HIMOTO NASCADA 4WD RTR 1:10

Kód: HMHI5101CB
3 990 Kč –15 %
HIMOTO NASCADA 4WD RTR 1:10
3 990 Kč –15 % 3 410 Kč 2 818 Kč bez DPH
Skladem
pohon 4x4, motor RC540, rychlost cca 35km/hod (po brushless úpravě až 70km/hod), 300A voděodolný regulátor rychlosti, plně proporciální řízení, 2mm hliníková výztuha podvozku, zakrytované převody, zakrytovaný hliníkový držák motoru, 4x olejové tlumiče, 4x silniční kola, voděodolné servo na natáčení kol s tahem 6kg, volantová 2kanálová rc souprava 2.4GHz, 4kanálový příjmač 2.4GHz, síťová nabíječka pohonných baterií, pohonná dobíjecí baterie 2000Ni-Mh 7.2V, český manuál, knížečka s náhradními díly, všechny náhradní a tuningové díly dostupné po celé ČR, možnost rozsáhlého tuningu o díly z hliníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HIMOTO NASCADA
 
4x4 RTR 1:10 ELECTRO ON ROAD
 
podvozek HIMOTO 1:10, pohon 4x4, motor RC540, rychlost cca 35km/hod (po brushless úpravě až 70km/hod), 300A voděodolný regulátor rychlosti, plně proporciální řízení, 2mm hliníková výztuha podvozku, zakrytované převody, zakrytovaný hliníkový držák motoru, 4x olejové tlumiče, 4x silniční kola, voděodolné servo na natáčení kol s tahem 6kg, volantová 2kanálová rc souprava 2.4GHz, 4kanálový příjmač 2.4GHz, síťová nabíječka pohonných baterií, pohonná dobíjecí baterie 2000Ni-Mh 7.2V, český manuál, knížečka s náhradními díly, všechny náhradní a tuningové díly dostupné po celé ČR, možnost rozsáhlého tuningu o díly z hliníku.
 

( klikni pro přehled všech náhradních a tunigových dílů pro tento model )
 
 

Firma HIMOTO představuje v půlce roku 2013 novou verzi oblíbených silničních on road modelů v měřítku 1:10. Nová vylepšená verze pro rok 2013 obsahuje o proti předchozí verzi zbrusu nový voděodolný 300A regulátor a voděodolné servo na natáčení kol s tahem 6kg.

HIMOTO ON ROAD NASCADA s ekluzivní karoserií NISSAN 350Z (kterou zakoupíte pouze a jenom u nás) je další z řady silničních on road modelů od světové známé firmy HIMOTO v měřítku 1:10. Tyto modely si získaly jak ve světě tak i u nás mnoho štastných majitelů. Hlavním důvodem proč tomu tak je, je především bezkonkurenční poměr mezi cenou / kvalitou / výkonem a především velkou dostupností náhradních / tuningových dílů ze strany různých českých prodejců. Velkou výhodou je také variabilita tohoto podvozku. Stačí si jen dokoupit pár dílu a můžete si z short course podvozku vytvořit monster truck, buggy, truggy, nebo silniční model. Navíc cena náhradních dílů je opravdu za hubičku. Tento model je svoji konstrukcí a zpracováním vhodný jak pro začínající tak i pro zkušené modeláře rc modelů aut. S tímto modelem můžete jezdit jak v hale, na parkovišti, tak i v mírně prašném terénu. Tento model je prostě ideální na vaše vyřádění a ve více lidech poskytuje opravdovou zábavu v podobě společných závodů či soutěžení. Pokud na modelu něco zlomíte/zničíte tak nezoufejte. K těmto modelům totiž nabízíme veškeré náhradní díly včetně tuningových dílů z kvalitního hliníku. Není totiž nic horšího než si koupit nějaký jiný dražší konkurenční model bez jakékoliv dostupnosti náhradních dílů v ČR 
! ! ! DÁVEJTE SI NA TO OPRAVDU VELKÝ POZOR ! ! !
Firma HIMOTO je totiž jako jedna z mála firem která podporuje své výrobky na mnoho let zpět. Takže se nestane to co se často stává u jiných výrobců, že s nástupem nového modelu se na ty starší modely jaksi zapomíná s výrobou a podporou náhradních dílů. Pokud si přejete svého miláčka vytuningovat pevnýma hliníkovýma dílama (aby se stal model ještě kvalitnější a odolnější) tak není žádný problém. Na tento model dodáváme opravdu mnoho tuningových dílů z hliníku. Dost už ale teorie a pojďme si tento zajímavý model představit trochu blíže.

 
 

Tento model je postavený na známém, osvědčeném a velmi rozšířeném kvalitním podvozku HIMOTO 1:10 s řadou vylepšení . Hlavním prvkem jsou kompletně zakrytované převody (už žádné vylámané zuby na ozubených převodech od kamínků) a to i včetně hliníkového držáku motoru který už nemá ve spodní části vyfrézovanou drážku kudy se do převodů dostávaly drobné kamínky. Základem celého podvozku jsou pevné kvalitní plastové šasi plněné skelnými vlákny na které jsou uchyceny jednotlivé díly. O celkovou pevnost a stabilitu se stará podlouhlá hliníkova deska o tloušce 3mm která spojuje přední+zadní diferenciál a tvoří tak výztuhu celého podvozku (už není potřeba žádné výztuhy na rozdíl od jinších modelů) Kromě této hliníkové výztuhy najdeme na modelu také dva robustní držáky tlumičů tzv domečky které mají za úkol držet pevně podvozek s ostatníma dílama. Pro lepší jízdní vlastností a lepší přilnavost k vozovce obsahuje model celkem 4ks olejových tlumičů s hliníkovými víčky. Na těchto tlumičích se dá nastavovat libovolná tuhost odpružení (měkké / tvrdé) a to díky 8ks přiložených plastových podložek. Před nárazy je model v předu chráněn velkým pěnovým vyztuženým nárazníkem a v zadní menším nárazníkem pro lepší tlumení nárazů. Přední i zadní náprava jsou vybaveny diferenciály s planetovým převodem. Náboje kol i diferenciály jsou vybaveny kuličkovými ložisky. Horní ramena i spojovačky řízení jsou vybaveny svorníky s šestihranem a pravo/levým závitem pro snadné nastavení / seřízení geometrie podvozku. Přední náprava je plně nastavitelná.
 

Srdcem celého modelu je nový voděodolný elektronický regulátor rychlosti se špičkovým zatížením až 300A) s pasivním chladičem který se stará o odvádění tepla. Regulátor zvládá plynulou regulaci plynu s funkcí: plyn, brzda, zpátečka. Tento regulátor podporuje baterie Ni-Cd / Ni-Mh s napětím 7.2V. Regulátor má jak tepelnou tak i nízkonapěťovou ochranu. Je továrně osazen standartním univerzálním konektorem Tamiya. O pohon model se stará standartní vykonný osvědčený stejnosměrný motor RC540 díky kterému dokáže motor točit až 20tisíc ot/min a uhánět rychlostí cca 35km/hod (rychlost se pak dá zvyšovat nebo snižovat zakoupením pastorků) Tento výkon je od motoru přenášen přes ocelový kardan na všechna čtyři kola, takže je zajišten stálý pohon 4x4. Model je plně připraven o rozšíření na střídavý set (tzv. brushless system) S tímto střídavým setem dokáže pak model jezdit až 70km/hod. Model má plně proporciální řízení (to znamená, že čím více stisknete páčku na plynu tím rychleji model pojede a čím více otočíte volantovým ovladačem tím více model zatočí) Velkou novinkou a také výhodou je to, že model obsahuje 4kanálový 2.4GHz příjmač s funkcí Fails Safe (model pří ztrátě signálu okamžitě zastaví) a také 2kanálovou 2.4GHz volantovou rc soupravu. Tato volantová rc souprava Vám umožní jízdu s téměř neomezeným dosahem radia. Navíc nehrozí rušení od jiných modelů, rc souprava si sama vyhledá volný kanál, na kterém pak vysílá. Na rc soupravě se daji nastavit trimy plynu, trimy zatáčení, přehození kanálů (směru a zatáčení) a jemné doladění. Model dále obsahuje 4ks silničních kol, nové voděodolné servo řízení se sloupkovým servosaverem s tahem 6kg, pohonný dobíjecí akupack 2000NiMh 7.2V s konektorem Tamiya, síťovou nabíječku 220V, podrobný obrázkový manuál včetně rozkreslení všech náhradních / tuningových dílů a také český manuál.
 

Samozřejmostí tohoto modelu je také jeho bohatá rozšiřitelnost a variabilita. Stačí si jen dokoupit pár dílu a můžete si z short course podvozku vytvořit monster truck, buggy, truggy, nebo silniční/drift model. Můžete si zakoupit jinší karoserie, kola, motory, regulátory, příjmače a další věci. Zkrátka nepřijdou ani nadšenci do tuningu. K modelu si můžete zakoupit místo originálních plastových dílů také tuningové díly z kvalitního pevného hliníku tak aby se model stal ještě více odolnější a kvalitnější. Všechny tyto věci najdete k zakoupení na našem eschopu.
 

Tento model je připraven ihned k ježdění. Jediné co budete ještě potřebovat dokoupit je 4ks tužkových AA baterií. Z osobní zkušenoti bychom doporučovali zakoupit dobíjecí tužkové baterie (určitě najdou uplatnění také v domácnosti). Časem příjde vhod se podívat také po nějaké výkonější nabíječce která dokáže nabít pohonné baterie během několika desítek minut a také kapacitně vyšší pohonné baterie která prolouží dobu jízdy na jedno nabití. Vše potřebné najdete samozřejmě v našem eschopu.
 

Firma HIMOTO opět dokázala, že je schopna postavit kvalitní model pro široký okruh lidí za velmi přijatelnou cenu. Svoji cenou ve své třídě , kompletní výbavou a především dostupností všech náhradních / tuningových dílů v ČR budete jen těžko hledat vhodného konkurenta. Pevně veříme, že tento model si najde mnoho nových spokojených majitelů.
 
 
 
 
 
 
 
SPECIFIKACE MODELU: OBSAH BALENÍ:

- originální kvalitní podvozek HIMOTO 1:10 (verze on road)
- 4x olejové tlumiče s nastavením tuhosti odpružení pomocí podložek
- 3mm hliníkový deska
- čtyřkanálový 2.4GHz příjmač s funkcí Fail Safe
- vykonný 23T závitový stejnosměrný motor RC540 (20tisic ot/min)
- pohon 4x4 přes ocelový kardan
- rychlost cca 35km/hod (po brushless úpravě až 70Km/hod)
- voděodolný elektr. regulátor rychlosti s proudovým zatížením až 300A
- voděodolné servo s tahem 6KG
- plně proporciální řízení
- podpora pohonných baterií Ni-Cd / Ni-Mh s napětím 7.2V
- podpora stejnosměrných motorů od 23T (závitů) směrem nahoru
- nezávyslé zavěšení kol
- nastavení geometrie podvozku
- kuželový diferenciál s kovovými převody vpředu i vzadu
- hnací ústrojí je kompletně oložiskováno

- délka: 420mm, šířka: 200mm
- rozvor: 255mm, výška podvozku: 4.5mm 
- průměr kol: 65mm, šířka kol: 26mm
- převodový poměr 1:6.52
- možnost rozsáhlého tuningu o díly z hliníku

100% sestavený model s veškerou elektronikou, nastříkaná a polepená karoserie, 4ks silniční kolal, brčko antény, 2kanálová 2.4GHz rc souprava, pohonná dobíjecí baterie 2000NiMh 7.2V, síťová nabíječka, 8ks podložek do tlumičů, podrobný rozkres všech náhradních a tuningových dílů, český manuál

F O T O G A L E R I E
V I D E O

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PH Avatar autora Lipol 3.1.2021 20:11
Není mi jasné, zda u tohoto modelu auta mohu požít aku lipol 2S, nikde se nemluví co tam je za regulátor, do kolika voltů. Hlídat napětí nepotřebuji, použiju el. bzučák. Díky za odpověď. Petr Husták
Odpovědět
H Avatar autora 4.1.2021 00:13
Ano muzete pouzit i baterie lipol 7.2V. Regulator si napeti hlida sam. Jedine co je potreba na regulatoru prepnout je to ze mate baterie lipol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: