E-FLITE ULTRIC 0.6m BNF BASIC

Kód: EFL02250
6 299 Kč –6 % 5 902 Kč 4 878 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

RC model letadla E-flite Ultrix 0.6m má jedinečné letové schopnosti a umí sportovní létání, základní a dokonce i agresivní 3D akrobacii! Nová koncepce křídla se dvěma střídavými motory, nízkou hmotností a elektronikou Spektrum pro extrémní letové zážitky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je hotový sestavený RC model samokřídla E-flite Ultrix 0.6m s nainstalovanými komponenty: 2ks Spektrum motor střídavý 1206 3900ot/V, Spektrum řídicí jednotka, 2ks Spektrum servo H2040LW 2.9g. Dále příďovou nohu s kolečkem, návod v češtině

Charakteristika

Ultrix

RC model letadla E-flite Ultrix s rozpětím 0.6 m je větší verze menšího modelu Ultrix. Má jedinečné letové schopnosti a umí sportovní létání, základní a dokonce i agresivní 3D akrobacii! Nová koncepce křídla z EPP se dvěma střídavými motory, velmi nízkou hmotností a elektronikou Spektrum pro extrémní letové zážitky.

 

Zábavu jistě nebudete postrádat při létání s modelem Ultrix, delta křídlo je vyrobeno z houževnatého rázu vzdorného materiálu EPP, model je kompletně hotový a připraven ke spárování s vašim vysílačem Spektrum. Baterie není součástí balení, model vyžaduje doplnit baterii LiPol 3S 11.1V 800–850mAh s konektorem IC2. Model je řízen elevony jako standardní delta křídlo ale k tomu se přidává řízení motorů ve funkci směrovky. Toto uspořádání přináší mnohem větší možnosti pilotáže, takže můžete létat výkruty, přemety, na zádech a k tomu přidat otáčení kolem svislé osy pomocí otáček motorů. Ultrix proto snadno zatočí naplocho třeba na místě a z toho ihned vyletí rovně, nebo můžete této vlastnosti využít při rychlé zatáčce. Díky malým rozměrům a vysoké obratnosti umí model létat na velmi malém prostoru.

Ultrix

V setu je obsažena volitelně použitelná příďová noha s kolečkem, který vám umožní vzlet a přistání na hladkém povrchu. Ultrix má neuvěřitelný výkon pro visení a rychlé stoupání, proto odstartuje kolmo z místa a díky skvělé elektronice s funkcemi AS3X (3-osé gyro) a SAFE (ochrana letové obálky) můžete s modelem létat i pokud nejste příliš zkušený pilot. Model je kompletně smontován z výroby, takže Ultrix může být připraven k letu již za pár minut po otevření krabice!

Ultrix

VÍCE MOŽNOSTÍ A ZÁBAVY

Ultrix™ 600mm je extrémně univerzální delta křídlo se schopnostmi, které byste na základě jeho samotného vzhledu nikdy nečekali. Může dokonce poskytnout řadu telemetrických dat v reálném čase - včetně napětí baterie, proudu a dalších - pomocí kompatibilních vysílačů Spektrum. Lze rovněž nainstalovat volitelnou (prodává se samostatně) E-flite sadu LED osvětlení pro lepší viditelnost za denního světla ale hlavně pro létání za šera či v noci!

Vlastnosti Ultrix 600

 • Inovativní a jedinečná konstrukce pro sportovní, akrobatické a 3D létání
 • Dva výkonné střídavé motory
 • Pro LiPol baterii 11.1 V o kapacitě 800 až 950 mAh
 • Poskytuje telemetrická data kompatibilním vysílačům včetně napětí baterie
 • Řídící jednotka Spektrum
 • Dvě lineární serva elevonů Spektrum
 • Řízení otáček motorů pákou směrovky pro možnost zalétání plochých zatáček
 • Malé provedení umožňuje létat v menších prostorech
 • Extrémně odolný, lehký drak z EPP
 • Špičková technologie DSMX® Spektrum™ 2,4 GHz
 • Snadné létání s volitelnou funkcí SAFE® Select
 • Bezkonkurenční stabilita díky technologii AS3X®
 • Volitelná sada LED světla (prodává se samostatně - obj. č. EFL02205
 • Model je kompletně připraven k letu, stačí doplnit baterii a spárovat s vysílačem
eflite/EFL02250_b01.jpg

Bind-N-Fly® - výhoda

Vlastníte RC vysílač Spektrum? Díky setům typu Bind-N-Fly (BNF), je vaše cesta k létání zcela otevřena. Stačí si vybrat vhodný model, spárovat jej s vaším kompatibilním vysílačem Spektrum a doplnit baterii. Modely jsou vybaveny nainstalovaným pohonem, servy a přijímačem Spektrum 2,4 GHz, takže stačí dokončit finální montáž a jít létat!

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b02.jpg

Exkluzivní technologie

RC model Ultrix je vybaven exkluzivními technologiemi Spektrum AS3X® a SAFE® Select. Elektronická 3-osá stabilizace AS3X pracuje v zákulisí, aby eliminovala účinky větru a turbulencí a zajistila klidný let. Volitelné použití funkce SAFE Select, proto model nelze přivést do extrémních letových poloh a po vrácení řídících pák do neutrálu se model srovná do horizontálního letu. Tuto funkci lze zapnout a vypnout pouhým přepnutím přepínače.

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b03.jpg

Možnost telemetrie

Ultrix má nainstalovanou řídicí jednotku, která obsahuje dva regulátory a přijímač Spektrum, který poskytuje napětí baterie v reálném čase a další telemetrické údaje do kompatibilních vysílačů Spektrum (včetně DX6e a 8e, DX6 G2 / G3, DX8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX20 a další) během letu.

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b04.jpg

Jedinečná konstrukce

Unikátní a inovativní konstrukce RC samokřídla Ultrix umožňuje plynulé sportovní létání, základní akrobacii a dokonce i agresivní 3D létání - to vše můžete provádět na malém prostoru a během jednoho letu!

 

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b05.jpg

Dva střídavé motory

Dva střídavé motory mají skvělý poměr výkonu ke hmotnosti a poskytují modelu možnost visení a následné stoupání. Změna otáček motorů umožňuje provádět pokročilé akrobatické manévry včetně visení, úžasných plochých zatáček a dalších.

 

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b06.jpg

Vysoký výkon

Nainstalovaná řídící jednotka obsahuje dva střídavé regulátory, která se napájí doporučenou LiPo baterií 11.1 V 800 – 950 mAh s konektorem IC2® (nebo konektorem s redukcí).

 

 

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b07.jpg

Odolný materiál EPP

Kompatní křídlo typu delta je vyrobeno z lehkého a přitom velmi odolného EPP, díky čemuž je Ultrix jedním z nejodolnějších letadel od Horizon hobby.

 

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b08.jpg

Hotový sestavený model

RC letadlo Ultrix je připraveno k letu během několika minut od otevření krabice. Je vybaven špičkovou technologií Spektrum™ 2,4GHz, která se spáruje s vaším vysílačem Spektrum DSMX® / DSM2®, takže můžete začít létat velmi brzy po vybalení. Připravíte si vaši baterii, nastavíte váš vysílač a spárujete.

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b09.jpg

Kolečka podvozku

Když máte možnost startu a přistání na rovném povrchu, můžete použít pevnou příďovou nohu s kolečkem spolu s pevnými kolečky na odtokové hraně křídla a startovat a přistávat ze země. Příďová noha není řiditelná.

 

 

 

 

 

 

eflite/EFL02250_b10.gif

Volitelné osvětlení

Nainstalujte si volitelnou sadu LED světelných pásků pro lepší viditelnost za denního světla a pro létání za šera nebo dokonce v noci. LED osvětlení se zapíná a vypíná pomocí 6. kanálu.

 

 

 

 

 

 

 

SAFE
eflite/hh_safe_as3x.jpg

Elektronika přijímače je vybavena elektronickou stabilizací AS3X, která nabízí nejvyšší míru přesnosti a stabilizace za letu. Jde o zcela nový letový zážitek díky nejnovější technologii, která dokáže vodit model rovně jako po šňůře. Mikroprocesor na základě informací z 3-osého gyroskopu neustále udržuje polohu letadla pomocí křidélek, směrovky a výškovky ve stejné orientaci do té doby, než dáte pomocí vysílače pokyn ke změně pozice modelu.

Pokud nejste příliš zkušený pilot nebo chcete mít zajištěnu větší míru bezpečí, anebo se nejdříve bezpečně seznámit s modelem, můžete aktivovat volitelnou technologii SAFE Select, která je integrována v přijímači. Nevyžaduje se žádné programování, jednoduše stačí spárovat přijímač se SAFE nebo bez něj a v případě volby SAFE si nastavíte podle návodu přepínač, kterým lze funkci vypínat a zapínat. Funkce SAFE zabezpečí letovou obálku tím, že omezí krajní letové limity klonění a klopení. Aktivní je rovněž elektronická stabilita, při vrácení řídících pák vysílače do neutrálu se model srovná do vodorovného letu.

 

 

 

 

 

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete doplnit vysílač Spektrum 5+ kanálový Spektrum™ DSMX®/DSM2®, pohonnou LiPol baterii 800mAh 3S s konektorem IC2 (Spektrum Smart G2 LiPo 11.1V 850mAh 30C IC2 a odpovídající nabíječ LiPol.

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení