E-FLITE TIMBER X 0.57m SAFE SELECT BNF BASIC

Kód: EFLU7950
Novinka
Značka: E-Flite
4 899 Kč –5 % 4 634 Kč 3 830 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

RC model letadla E-flite UMX Timber X o rozpětí 570 mm kombinuje schopnosti STOL s jedinečnou konstrukcí křídla s velkými kormidly. Vysoký 3D výkon všestranného modelu se schopnostmi akrobatického speciálu! Stabilizace AS3X a volitelný SAFE Select. LED přistávací, navigační a záblesková světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EFLU7950

Obsah balení

V balení naleznete hotové díly modelu UMX Timber X s nainstalovanou elektronikou a pohonem: Spektrum motor střídavý 1208 1900ot/V, Spektrum řídící jednotka, 4 ks Spektrum servo H2040L 2.9g linear long throw a LED osvětlení. Obsažen je návod v češtině.

Charakteristika

UMX Timber X

 

Jeden z nejprodávanějších RC modelů letadla Timber X 1,2 m je nyní k dispozici jako mikro model Timber X o rozpětí 570 mm. Kombinuje schopnosti STOL s jedinečnou konstrukcí křídla s velkými kormidly. Jedinečný 3D výkon všestranného modelu se schopnostmi akrobatického speciálu! Stabilizace AS3X a volitelný SAFE Select.

UMX Timber X je zmenšená Ultra-mikro verze oblíbeného většího modelu Timber X 1,2 m, který je jedním z nejžádanějších modelů v historii E-flite. Velmi lehká konstrukce pro létání STOL s velkými koly pro krátký vzlet a přistání, velká kormidla pro vysokou obratnost a 3S kompatibilní napájení pohonu, to vše poskytuje ještě širší letovou obálku. UMX Timber X je navíc vybaven LED přistávacími, navigačními a zábleskovými světly a elektronika modelu poskytuje v reálném čase napětí baterie a další telemetrická data kompatibilním vysílačům Spektrum. Díky své Ultra-Mikro velikosti, lze s UMX Timber X létat venku v parcích a loukách nebo dokonce uvnitř v tělocvičnách a dalších vhodných prostorách. Nainstalujte si volitelné plováky(prodávají se samostatně) a můžete vzlétat z bazénů, rybníků a jezer. Je to skvělá volba pro širokou škálu středně pokročilých až zkušených pilotů a nabízí jak pohodové tak divoké létání, kterého žádný jiný model této kategorie nemůže dosáhnout!
 
UMX Timber X

Vlastnosti RC modelu letadla UMX Timber X 0.57m

 • Velmi krátký vzlet a přistání (STOL), sportovní nebo 3D akrobatické létání
 • Všestranný pro létání venku i v hale
 • Obří ovládací plochy pro lepší ovládání a větší akrobatické schopnosti
 • Křidélka s klapkami pro maximální účinnost i jako flaperony
 • Motor je kompatibilní s 3S LiPo pro neomezený vertikální výkon
 • Telemetrie napětí baterie v reálném čase s kompatibilními vysílači Spektrum
 • Přijímač Spektrum se špičkovou technologií 2,4 GHz Spektrum DSMX
 • Snadné létání s volitelnou ochranou letové obálky SAFE Select
 • Bezkonkurenční stabilita a pocit s technologií AS3X i ve větrném počasí
 • Zesílené páky řízení a kulové čepy pro přesné ovládání
 • Funkční nainstalované LED přistávací, navigační a záblesková světla
 • Velká kola pro schopnost vzlétnout a přistát na různých površích
 • Volitelné plováky - prodávají se samostatně EFLUA1190 pro létání z vody
 • Sestaven a připraven k letu ihned po vybalení z krabice
eflite/EFLU7950_PP_00.jpg

Výhoda kompletního modelu verze Bind-N-Fly®

Vlastníte již vysílač Spektrum? Sety s modely letadel Bind-N-Fly® jsou skvělou volbou, protože z krabice vyndáte kompletně hotový model, do kterého doplníte pouze pohonnou baterii a spárujete přijímač v modelu s vaším vysílačem. Nastavení vysílače je velmi jednoduché, v návodu naleznete kompletní pokyny.

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_PP_01.jpg

Možnosti telemetrie

RC model letadla UMX Timber X je vybaven řídicí jednotkou, která obsahuje přijímač Spektrum s regulátorem, který poskytuje telemetrii napětí letové baterie v reálném čase do kompatibilních vysílačů Spektrum (včetně DX6e a 8e, DX6 G2/G3 a 8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX20).

 

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b01.jpg

Spektrum™ AS3X® a SAFE® Select

Ultra-Micro Timber® X je vybaven exkluzivními technologiemi Spektrum™ AS3X® a SAFE® Select. Stabilizace AS3X pracuje v zákulisí, aby se vyhladily účinky větru a turbulencí a dodal se pocit uzamčení letové hladiny. Volitelné použití ochrany letové obálky SAFE® Select, nabízí limity sklonu a úhlu náklonu spolu s automatickou stabilizací, které lze zapnout a vypnout přepínačem aby bylo létání snazší!

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b02.jpg

Skvělá obratnost a řiditelnost

Ve srovnání s UMX Turbo Timber, má UMX Timber X konstrukcí křídla s menším rozpětím a mnohem větší hloubkou křidélek na celém rozpětí, které se dají použít i jako flaperony – spolu se zvětšenou výškovkou a směrovkou. Při nízkých rychlostech je ovládání plynulé a poslušné, nebo při vysokých rychlostech poskytuje eXtreme 3D schopnosti, takže můžete létat jako s rekreačním odpočinkovým modelem nebo s dravým akrobatem, vyberte si a nastavte letové schopnosti podle svých představ.

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b03.jpg

Výkonný střídavý 3S motor

Chcete s modelem viset, vznášet se na vrtuli a pak akcelerovat vzhůru do oblak? Díky výkonu střídavého pohonu a napájení 3S LiPol budete mít možnost využívat přebytku výkonu k akrobacii i 3D létání.

 

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b04.jpg

STOL (krátký vzlet a přistání)

Křídlo má menší rozpětí a zároveň větší plochu křídla než předchozí UMX Timber. Navíc má křidélka po celém rozpětí, která lze použít jako flaperony s klapkami pro pomalý let a výkon STOL. Tyto vlastnosti spolu s lehkou konstrukcí a vysoce výkonným střídavým motorem umožňují vyskočit do vzduchu nebo se vznést a přistát na menší vzdálenosti než jakýkoli jiný model podobné třídy.

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b05.jpg

Všestrannost využití modelu

Létejte z povrchů, které většina modelů této velikosti nedokáže zvládnout jako je tráva, štěrkové a prašné cesty a další. Nadměrně velká kola ve stylu Tundra absorbují nerovnosti a poskytují vynikající oporu. Pomocí volitelných plováků (EFLUA1190, prodávají se samostatně) můžete dokonce létat z bazénů, rybníků a jezer!

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b06.jpg

LED osvětlení

Stejně jako UMX™ Turbo Timber, tak i UMX Timber X přichází s realisticky vypadajícími LED přistávacími, navigačními a zábleskovými světly, které jsou již instalovány ve výrobě a které jsou napájeny z letové baterie.

 

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b07.jpg

Sestaven a připraven k letu

UMX Timber X je vybaven špičkovou technologií Spektrum™ 2,4 GHz, která se spáruje s vaším 5+ kanálovým vysílačem Spektrum DSMX®/DSM2®, takže můžete létat během několika minut po otevření krabice či po nabití baterie (není v balení).

 

 

 

 

 

eflite/EFLU7950_b08.jpg

Pevná konstrukce

Konstrukce z materiálu EPS je pro mikro modely letadel velmi vhodná, protože se dá vyrobit lehký a odolný drak. V případě, že poškodíte jakékoli části draku letadla a nepůjde je už opravit, je k dispozici celá řada náhradních dílů.

 

 

 

 

 

UMX Timber X
eflite/hh_safe_as3x.jpg

Technologie SAFE

Využívejte exkluzivní technologii 3-osé stabilizace AS3X a možnost aktivovat ochranu letové obálky SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), která začínajícím pilotům zvyšuje bezpečnost letu.Nevyžaduje se žádná programování, jednoduše stačí během párování modelu vyndat párovací konektor podle pokynů v návodu. Funkce SAFE zajistí omezení letové obálky a zabezpečí krajní letové limity.

Při volbě SAFE se aktivuje:

 • Limit náklonu, stoupání a klesání neumožní nadměrné stoupání a přetažení například při startu nebo větší náklon v zatáčce
 • Automatické vyrovnávání okamžitě vrátí model do vodorovného letu po uvolnění pák řízení do neutrálu

 

 

 

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete vysílač Spektrum DSM2/DSMX, pohonnou LiPol baterii 3S 11.1V 280–350mAh s konektorem JST Spektrum LiPo 11.1V 300mAh 30C JST (SPMX3003SJ30) a kompatibilní nabíječ Spektrum Smart nabíječ S150 1x50W AC (SPMXC1070I) + Spektrum konverzní kabel IC3 přístroj - JST (SPMXCA310)

 
 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: