E-FLITE HAVOC Xe 80mm EDF SPORT JET SAFE SELECT BNF

Kód: EFL7550
12 799 Kč –4 % 12 236 Kč 10 112 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jedinečné sportovní zážitky přináší RC modely firmy Elite Aerosports, E-flite nabízí licencovanou verzi HAVOC Xe s dmychadlem 80mm o rozpětí 1041mm je kompletně vybaven elektronikou, potřebujete pouze pohonnou LiPol baterii 4000 - 8000mAh 6S. Výborné letové vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení jsou hotové díly RC modelu letadla E-flite HAVOC Xe s nainstalovanými komponenty: Střídavý motor 3270-2000kV, střídavý regulátor 100A, 12-ti lopatkové dmychadlo, přijímač Spektrum AR636A, 8 ks serv 13 g. Návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.

Charakteristika

Jedinečné sportovní zážitky přináší RC modely firmy Elite Aerosports, E-flite nabízí licencovanou verzi HAVOC Xe s dmychadlem 80mm o rozpětí 1041mm je kompletně vybaven elektronikou, potřebujete pouze pohonnou LiPol baterii 4000 - 8000mAh 6S. Výborné letové vlastnosti.

HAVOC Xe

HAVOC Xe nabízí skvělé výkony a akrobatické schopnosti, které vyniknou i díky velmi elegantnímu vzhledu. Rozpětí rychlostí modelu umožní létat jak pomalé průlety na klapkách, tak prosvištět maximální rychlostí přes 200km/hod na plný plyn. Aby bylo možné těchto přednosti využít, je potřeba použít kvalitní 6S LiPol baterie 4000mAh - 8000mAh, které snáší vysokou proudovou zátěž. Baterie nejsou součástí balení.

HAVOC Xe

Konstrukce je osvědčená z velmi pevné a lehké vyztužené hmoty EPO. Model má nainstalované všechny komponenty. K pohonu bylo zvoleno 12-lopatkové dmychadlo 80mm se střídavým vysokootáčkovým motorem a 100A regulátorem kompatibilním se 6-ti článkovou LiPol baterií. Nainstalována jsou rovněžserva (8ks) s kovovými převody, která ovládají všechna kormidla a vztlakové klapky. Baterie je pod rozměrným odnímacím krytem s kabinou, díky kterému je pohodlný přístup k elektronice a prostoru pro výměnu baterie.

HAVOC Xe

Výhodou je kompletně nainstalovaný elektrický 3-kolý zatahovací podvozek s odpružením na vzpěrách vlečných ramen a řízenou příďovou nohou. Velké klapky lze vytočit oběma směry a mohou být namixovány tak, aby se dalo použít ovládání křidélek i s klapkami (se 7+ kanálovými přijímači / vysílači), se kterými můžete vytáčet výkruty rychlostí, jakou jste ještě u jetů neviděli. 8 serv s kuličkovými ložisky je poskytují přesné ovládání. Nejlepší je, že není nutné žádné lepidlo pro montáž modelu, ten se sestaví pouze devíti šrouby, takže konečná montáž je otázkou krátké doby.

Vlastnosti modelu Havoc Xe

 • Oficiální licence - Elite Aerosports HAVOC X
 • Jeden z nejvýkonnějších a nejoblíbenějších sportovních modelů jetů
 • Je výbornou volbou pro váš první větší jet EDF, protože je snadno řiditelný
 • Široká letová obálka a rozsah rychlostí, s maximální rychlostí až 220 km/hod!
 • Nejrychlejší výkruty při namixování klapek a křidélek
 • Tovární, vysoce výkonný střídavý motor kompatibilní s LiPol 6S a 100A regulátor
 • 12-ti lopatkové 80mm dmychadlo má vynikající účinnost a udělí modelu vysokou rychlost
 • Optimalizováno pro širokou škálu 6S LiPol baterií 4000–8000mAh
 • Nainstalovaná serva s kovovými převody
 • 6-kanálový přijímač Spektrum™ AR636 s technologií 2,4MHz DSMX®
 • Snadné létání s inovativní a volitelnou ochranou SAFE® Select
 • Nepřekonatelná stabilita a pocit exkluzivní technologie AS3X®
 • Spolehlivý elektrický zatahovací podvozek s odpruženými podvozkovými nohami
 • Odnímací křídlo pro rychlou a snadnou přepravu
 • Jednodílné křídlo s Hands-Free systémem připojení
 • Odolná a lehká konstrukce draku z lehké a tuhé hmoty EPO s hotovým zbarvením
 • Mimořádně velký kryt trupu a rozměrný prostor pro baterie
 • Plastová špice a vertikální plošky na trupu pro větší odolnost a ochranu trupu
eflite/hh_safe_as3x.jpg

Stabilizace AS3X™

Přijímač Spektrum AR636A je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky

Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.

Výhody funkce SAFE Select™:

 • Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
 • Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
 • Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
eflite/EFL7550_b01.jpg

Od snu k realitě

Během několika posledních let, kdy firma Elite Aerosports HAVOC nabízí tyto špičkové modely jetů, staly se jedněmi z nejoblíbenějších modelů sportovních jetů na světě. Model HAVOC Xe je schopen jak stabilního pomalého, tak dynamického rychlého letu a akrobacie. E-flite HAVOC Xe 80mm EDF uvádí tento sen do skutečnosti tím, že nabízí jeden z nejvýkonnějších sportovních letounů EDF s nejlepším výkonem! Díky tomu je ideální volbou pro zkušené piloty, ale je rovněž výbornou volbou pro váš větší první model EDF, protože s tímto modelem lze snadno startovat, létat i přistávat.

 

 

eflite/EFL7550_b02.jpg

Výkonné dmychadlo

12-ti lopatkový rotor 70mm dmychadla v kombinaci s vysokootáčkovým střídavým motorem, regulátorem 100A a volitelnou LiPol baterií 6S 4000-8000mAh (optimálně 5000mAh), má velmi vysoký tah, proto má model neuvěřitelný rozsah rychlostí s prakticky okamžitou odezvu na plynovou páku. Ale to co každého okamžitě zaujme, je úžasný zvuk vydávaný dmychadlem - téměř jako skutečná turbína.

 

 

 

eflite/EFL7550_b03.jpg

Zatahovací podvozek

Nebyl by to pořádný jet, kdyby neměl zatahovací podvozek! Model má již z výroby nainstalován 3-kolý elektricky zatahovací podvozek s řiditelnou příďovou nohou, se kterou má bezvadnou řiditelnost nejen při startu ale především při přistání. Odpružené podvozkové nohy bezpečně zvládají nerovnosti různých povrchů, včetně trávy.

 

 

eflite/EFL7550_b04.jpg

Skvělé výkony

HAVOC Xe EDF má vynikající vertikální výkon a akrobatické schopnosti, které vyniknou i díky velmi elegantnímu designu. Rozpětí rychlostí modelu je obrovské, od minimální na vztlakových klapkách až po maximum při plném plynu. Aby bylo možné těchto přednosti využít, je potřeba použít kvalitní LiPol baterie, které snáší vysokou proudovou zátěž. Baterie nejsou součástí balení.

 

 

 

eflite/EFL7550_b05.jpg

Pevný a lehký

Model je kompletně vyroben ve formách z pevné a tuhé pěnové hmoty EPO, která je v důležitých místech pevnostně vyztužena. Jako celek vyniká konstrukce velmi nízkou hmotností a vysokou tuhostí, což je základním předpokladem pro jinak energeticky náročný jet.

 

 

 

eflite/EFL7550_b06.jpg

Snadné sestavení

Pro montáž není vyžadováno žádné lepidlo a model je připraven k letu v kratším čase, než je jej zapotřebí k nabití baterie. Model je dokončen v exkluzivním a jedinečném a velmi dobře viditelném zbarvení.

 

 

 

 

HAVOC Xe

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu potřebujete vysílač Spektrum 6+kanálový, pohonnou LiPol baterii 6S 22.2V 4000–8000mAh 30+C s konektorem EC5™ nebo IC5™ a kompatibilní nabíječ.

Parametry

Druh stavebnice BNF
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Pokročilí
Typ Elektro jet
Rozpětí 1041 mm
Délka 1250 mm
Letová hmotnost 2440 - 3057 g
Nosná plocha 23,6 dm²
Plošné zatížení 103 - 129 g/dm²
Elektro pohon Střídavý 3270-2000kV

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: