PROBOAT MISS GEICO ZELOS 36 TWIN BRUSHLESS CATAMARAN RTR

Kód: PRB08040
Novinka Příjmáme předobjednávky
Značka: Proboat
21 499 Kč –3 %
PROBOAT MISS GEICO ZELOS 36 TWIN BRUSHLESS CATAMARAN RTR
21 499 Kč –3 % 20 811 Kč 17 199 Kč bez DPH
Položka je objednána

RC loď na dálkové ovládání Miss Geico Zelos 36 Twin Catamaran BL se 2 střídavými motory. Loď je kompletně sestavena a připravena k provozu. Pro zprovoznění potřebujete pohonné LiPo akumulátory. Model dosahuje rychlosti až 120 km/hod!

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRB08040

Obsah balení

V balení naleznete hotový sestavený RC model lodi Miss GEICO Zelos 36 Twin Brushless Catamaran. Nainstované součásti: přijímač Spektrum™ MR4000 DSMR, voděodolné servo řízení Spektrum™ 9KG s kovovým převodem a hřídelí 23T, 2x střídavý 6-pólový motor Dynamite 1900 ot/min/V, 2x střídavý regulátor Dynamite® 120A 2–6S Marine. V balení je vysílač Spektrum™ DX2E 2CH DSMR®, stojánek na loď a manuál.

Charakteristika

Rychlostní RC loď na dálkové ovládání Miss Geico Zelos 36 Twin Catamaran BL se 2 střídavými motory 1900Kv 1800W v provedení RTR. Loď je kompletně sestavena, nainstalovaný přijímač Spektrum™ MR4000 DSMR, voděodolná elektronika, 2x regulátor 120A. Doporučeny 2ks 2S-3S LiPol. Rychlost až 96 km/hod!

Miss Geico_Zelos36

 

Jedna z nejrychlejších lodí na trhu, Miss Geico Zelos 36 je navržena podle skutečné velké závodní lodi Miss Geico a provedena v originálním designu s populárním žabákem. Má trup v provedení katamarán, který lodi zajistí stabilitu při vysoké rychlosti a minimální odpor na vodě. Proto je loď schopna dosáhovat úctyhodných rychlostí aniž by bylo potřeba provádět nějaké úpravy. V pevném laminátovém trupu jsou nainstalovány všechny součásti RC soupravy i pohonu. Motory i regulátory jsou chlazeny vodou, kormidlo je ovládáno dvěma lanky.

Miss Geico_Zelos36

 

Upozornění: Loď je poměrně velká a rychlá, proto je nutno dbát při provozu zvýšené bezpečnosti a neprovozovat model v přítomnosti plavců!

Vlastnosti Miss Geico Zelos 36

 • Nové vzpěry hřídelí lodních šroubů
 • Nové lodní šrouby
 • Tuhé flexibilní ohebné hřídele
 • 2-kanálový vysílač Spektrum™ DX2E ACTIVE™ DSMR®
 • Dva vodou chlazené 4-pólové střídavé motory 1900Kv 1800W
 • Přijímač Spektrum MR4000 Marine
 • Maketový vzhled, hliníkové díly kormidla
 • Vodou chlazené motory a regulátory
 • Voděodolné servo Spektrum™ s vysokým točivým momentem
 • Laminátový trup typu katamarán je optimalizován pro rychlost a výkon
 • Bezpečně uzavřený kryt trupu chrání elektroniku proti vodě
 • Dva vodou chlazené regulátory Dynamite® 120A kompatibilní s 6S baterií
 • Licencovaný a autentický design Miss Geico
 • Obsahuje stojánek na loď
proboat/PRB08040_b01.jpg

Vysoký výkon pohonné jednotky

Model Miss GEICO Zelos 36 pohání dva protiběžné střídavé motory Marine 1900Kv 36mm x 74mm s vysokým točivým momentem a dva vodou chlazené střídavé regulátory Dynamite® 120A.

 

 

 

 

 

proboat/PRB08040_b02.jpg

Bezpečný kryt trupu

Kryt na trupu lodi je pojištěn čtyřmi západkami, které zajistí bezpečné poutání krytu i při extrémním namáhání. Zároveň lze rychle kryt uvolnit a vyměnit baterie.

 

 

 

 

 

proboat/PRB08040_b03.jpg

Zbarvení jako na skutečné lodi

RC model Miss Geico nese design známého amerického rychlostního člunu Miss GEICO, který je jedním z nejrychlejších motorových člunů na světě. Je poháněn dvěma turbínovými motory Lycoming T-53, se kterými dosahuje rychlosti více než 210mph.

 

 

 

 

 

proboat/PRB08040_b04.jpg
 

Konstrukce kormidel

Tak velký model musí mít dostatečně pevné hliníkové kormidlo, to je upevněno na robusním hliníkovém držáku na trupu. Řízení modelu zajišťuje voděodolné servo pomocí dvojice lanek, které vedou od páky serva k páce kormidla.

 

 

 

 
Miss Geico_Zelos36

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu potřebujete dvojici pohonných akumulátorů, dále adekvátní nabíječ na pohonné akumulátory a pro běžný provoz mazací tuk na lodní hřídele.

Doporučené pohonné akumulátory

Šasi lodi je připraveno pro použití dvou napájecích akumulátorů (použití pouze jednoho akumulátoru by vedlo k nesprávnému vyvážení trupu - tuto možnost nedoporučujeme). Regulátory jsou osazeny konektory IC5, které jsou zpětně kompatibilní s konektory EC5. Zde jsou uvedeny možné způsoby napájení:

 1. Dvojice čtyřčlánkových (14.8 V) LiPo akumulátorů o kapacitě minimálně 5000 mAh. Zde se akumulátory připojí přímo k regulátoru (tj. každý akumulátor napájí svůj pouze svůj regulátor. Tato možnost je vhodná pro běžné ježdění. Výhodou je, že regulátor přímo hlídá napětí akumulátoru, proto je tato možnost nenáročná na provoz.
 2. Dvojice šestičlánkových (22.2 V) LiPo akumulátorů o kapacitě minimálně 5000 mAh. Zde se akumulátory připojí přímo k regulátoru (tj. každý akumulátor napájí svůj pouze svůj regulátor. Tato volba umožňuje dosáhnout maximální možné rychlosti. Výhodou je, že regulátor přímo hlídá napětí akumulátoru, proto je tato možnost nenáročná na provoz.
 3. Dvojice dvoučlánkových (7.4 V) LiPo akumulátorů o kapacitě minimálně 5000 mAh: Akumulátory se zapojí do série přes přiložený napájecí Y-kabel. Tato možnost je vhodná pro běžné ježdění. Oba akumulátory musí být stejného typu, kapacity a musí se připojovat stejně nabité.
 4. Dvojice tříčlánkových (11.1 V) LiPo akumulátorů o kapacitě minimálně 5000 mAh: Akumulátory se zapojí do série přes přiložený napájecí Y-kabel. Tato volba umožňuje dosáhnout maximální možné rychlosti. Oba akumulátory musí být stejného typu, kapacity a musí se připojovat stejně nabité.

Doporučujeme používat některou z prvních 2 variant.

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: