E-FLITE V900 0.9m SAFE SELECT BNF BASIC

Kód: EFL74500
6 499 Kč –3 % 6 285 Kč 5 194 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Milujete rychlost a očekáváte od létání i adrenalin? RC model letadla od E-flite V900 BNF Basic vám právě tohle může dát. S baterií 3S LiPo dosáhne rychlost až 160 km/hod, s 4S LiPo budete atakovat 190 km/hod! Potřebujete pouze vysílač Spektrum a pohonný akumulátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje hotové díly RC modelu letadla E-flite V900 s nainstalovanou elektronikou: E-flite motor střídavý BL15 1260ot/V, E-flite regulátor střídavý 60A PRO SB V3, 4ks Spektrum servo A370 9g MG Spektrum přijímač AR631 6CH AS3X/SAFE, hliníkový vrtulový unašeč a vrtuli APC 8x8E. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

 

Milujete rychlost a očekáváte od létání i poněkud více adrenalinu? RC model letadla E-flite V900 BNF Basic vám právě tohle může dát. Už s 3S (11.1 V) LiPol dosáhne rychlost až 160 km/hod a když použijete 4S (14.8 V) LiPol můžete atakovat 190 km/hod! K sestavení netřeba lepidlo, než nabijete baterii, budete mít V900 sestaven. Potřebujete pouze vysílač Spektrum a baterii.

V900

RC model letadla V900™ je zatím nejrychlejším letounem s elektro pohonem od E-flite®! Je připraven k finální montáži, v trupu je nainstalován střídavý motor 15 Bl outrunner 1260kV s regulátorem 60A, digitální serva s kovovým převodem a je vybaven přijímačem s technologií Spektrum® 2.4GHz, který se spáruje s leteckým vysílačem Spektrum DSMX® / DSM2®. (Baterie není součástí balení)

V900
eflite/hh_safe_as3x.jpg

Stabilizace AS3X™

Přijímač Spektrum je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky

Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.

Výhody funkce SAFE Select™:

 • Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
 • Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
 • Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
eflite/EFL7450_b_mot.jpg

Podřízeno maximální rychlosti

Model V900 je z výroby vybaven na maximální rychlost, Potřebujete doplnit pohonnou LiPol baterii 11.1 až 18.8 V o kapacitě 1800–2200 mAh. Výkonným střídavý pohon vám umožní zvolit si, jak rychle chcete létat. S LiPol 3S 11.1 V poletíte až 160 km/hod, s LiPol 4S 14,8V až 190 km/hod! Žádné úpravy ani upgrady nejsou nutné - není zapotřebí ani změna vrtule.

eflite/EFL7450_b_pohled.jpg

Pevnost konstrukce, přesnost řízení

K dosažení vysoké rychlosti letu je zapotřebí kombinace vysokého výkonu pohonné jednotky a vynikající stability modelu s přesným řízením. Toho se konstruktérům modelu V900 podařilo dosáhnout kombinací moderních materiálů, které snoubí vysokou strukturální pevnost a tuhost konstrukce s nízkou hmotností. V900 je vyroben z EPO, který je kompozitně vyztužen, takže je ve výsledku tuhý a odolný, a přesto lehký.

eflite/EFL7450_b_spodek.jpg

Jednoduchá příprava k letu

Pro montáž modelu není potřeba žádné lepidlo, postačí šroubovák. V900 může být připraven k letu, než nabijete svoji baterii. Kompaktní velikost usnadňuje přepravu a skladování,v případě potřeby lze křídlo snadno pro přepravu demontovat. Křídlo je také vybaveno integrovaným vyztuženým úchopem pro snadnější startování z ruky a slouží zároveň pro jako ochrana při přistání.

eflite/EFL7450_b_bok.jpg

Jemné aerodynamické tvary

Říká se, že když model hezky vypadá, taky dobře létá. U V900 to platí stejně tak, model je velmi elegantně tvarován především pro dosažení co nejmenšího aerodynamického odporu a tomu je podřízena celá konstrukce modelu. Eleganci podtrhuje i efektní zbarvení, které je navíc pro snadnou kontrolu vrchní a spodní strany kontrastně zbarveno.

Vlastnosti RC modelu letadla E-flite V900 BNF Basic

 • Volitelná ochrana letové obálky SAFE
 • AS3X systém pro vynikající stabilizaci
 • 6-ti kanálový přijímač AR631 s volitelnou technologií Spektrum SAFE
 • Digitální serva s kovovými převody pro přesné řízení
 • Tuhá a lehká kompozitní konstrukce z EPO a uhlíku
 • Vrtule s kuželem je nainstalována
 • Výkonný střídavý motor 15 Bl outrunner 1260kV
 • Velkorysý kryt trupu s magnetickým zámkem
 • Střídavý regulátor 60A
 • Start z ruky, přistání na břicho
V900

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu doporučujeme vysílač Spektrum 6+kanálový DSM2/DSMX, pohonnou LiPol baterii 3S 11.1 V nebo 4S 14.8 V 2200 mAh (doporučeno minimálně 50C) s konektorem IC3 (EC3) a odpovídající nabíječ.

spektrum/logo-vysilac_seda.jpg

Doporučené RC soupravy Spektrum

Pro spárování modelů ve verzích PNP, doporučujeme moderní programovatelné RC soupravy SPEKTRUM:

arrma/battery.jpg

Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 3 nebo 4 články (11.1 V, 14.8 V).

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

arrma/charger.jpg

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPol i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel, či vrtulníků používat moderní Smart LiPo akumulátory, nebo nabíjet vaše akumulátory od jiných výrobců, pak doporučujeme tyto nabíječe:

 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S150 s jedním výstupem 50W.
 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x100W.
 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S2100 se dvěma výstupy 2x 100W.

Doporučené moderní výkonné nabíječe pro Smart akumulátory

K dispozici je redukce pro nabíjení IC5/IC3 Spektrum konverzní kabel IC5 přístroj - IC3 baterie 10cm 10 AWG.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo akumulátory

Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo akumulátory, doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W.

Nabíječ Dynamite Prophet Sport se dvěma výstupy 50 W

arrma/tools.jpg

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6.

Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g

arrma/FO-FS-LCB01.jpg

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení