EACHINE EMOTION FLY MORE WIFI FPV RTF

Kód: BG1212232FM
3 990 Kč –25 % 2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Skladem

Kompletně sestavený dron o velikosti 270mm s 6ti osým gyroskopem pro lepší stabilitu letu. Obsahuje HD kameru na pořízování fotek + videí které je možné v reálném čase pomocí WiFi přenášet do mobílního telefonu upevněného na vysílači. Přední a zadní led osvětlení. Dron umí funkce: automatický start + přistávání, návrat domů, automatické držení vyšky, nezávislé ovládání vůči ovladači, přemet o 360° stiskem tlačítka, tři stupně rychlosti. Dron obsahuje 3x výměnou Lipol baterii 500mAh 3.7V včetně USB nabíječky, 4ks ochranných oblouků a nářadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

button_nahradni-dily-zde (1) 

emotion

 

 

Charakteristika:
Designově velice povedený dron o velikosti 270mm který se vzhledem inspiroval u dronu DJI Mavic. Dron se vyznačuje velice  kompaktním  vzhledem i rozměry. Má skládací ramena vrtulí takže ho snadno strčíte například do kapse. Obsahuje 6ti osý gyroskop který se stará o lepší stabilitu letu a udržovaní výšky. Pro létaní v noci nebo horších podmínkách je dron ve spodní části vybaven 4x led barevnýma světlama. Tyto led světla najdete také ve předni a zadní části. V balení naleznete také 4ks ochranných oblouků které chrání vrtule před poškozením vlivem pádu nebo nárazu. V zadní části dronu je pak výměnná pohonná lipol baterie 3.7V o kapacitě 500mAh kterou velice snadno vysunete a vyměníte.

ec788d98-454a-46ad-b074-b1c6c5c204b3

Ovladač:
Součást balení je také ovladač kterým se dron ovládá. Na spodní části je držák pro mobilní telefon. Stačí když si do mobilu nahrajete aplikaci (zdarma ke stažení), spárujete pomocí wifi s mobilním telefonem. Na obrazovce pak uvidíte díky kameře obraz z dronu v reálném čase a můžete pak pomocí ovladače fotit nebo nahrávat videa. Fotky a videa se pak ukládají přímo do mobilního telefonu nebo na micro sd kartu v dronu.

capture_002_23102018_170805

 

Kamera:
Dron obsahuje kameru která má 120° zorný úhel. Dokáže natáčet videa 720p v HD kvalitě a fotit2MPx snímky. Tato kamera má také nastavitelný sklon kamery v rozmezí 90°.  

Letové režimy:
Aby bylo ovládáno dronu co možná nestabilnější a jednoduché i pro úplné začátečníky tak dron je vybaven několika letovými režimy

ALTITUDE HOLD - v tomto režimu dokáže model automaticky udržovat svoji výšku.

HEADLESS MODE - fungování bezhlavého režimu je poměrně jednoduché. Ovšem pouze za předpokladu, že před vzletem umístíte dron takovým způsobem, že jeho přední strana bude i váš předek (přední stranou od sebe). Vlevo tedy bude vlevo a vpravo bude vpravo, po celou dobu. Jinými slovy, i při rotaci modelu o 90 stupňů doleva, bude reagovat na povel vpřed tak, že poletí dopředu. (u dronů bez bezhlavého módu by to znamenalo, že při povelu vpřed poletí tedy vlevo).

ONE KEY RETURN
- pokud stisknete požadované tlačítko na ovladači tak dron se sám vrátí na místo odkud vzlétnul.

A KEY TAKE OFF / LANDING - dron dokáže jak sám vzlétnou do cca metrové výšky tak i sám přistát a to pouze stiknem tlačítka na ovladači.

360° ROLLING - automatický přemet o 360° stiknutím tlačítka na ovladači.

HIGH / LOW SPEED MODE - pokud se Vám zdá že dron léta příliš rychle či pomalu tak si na ovladači můžete navolit rychlostní režimy.

letoverezimy


OBSAH BALENÍ:

- kompletně sestavený dron
- ovladač
- 4ks náhradních vrtulí
- 4ks ochranných oblouků vrtulí
- 3x baterie 3.7V 500mAh
- USB nabíječka
- šroubovák
- sada náhradních šroubků

capture_001_23102018_170152

 

 

 

 

video 1

video 2

video 3 (spuštění dronu)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: