ARRMA SENTON MEGA V3 4WD RTR 1:10

Kód: ARA4203V3IT1
7 699 Kč –5 % 7 283 Kč 6 019 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Nový RC model auta na dálkové ovládání Arrma Senton Mega 1:10 v měřítku 1:10. Dosahuje rychlosti až 48 km/h. Nová RC souprava SLT3. Vylepšené šasi, diferenciály a tlumiče. Balení obsahuje vše potřebné k provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARA4203V3IT1

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta na dálkové ovládání Arrma Senton Mega 1:10 4WD RTR s nainstalovaným stejnosměrným motorem řady 550 12T, regulátorem Arrma MEGA s konektorem IC3, servo řízení Spektrum S650, RC soupravu Spektrum 2.4 GHz SLT3. Balení dále obsahuje NiMH akumulátor 8.4 V 3300 mAh se síťovým nabíječem. Návod k použití.

Charakteristika

RC model auta na dálkové ovládání Arrma Senton Mega 1:10 v měřítku 1:10. Vylepšený model s pohonem 4x4. Dosahuje rychlosti až 48 km/h. Nová RC souprava SLT3. Vylepšené šasi a diferenciály, tlumiče s novými O-kroužky, servo Spektrum S650. Balení obsahuje vše potřebné k provozu.

Arrma Senton Mega 1:10 4WD RTR

Vylepšený model V3

Model je proti předchozí verzi značně vylepšen. Zesílené šasi v místě přední a zadní nápravy. Přepracované lože motoru omezující vnikání nečistot. Diferenciály s kovovými převody, které jsou připravené na upgrade na střídavý pohon. Tlumiče s novými O-kroužky pro lepší chod a maximální těsnost. Nové servo se servo-saverem. Nová tří-kanálová RC souprava Spektrum SLT3.

arrma/ARA4203V3IT1_5.jpg

Kompaktní šasi

Konstrukce šasi RC auta je uspořádaná tak, aby bylo dosaženo perfektního vyvážení RC modelu auta. Hnací hřídel je uprostřed, akumulátor na jedné straně a elektronika na straně druhé. Celé šasi je navíc opatřeno postranními kryty, které omezují pronikání nečistot do modelu. Akumulátor je pevně uložen na místě pomocí upínacích popruhů.

 

 

 

arrma/ARA4202V3I_8.jpg

Robustnější šasi s hliníkovými výztuhami

Kompozitní šasi bylo přepracováno a doplněno o hliníkové výztuhy u náprav tak, aby poskytlo zvýšenou odolnost v exponovaných místech.

 

 

 

 

arrma/ARA4202V3I_22.jpg

Přední a zadní diferenciál

RC model auta Arrma Senton Mega 1:10 je vybaven předním i zadním diferenciálem, který zajistí maximální trakci. Diferenciály jsou osazeny kovovými ozubenými koly a hřídele jsou usazeny v ložiscích. Náhon na kola je realizován prostřednictvím teleskopických poloos. Hnací ozubené kolo pro diferenciál je nově kovové jako u modelů 4S. Model je připraven pro upgrade na střídavý pohon.

 

 

 

 

arrma/ARA4202V3I_24.jpg

Olejové tlumiče

Olejové tlumiče jsou vybaveny novými O-kružky, které poskytují hladký chod a bezpečně udrží olej uvnitř tlumiče. Tlumiče jsou z přední strany opatřeny ochrannými kryty pro nárazům. Změnu tuhosti a světlé výšky je možná pomocí viskozity oleje, respektive distančními podložkami. Konstrukce tlumiče zajišťuje snadný servis, stačí jen tlumič zatlačit na doraz a odšroubovat horní misku z těla tlumiče.

 

 

arrma/ARA4203V3IT1_17.jpg

Kola a pneumatiky do každého terénu

Univerzální pneumatiky dBoots Fortress SC jsou nalepené na paprskové disky 2.2" s 14 mm šestihrannými unašeči.

 

 

 

 

 

arrma/ARA4203V3IT1_16.jpg

Snadný servis

Model je konstruován pro snadný servis. Povolení 5-ti šroubů lze vyjmout blok s elektronikou obsahující regulátor, servo řízení a přijímač ve voděodolné* krabičce.

 

 

 

arrma/ARA4202V3I_26.jpg

Nový servo-saver

Ochranu servu, proti silným nárazům, poskytuje servo-saver, který je pomocí páky spojen se špičkovým řízením typu Dual Bell Crank. Pro případ potřeby je krabička opatřenou vysvětlivkou pro nastavení neutrálu.

 

 

 

 

arrma/ARA960GL_7.jpg

Výkonný motor

Pohon RC modelu zajišťuje výkonný stejnosměrný motor řady 12T 550 s nastavitelnou třecí spojkou, která chrání celý systém proti rázům. Lože motoru je nastavitelné pro snadnou změnu pastorku. Celé šasi je konstruováno pro snadný servisní přístup, a tak motor i s třecí spojkou vyděláte pomocí odšroubování pouze jednoho šroubu.

 

 

 

 

arrma/ARA4202V3I_19.jpg

Servo Spektrum S650

Kvalitní servo standardní velikosti Spektrum S650 má plastové převody, moment 6 kg.cm, rychlost 0.12 s/60° při napájení 6 V. Vložené O-kroužky dodávají servu odolnost proti stříkající vodě. Výstupní tisícihran serva má 23 zubů.

 

 

 

 

arrma/ARA390288.jpg

Regulátor MEGA 12T

Stejnosměrný regulátor Arrma Mega 12T s vodě-odolným* vypínačem, pasivním chlazením a ochranou proti přepětí. Napájení dvoučlánkem LiPo nebo 6 až 7 čl. NiMH akumulátorem. Jednoduché nastavení typu akumulátoru a zpátečky zkratovacími propojkami.

 • Jednoduché nastavení parametrů zkratovacími propojkami
 • Voděodolné* provedení
 • Konektory Bullet pro připojení elektromotoru
 • Konektor IC3 pro připojení akumulátoru

 

 

arrma/IC3_PP.jpg

Nové konektory IC3

Nové konektory IC3 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost. Kontakty jsou tvořeny zlacenými kolíky a dutinkami.

Jak již bylo uvedeno, konektory byly navrženy s důrazem na bezpečné a jednoduché používání. Konektory nelze přepólovat, kontakty i pájené spoje jsou překryty plastovým obalem. Konektor IC3 je zpětně kompatibilní s EC3.

 

 

arrma/SPMSLT300.jpg

Vysílač SLT3

Základní 3-kanálový volantový vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz, kompatibilní s protokoly SLT™ a DSMR® a s modulací FHSS. Nízká hmotnost vysílače Spektrum SLT3 umožňuje držení bez únavy. Volant je potažen pěnovou obručí pro pevný úchop. Rozložení ovládacích prvků je praktické a intuitivní - všechny ovládací prvky jsou umístěny tak, aby byly v případě potřeby rychle přístupné. Pro upevnění na popruh je k dispozici bezpečné poutko.

 • 3-kanálová volantová RC souprava Spektrum™ pro spolehlivé ovládání
 • Kombinuje zabezpečení protokolu SLT™ 2,4 GHz s kvalitou Spektrum™ pro spolehlivost
 • Osvědčená konstrukce ergonomie vysílače Spektrum™ pro pohodlný držení bez únavy
 • Možnosti nastavení: limit plynu, trimy plynu a řízení, 3-pol. přepínač 3-kanálu, reverz serva a dráha serva řízení
 • Má protiskluzový volant potažený pěnou a poutko pro upevnění vysílače

 

 

 

 

 

 

 

spektrum/SPMSLR300_b01.jpg

Přijímač SLR300 s protokolem SLT™ FHSS

Autový 3-kanálový přijímač SLR300 je vybaven technologií SLT FHSS 2.4GHz, odolnou proti rušení. Je kompatibilní s vysílači Spektrum SLT a je zpětně kompatibilní s volantovými vysílači značky Tactic.

 

 

 

 

arrma/ARA4202V3I_20.jpg

Akumulátor a nabíječ

Součástí balení je síťový nabíječ s automatikou a pohonný akumulátor NiMH 8.4V s kapacitou 3300 mAh. Akumulátor je vybaven nejnovějším konektorem IC3.

 

 

arrma/ARA4203V3IT1_2.jpg

Karoserie

Hotová nabarvená karoserie je opatřeba vysoce kvalitními 3D potisky. Karoserie je zajištěna pomocí sponek s gumičkou tak, aby jste již žádné sponky nepoztrácely.

 

 

 

 

Vlastnosti RC modelu auta Arrma Senton Mega 1:10

 • RC auto dosahuje rychlosti až 48 km/h
 • Výkonný stejnosměrný motor 12T 550
 • Náhon 4WD na všechny kola
 • Diferenciály s kovovými převody
 • Rychlé servo Spektrum S650 s momentem 6 kg.cm a rychlostí 0.12 s/60°
 • Voděodolný* regulátor Arrma Mega
 • RC vysílač Spektrum SLT3 s přijímač SLR300
 • Designová nabarvená karoserie
 • Postranní kryty šasi proti nečistotám usnadňují údržbu modelu
 • V modelu lze použít akumulátor o rozměru maximálně 165 x 51 x 48mm
 • Paprskové disky 2.2" s univerzálními pneumatikami dBoots Fortress SC
 • Olejové tlumiče s předeními ochrannými kryty
 • Součástí balení je NiMH akumulátor 8.4 V 3300 mAh se síťovým nabíječem

 

Arrma Senton Mega 1:10 4WD RTR

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu je pouze potřeba dokoupit 4x AA baterie do vysílače.
Jako náhradní pohonné baterie doporučujeme Li-pol baterie s napětím 7.4V s konektorem IC3/EC3 nebo baterie Ni-Mh s napětím 7.2V / 8.4V s konektorem IC3/EC3
Pokud budete používat různé typy akumulátorů, je vždy nutné na regulátoru nastavit konkrétní typ akumulátoru, pomocí propojky!
Akumulátor i síťový nabíječ je součástí balení.

vide

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: