MG, Spektrum přijímač SR6110AT DSMR 6CH AVC s telemetrií. Vysílač Spektrum DX3 Smart DSMR, hotová nabarvená karosérie. Součástí příslušenství je křížový klíč, nástrčný klíč 1.5, 2.0, 2.5, 5.0 mm, zkratovací propojka IC5 a pastorek 20T, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině a francouzštině a návod v češtině.

Charakteristika

Talion ST 6S BLX EB

Rychlý a výkonný RC model auta Arrma Talion ST 6S BLX Extreme Bash v měřítku 1:8 s náhonem 4WD a 3mm hliníkovým eloxovaným podvozkem 7075 T6. Výkonný střídavý motor Spektrum™ Firma™ 4074 2050Kv udělí modelu rychlost přes 90 km/h. Model RC auta je kompletně sestaven, ke zprovoznění potřebujete 4x AA baterie do vysílače a pohonný akumulátor do modelu s adekvátním nabíječem. Nově RC souprava Spektrum™ 2.4GHz DX3™ DSMR. TALION ™ 6S BLX Extreme Bash Speed ​​Truggy se speciální exkluzivní matnou a lesklou povrchovou úpravou karoserie a vysokým přítlačným křídlem, představuje dosud nejvyšší úroveň výkonu a odolnosti na platformě 6S BLX v měřítku 1:8. Pro závodníky kteří chtějí to nejlepší, je tady Extreme Bash Speed ​​Truggy.

 
 

Výkonná 4WD Truggy Talion ST 6S BLX Extreme Bash pro divokou jízdu na Off Road tratích. Vysoce detailní nabarvená karoserie má zvýšenou ochranu proti poškození. O bezpečný přenos výkonu se starají ocelové hnací hřídele, trvanlivé kompozitní závěsné ramena a těhlice, tuhá laserem leptaná deska podvozku o tloušťce 3 mm, tři celokovové diferenciály a převodovka s ocelovými koly. Jezděte bez kompromisů, o brutální výkon se stará střídavý motor Firma™ BLX4074 2050Kv s hliníkovým pláštěm a 150A regulátor Firma 150A s chladičem a kabelem 10AWG Dual s konektory IC5. Přední a zadní věže tlumičů jsou z eloxovaného hliníku 7075 T6 s logem Arrma. Auto jezdí na odolných kolech MT vybavených univerzálními pneumatikami dBoots® Katar. Poskytují veškerou trakci, kterou potřebujete k maximalizaci potenciálu výkonu a rychlosti střídavého motoru Spektrum™ Firma™ 4074 2050Kv s technologií 6S. Talion ST 6S BLX Extreme Bash nabízí výhody technologie Spektrum™ s elektronickou stabilizací AVC® (Active Vehicle Control®) a technologií SMART hned po vybalení z krabice.

Talion ST 6S BLX EB

Nové vlastnosti modelu Talion ST 6S BLX Extreme Bash

 • EXB eloxovaná hliníková deska podvozku 7075 T6 s nápisy laserem
 • EXB Eloxované hliníkové přední a zadní nárazníkové věže 7075 T6 s nápisy laserem
 • EXB Eloxovaný hliníkový hřeben řízení 7075 T6 s nápisy laserem
 • EXB Eloxované hliníkové přední a zadní výztuhy podvozku s nápisy laserem
 • EXB Napínáky z kvalitní oceli
 • EXB Eloxované hliníkové lože serva
 • EXB Přední nárazník a ochranná deska
 • EXB Diferenciály naplněné olejem s limitem prokluzu
 • EXB Přední horní ocelové kulové čepy závěsů
 • EXB Karosérie s matným a lesklým efektem
 • EXB Extra tuhá pružina servosaveru
 • Terénní univerzální pneumatiky dBoots® Katar
arrma/ARA8707_b01.jpg

VYBAVEN PRO EXTRÉMNÍ RYCHLOST

Robustní komponenty podvozku, včetně celokovových diferenciálů a vnitřních částí převodovky, vysoce výkonné hnací ústrojí, silné kompozitní boční lemy podvozku, odolné ocelové hnací hřídele a další, přispívají k nezadržitelnému výkonu modelu. Přední nárazník EXB a ochranný kryt vám umožní projet téměř vše, co se vám postaví do cesty.

 

 

 

 

 

arrma/ARA8707_b02.jpg

MODERNÍ DESIGN

TALION ™ 6S BLX Extreme Bash Speed Truggy posouvá měřítka rychlosti a síly na novou úroveň díky podvozku, který je vyroben z vysoce pevného eloxovaného hliníku 7075 T6. Efektní laserem leptaná deska podvozku získává další tuhost díky konstrukci předních a zadních hliníkových výztuh podvozku.

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA8707_b03.jpg

VELKÉ OLEJOVÉ TLUMIČE

Olejové hliníkové červeně eloxované tlumiče jsou namontovány na hliníkové přední a zadní věže EXB z hliníkové slitiny 7075 T6. Tlumiče mají možnost nastavení předpětí pružiny. Spolu s pevnými předními a zadními rameny zajišťují plynulou jízdu v terénu.

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA8707_b04.jpg

KOLA & PNEUMATIKY

Odolné pneumatiky s agresivním vzorkem dBoots Katar, jsou namontovány na tuhých černých nylonových discích, což autu zajistí rychlou trakci pro okamžitou akceleraci. Nízký profil pneumatik zajistí stabilitu při vysokých rychlostech. Pneumatiky jsou namontovány na odolných 4,2" discích MT s odolnými náboji.

 

 

 

 

 

arrma/ARA8707_b05.jpg

EFEKTNÍ KAROSÉRIE EXTREME BASH

Arrma Talion ST 6S BLX má vysoce detailní karoserii s úžasně zpracovanými efektními prvky z matné a lesklé barvy a řadou detailů. Díky tomu vypadá model perfektně ze všech úhlů pohledu.

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA8707_b06.jpg

PROSTOR AKUMULÁTORU

Zabezpečený systém upevnění baterie drží baterie pomocí dvou pásků, které jsou navzájem kolmé a zajišťují bezpečné uchycení vašich baterií. Baterie mohou být bezpečně namontovány vedle sebe nebo jedna na druhé. Zásobník na baterie obsahuje odkládací přihrádku pro balanční konektory baterií. Balanční konektory jsou v přihrádkách zachyceny pomocí pryžového pásku, který je udržuje dále od rotujících součástí.

 

 

 

 

 

arrma/ARA8707_b07.jpg

ÚČINNÝ SPOJLER

Pečlivým návrhem zadního křídla se dostala autu potřebná stabilita pro rychlou jízdu s autem Talion ST při rychlostech 60 km/h, bez ohledu na tvar terénu. Sponky karosérie jsou zajištěny na karosérii proti ztrátě.

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA106048,06.jpg

SNADNÁ ÚDRŽBA

Pro snadnou údržbu je model nyní vybaven snadno přístupným středovým diferenciálem a novým lože motoru. Motoru lze vyjmout po odšroubování dvou šroubů.

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA8707_b08.jpg

VÝZTUŽNÁ TYČ

Maximální odolnost a tuhost i při vysoké zátěži nově zajistí středová výztuha z červeně eloxovaného hliníku. Výztuha drží na novém držáku mezi domečkem předního a zadního diferenciálu.

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA106040_17.jpg

SERVO SAVER

Servo-saver účinně utlumí nárazy modelu na přední kola a tím ochrání servo řízení. Navíc je hliníkový servo-saver lehký pro snížení váhy a lepší jízdní vlastnosti.

 

 

 

 

 

 

 

arrma/ARAD80BS_difer.jpg

3 KOVOVÉ DIFERENCIÁLY

RC model auta Talion ST je standardně vybaven třemi diferenciály s kovovým převodem aby byla zajištěna spolehlivost a vysoká životnost těcht oexponovaných dílů. Snadno přístupné přední a zadní diferenciály vám umožní provádět údržbu během několika minut. Znamená to, že strávíte servisem méně času, abyste mohli mít více času na ježdění.

 

 

 

 

 

 

 

spektrum/SPM2340_gif.gif

RC vysílač Spektrum DX3 2.4GHz DSMR

Nový RC vysílač Spektrum DX3 má 3 kanály a je kompatibilní se stabilizačním systémem Spektrum AVC a telemetrií Spektrum Smart. Vynikající dosah, super rychlá odezva a vysoká odolnost proti rušení díky exkluzivní technologii Spektrum DSMR. Rychlé nastavení potřebných parametrů.

 • LED indikace stavu nabití pohonných Smart akumulátorů v modelu
 • Podpora stabilizačního systému Spektrum AVC
 • Možnost nastavení reverzu, velikosti výchylek a funkce 3. kanálu
 • Trim kanálu plynu a řízení
 • Díky omezovači plynu můžete dětem omezit maximální rychlost modelu
 • Ergonomický, lehký
 • Volant s pěnovou obručí pro pohodlné držení

 

 

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA7615V2T2_a25.jpg

Výkonný motor

 • Motor Spektrum Firma 2050Kv 4074
 • Napájení až 6-ti články LiPo
 • Hliníkový plášť s černým eloxováním a vygravírovaným logem Spektrum
 • Čtyřpólové provedení pro hladký chod a vysoký moment
 • Hřídel o průměru 5 mm je uložena v kuličkových ložiscích
 • Motor je z výroby osazen 4 mm zlacenými konekotory konektory pro spolehlivé připojení
 • Drážka na konci hřídele motoru umožňuje bezpečnou montáž pastorku

 

 

 

 

arrma/firma8s.jpg

Střídavý regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 150A SMART 3S-6S

Řízení modelu zajišťuje moderní regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 150A SMART s 32-bitovým mikrokontrolérem ARM Cortex M4, který je schopen snímat kompletní telemetrii a přenášet ji do přijímače pomocí integrovaného vodiče v novém konektoru IC5. Data jsou přenášena přes protokol SRXL2. Informace o typu, teplotě a napětí článků baterie regulátor načítá přímo ze Smart baterie. V reálném čase je k dispozici proud, teplotu, celkové napětí baterie, napětí jednotlivých článků baterie, teplota baterie, zbývající kapacita a otáčky motoru.

Elektronika je kompletně zalita ve speciální zalévací hmotně, která brání vstupu vlhkosti* či nečistot do elektroniky. Regulátor se zapíná a nastavuje tlačítky, které jsou pod pryžovým krytem.

 • Regulátor obsahuje rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4
 • Regulátor je voděodolný*
 • Nadproudová ochrana, tepelná ochrana, failsafe
 • Automatické odpojení LiPol při nízkém napětí
 • Robustní plastové pouzdro, hliníkový chladič s ventilátorem pro vysokou účinnost
 • Nastavitelný vysoce výkonný BEC
 • Vysoce odolné konektory IC5™, kompatibilní s konektory EC5™

 

 

 

 

spektrum/SPMS652.jpg

Digitální servo SPEKTRUM® S652

 • Servo SPEKTRUM® S652 s kovovými převody
 • Voděodolný*
 • Točivý moment 19,08 kg-cm při 7,4 V.
 • O 32% vyšší točivý moment a 5% rychlejší než servo ADS-15M

 

 

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA106040_24.jpg

Nové konektory IC5

Nové konektory IC5 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost. Kontakty jsou tvořeny zlacenými kolíky a dutinkami o průměru 5 mm.

Jak již bylo uvedeno, konektory byly navrženy s důrazem na bezpečné a jednoduché používání. Konektory nelze přepólovat, kontakty i pájené spoje jsou překryty plastovým obalem. Konektor IC5 je zpětně kompatibilní s EC5.

 

Vlastnosti modelu

 • Vysoce odolné náboje kol s vyšší pevností
 • Celokovové hnací ústrojí pro vysoké zatížení
 • Středová opora karosérie a hliníková středová vzpěra
 • Kompozitní ramena pro vysoké zatížení
 • Ocelové závěsy zadního zavěšení
 • Kuličková ložiska s gumovým těsněním
 • Ocelové čelní ozubené kolo
 • Pastorek Safe-D se 4-hranem a kuželovým ozubením
 • Chladič motoru ARRMA®
 • Velká voděodolná krabička přijímače
Talion ST 6S BLX EB

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor. 
V případě zájmu rádi pomůžeme s výběrem vhodné nabíječky a baterie.

 

Doporučené akumulátory

Nejvhodnější je použití 1x Li-pol baterie s napětím 14.8V (4S) nebo 1x Li-pol baterie s napětím 22.2V (6S). V tomto případě druhý vstup Y-kabelu vyzkratujete přiloženou propojkou IC5, která je již součástí balení RC auta.

1x Li-pol baterie s napětím 14.8V (4S) s konektorem EC5 nebo IC5 (nabídka zde)
1x Li-pol baterie s napětím 22.2V (6S) s konektorem EC5 nebo IC5 (nabídka zde)

Dále je možné model provozovat na dvojici 2x Li-pol baterie s napětím 7.4V (2S) nebo 2x Li-pol baterie s napětím 11.1V (3S) zapojených do série. V tomto případě oba akumulátory zapojíte do Y-kabelu, kterým je z výroby regulátor osazen. Nevýhodou tohoto řešení je to, že oba akumulátory musí být zcela identické, stejně nabité. Proto je vhodnější používat jeden 4 nebo 6 článkový akumulátor.

2x Li-pol baterie s napětím 7.4V (2S) s konektorem EC5 nebo IC5 (nabídka zde)
2x Li-pol baterie s napětím 11.1V (3S) s konektorem EC5 nebo IC5 (nabídka zde)

Parametry

Typ Truggy
Šasí Hliník 7075 T6
Měřítko 1:8
Délka 550 mm
Šířka 418 mm
Výška 180 mm
Rozvor 378 mm
Světlá výška podvozku 45 mm
Prostor pro baterie 158 x 48 x 70mm
Hmotnost 4290 g
Náhon 4WD
Motor Spektrum™ Firma™ 4074 2050Kv
Přední kola dBoots® Katar
Zadní kola dBoots® Katar
Doba jízdy 25 až 30 minut s LiPo 14,8 V 5000 mAh
Rychlost Až 112 km/h
Informace o balení výrobku
Rozměry 70,0 x 44,0 x 24,5 cm
Hmotnost 7,800 kg

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení