HOBBYZONE CARBON CUB S2 1.3m SAFE RTF BASIC

Kód: HBZ320001
8 644 Kč 7 144 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

RC model Carbon Cub 2 pro výuku létání, je ideální školní model letadla s funkcemi SAFE, AS3X a letovými módy, vysílač Spektrum DXS DSMX s telemetrií. Možnost instalace GPS modulu. Odolný z materiálu EPO, velká kola Tundra. Je potřeba doplnit si baterii a nabíječ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Obsah balení

Obsahem balení je RC model letadla HOBBYZONE CARBON CUB S2 1.3m SAFE RTF BASIC, RC vysílač Spektrum DXs v módu 2 (plyn na levé ruce), nainstalovaný přijímač Spektrum Serial Micro SRXL2 DSMX, řídící jednotka, střídavý regulátor 30A, střídavý motor Parkzone 480 BL Outrunner 960Kv, serva E-flite servo DSV130 Digital MG, E-flite servo DSV130 Digital voděodolné, a návod v češtině.

Charakteristika

Představujeme ti RC model letadla HOBBYZONE CARBON CUB 2 1.3m SAFE RTF BASIC, který je jako stvořený pro výuku létání. Tento úžasný školní model je vybaven funkcemi SAFE, AS3X a letovými módy, které ti pomohou stát se opravdovým mistrem v pilotování. A to není vše! K letadlu dostaneš i vysílač Spektrum DXS DSMX s telemetrií a možností instalace GPS modulu.

Carbon Cub 2 je navíc vyroben z odolného materiálu EPO a má velká kola Tundra, která ti umožní vzlétnout a přistát na různých površích - trávě, cestách, stezkách s nečistotami či dlažbě. A pokud tě to bude bavit, můžeš si dokonce nainstalovat volitelné plováky a vzlétnout rovnou z vody! Jak cool je tohle?

Díky exkluzivní technologii SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope) můžeš využít výhody ochrany letové obálky. Systém SAFE ti zajistí limitní hodnoty náklonu a stoupání nebo klesání, takže se nemusíš bát extrémních letových poloh. A když ztratíš orientaci nebo se dostaneš do nezvyklé letové polohy, stačí stisknout tlačítko Panika a model se sám srovná do horizontálního letu.

Upozorňujeme, že součástí balení není baterie a nabíječ, ale to ti jistě nezkazí zážitek z tohoto úžasného modelu letadla. Tak na co ještě čekáš? S Carbon Cub 2 se naučíš létat jako profesionál a užiješ si spoustu zábavy!

PLNOHODNOTNÁ TELEMETRIE K DISPOZICI

Carbon Cub 2 je vybaven střídavým 30A regulátorem s telemetrií, který poskytuje vysílači DXS data o napětí pohonné baterie. V případě že byste použili kompatibilní vysílač Spektrum G2 , mohli byste mít k dispozici celou řadu telemetrických dat, souvisejících s výkonem systémů v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších prostřednictvím menu Spektrum™ AirWare™. Přidání exkluzivních součástí Spektrum Smart LiPol baterie a SMART nabíječe, usnadňuje správné a bezpečné nabíjení

Předlohou modelu byl letoun Cub Crafters, který v moderním modelářském provedení vybaven exkluzivní a inovativní technologií SAFE s možností instalace volitelného modulu GPS. Pokud zvolíte volitelný modul GPS, budete mít přístup k pokročilým funkcím, jako automatické přistání AutoLand, kroužení Holding Pattern a virtuální plot Virtual Fence, které usnadňují prakticky každému začínajícímu pilotovi úspěšný první let. Ale jsou zde i další možnosti modelu, přídavné turbulátory křídla, velké Tundra pneumatiky a volitelné klapky a plováky. Díky tomu je model velmi univerzálním a to i pro pokročilé létání a další rozvíjení pilotních dovedností.

RTF - připraven k letu

V balení naleznete model Ready-To-Fly (RTF), s nainstalovanou elektronikou a připravený vysílač Spektrum DXS. Doplníte si pouze vlastní pohonnou baterii.

Letové funkce, které pomohou začátečníkům při prvním letu.

Když zakoupíte volitelný modul GPS, získáte funkci SAFE Plus!

Doporučujeme koupit

Vše potřebné je obsahem balení.

Doporučujeme dokoupit pohonnou LiPol baterii 2200mAh 3S 11.1V, nabíječ.

Parametry

Druh stavebnice RTF
Konstrukce EPP
Náročnost pilotáže Začátečník
Typ Cvičný
Rozpětí 1300 mm
Délka 865 mm
Letová hmotnost 1050 g
Elektro pohon Střídavý 480, 960 Kv
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: