FEIYUE DESERT BUGGY EAGLE 4WD RTR 1:12

Kód: 984621R
4 990 Kč –10 % 4 490 Kč 3 711 Kč bez DPH
Skladem

Kompletně sestavený elektro modelu pouštní buggy o  délce 390mm v měřítku 1:12 se stejnosměrným motorem RC380. Pohon 4x4, rychlost cca 35km/hod. Model obsahuje stejnosměrný voděodolný 40A regulátor, 2.kanálovou volantovou rc soupravu 2.4GHz s voděodolným příjmačem, servo s tahem 1kg, pohonnou dobíjeci baterii Li-Ion 1500mAh 7.4V, nabíječku pohonných baterií. Náhradní a tuningové díly dostupné v celé ČR a SK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Designově velice povedený model který Vás ohromí jak svoji jednoduchostí tak svoji rychlostí a univerzálnosti použití. Tento model je svoji konstrukcí a zpracováním vhodný jak pro začínající tak i pro zkušené modeláře rc modelů aut. S tímto modelem můžete jezdit defakto všude: v bytě, trávě, na parkoviští, na dráze, ve skate parku, v lese nebo i těžkém terénu. Díky  50mm výšce podvozku, pohonu 4x4 a motoru RC390 dokáže zdolat jakýkoliv terén či nerovnost. Díky voděodolné elektronice si s modelem mužete zajezdit jak ve sněhu tak projet i nějakou tu kaluž vody. Pojdmě si tento zajimavý model představit trošku blíže.

 

PODVOZEK:
Základem celého podvozku jsou pevné kvalitní plastové šasi (vanička) plněné skelnými vlákny na které jsou uchyceny jednotlivé díly. Tyto šasi maji po obvodě boční vedení které brání během jízdy nabíráním nečistot. Na vrchní části najdeme desku která spojuje přední diferenciál s centrálním diferenciálem a zaroveň slouží jako horní výztuha podvozku. Ve přední části najdete přední kovový deferenciál pohánějící přední kola a menší nárazník který chrání model před nárazy. O přední tlumení se staraji dva podélně uložené tlumiče o celkové délce 60mm kde se dá pomocí matky nastavovat tuhost odpružení. Ve střední části najdeme hlavní převodovou část která díky  přednímu a zadnímu kardanu převádí pohyb do předního a zadního diferenciálu takže je zajištěn stálý pohon všech kol. Hlavní převodová skřín je navíc vybavena také prokluzovou spojkou která chrání převody před extrémní zátěží. V zadní části najdeme držák pohonné bateri, zadní kovový diferenciál pohanějící zadní nápravu a také tlumiče o celkové délce 90mm kde se dá pomocí matky nastavovat tuhost odpružení. 

ELEKTRONIKA: 
Srdcel modelu je stejnosměrný voděodolný regulátor s proudovým zatížením 40A (max 220A) který ma integrovaný voděodolný příjmač 2.4GHz do kterého můžete připojit časem i led osvětlení modelu. O pohon modelu se stará stejnosměrný výkonný motor RC390 s pasivním hliníkovým chladičem díky kterému dokáže model uhánět až 35km/hod. Kola natáčí servo s tahem 1kg se sloupkovým servosaverem. K ovládání modelu slouží 2.kanálová rc souprava 2.4Ghz které je určena jak pro praváky tak i pro leváky. Na rc soupravě se dá nastavovat trim zatáčení i výkon planu v režimu 50/50 a 70/30 (výkon na předek / výkon na zadek). Model ma plně proporciální řízení což znamená že čím více stiknete plyn nebo otočíte volantem tak tím více model zrychluje nebo zatáčí. K modelu je dodávána pohonná dobíjeci baterie Li-Ion 1500mAh 7.4V a nabíječka s nabíjecím proudem 0.8A. 

OSTATNÍ:
Model obsahuje 4ks a krásně zpracovana karoserie kde v zadní části najdete náhradní kolo k modelu. Obsahem balení je taka sada imbusu, klíč na kola, náhradní sponky, pastorky, červík na motorový pastorek i manuál včetně rozkresu všech náhradních a tuningovým dílů. Zkrátka nepřijdou ani nadšenci do tuningu. K modelu si můžete zakoupit místo originálních plastových dílů také tuningové díly z kvalitního pevného hliníku tak aby se model stal ještě více odolnější a kvalitnější.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
- délka: 390mm / šířka: 225mm / výška: 170mm / rozvor: 246mm / výška podvozku: 50mm
- hmotnost 1226g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RC AUTA
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: