SCX COMPACT RALLY EXTREME 1:43

Kód: SCXC10370X500
Novinka
Značka: SCX
3 799 Kč –2 %
SCX COMPACT RALLY EXTREME 1:43
3 799 Kč –2 % 3 723 Kč 3 077 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Elektrická autodráha SCX Compact Rally Xtreme v měřítku 1:43 - analogová autodráha s rovinkami, zatáčkami, mostem, svodidly a loopingem. Dva bezdrátové ovladače, dvě detailní dráhová autíčka se světly, Audi a Hyundai. Plocha pro rozložení: 156 x 123 cm. Délka tratě: 6,6 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, most, svodidla, dvojitý looping, 2x dráhové autíčko, 2x ovladač a napájecí zdroj.

Charakteristika

Autodráha SCX Compact Rally Xtreme v měřítku 1:43 - analogová elektrická autodráha s rovinkami, zatáčkami, mostem, svodidly, barevnými obrubníky a dvojitým loopingem. Dva bezdrátové ovladače, dvě detailní dráhová autíčka se světly, Audi S1 RX „Doran“ a Hyundai i-20RX “Champion”. Plocha pro rozložení základní varianty: 156 x 123 cm. Délka tratě: 7,32 m. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, připojíte ovladače a můžete začít závodit.

SCX Compact Rally Xtreme

SCX Compact

Autodráhy SCX Compact v měřítku 1:43 jsou cenově dostupné a díky menší velikosti, autodráhu snadno rozložíte i v dětském pokoji. Dětem je také přizpůsobena ergonomie ovladačů, které přesně padnou do ruky a můžete si užívat nekončící závody. Při menších rozměrech si dětská autodráha zachovává výborné zpracování detailů.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců autodráh. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

Kompaktní analogový systém

Auto dráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení také umožňuje kompaktní velikost dokovacího traťového dílu a ovladačů. Do dokovacího traťového dílu jednoduše zapojíte napájecí zdroj a můžete začít závodit.

SCX Compact Rally Xtreme
SCX Compact Rally Xtreme

Bezdrátové ovladače

Kvalitní bezdrátové ovladače výborně padnou i do dětské ruky. Analogový ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost autíčka v konkrétní dráze. Ovladače pracující v pásmu 2,4 GHz, můžete tak pohodlně ovládat autíčka z jakéhokoliv místa. Dosah ovladačů je až 25 metrů. Pro napájení ovladačů budete potřebovat celkem 4x alkalické baterie (AAA) 

Ovladače jsou vybaveny tlačítkem TURBO pro okamžité přidání plného plynu před loopingem.

Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka si i přes menší velikost (měřítko 1:43) zachovala velké množství detailů a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou replikou skutečných dráhových a rally vozů. Autíčka jsou vybavena světly.

Dráhová autíčka Audi S1 RX „Doran“ a Hyundai i-20RX “Champion”.

SCX Compact Rally Xtreme

2x looping

Elektrická autodráha je vybavena díly na stavbu dvou loopingů, každý pro jednu dráhu. Před začátkem loopingu je nutné nabrat rychlost, aby autíčko bezpečně projelo loopingem i vzhůru nohama.

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu mostu, který zároveň přidává autodráze na vyrovnanosti a atraktivitě, díky křížení tratí.

SCX Compact Rally Xtreme
SCX Compact Rally Xtreme

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

Barevné obrubníky

Atmosféru skutečných závodů navodí detail v podobě červeno-bílých obrubníků na vnitřní a vnější straně zatáček.

SCX Compact Rally Xtreme
SCX Compact Rally Xtreme

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 12V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti

 • Trať pro dvě autíčka
 • Plocha pro rozložení: 156 x 123 cm
 • Délka tratě 7,32 metrů
 • Spolehlivý analogový systém
 • Dvě autíčka s autentickou karoserií
 • Dva bezdrátové ovladače
 • Most na trati
 • 2x looping
 • Ochranná svodidla
 • Bílo-červené obrubníky
 • Výkonný zdroj

Doporučujeme koupit

Pro uvedení autodráhy do provozu je nutno do ovladačů doplnit 4x alkalické baterie (AAA)

SCX Compact Rally Xtreme

Počítadlo kol

Pro maximálně napínavé závody, doporučujeme koupit mechanické počítadlo kol  SCXC10275X200

Čistící přípravky

Udržujte Vaši autodráhu v perfektním stavu. Vždy bezproblémový přenos výkonu zajistí čistící olej pro kolejnice SCX50640, nebo DM-AC13. Rotační části udržujte pomocí syntetického oleje SH-POL1201.

SCX Compact Rally Xtreme

Parametry

TypSCX Compact
Měřítko1:43
Délka156 cm
Šířka123 cm
Délka tratě7,32 m
Věk4+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: