YUNEEC MANTIS G

Kód: YUNMGEU
19 499 Kč –5 % 18 446 Kč 15 245 Kč bez DPH
Položka je objednána

Malý, kompaktní dron Yuneec Mantis G, se sklopnými rameny. Špičková 4K kamera s mechanicky stabilizovaným gimbalem. Vysílač s dosahem až 2 km a držákem telefonu. Streamovaný obraz z dronu v telefonu. Hlasové ovládání, pokročilé letové režimy, doba letu až 33 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje dron Yuneec Mantis G, vysílač, 1x pohonný akumulátor, nabíječ se slotem na 3 akumulátory, síťový zdroj pro nabíječ, USB kabel, sadu náhradních vrtulí a návod k použití.

Yuneec/Astra_logo_7.jpg

ASTRA je oficiální smluvní distributor produktů Yuneec

Jak poznáte zboží z oficiální ASTRA distribuce?

 • Zboží má samolepku Astra
 • Obsahuje CZ/SK Astra manuál
 • Všechna sériová čísla jsou evidována

 

 

 

Charakteristika

Mantis G

Skladný, cestovní dron se 4K kamerou a stabilizovaným gimbalem

Nový Mantis G, má všechny vlastnosti, které potřebujete pro zachycení svých zážitků a pořízení úžasných fotografií, selfie a videí. Díky kompaktním rozměrům můžete dron přenést i v malé tašce. Před startem stačí jen odklopit ramena, upevnit telefon do držáku na vysílači a můžete letět. Dron je maximálně stabilní a jeho řízení zvládne i úplný začátečník. Živý obraz kamery je přenášen do přehledné aplikace v telefonu, kde také můžete provádět veškerá nastavení a aktivovat pokročilé letové funkce, jako "následuj mě", "obleť mě", "návrat domů" a další.

Mantis G

Dvou-osý mechanický, stabilizovaný gimbal, odfiltruje poryvy větru a náklony dron, čímž získáte perfektně ostré fotografie a stabilizované záběry bez třepání obrazu. Dlouhé záběry ve 4K rozlišení bez nutnosti brzkého přistání, zaručuje dlouhý letový čas až 33 minut, který nemá v této třídě konkurenci.

Mantis G Mantis G Mantis G Mantis G

Stabilizovaný 2-osý gimbal

4K Video rozlišení

Ovládání hlasem

Automatické letové režimy

Plynulé videa a ostré fotografie z nové perspektivy Videa v rozlišení 4K a formátu MP4 Ovládání pomocí hlasových povelů Pokročilé letové režimy pro úžasné záběry
Yuneec/mantisg_6.jpg

Sklápěcí ramena

Mantis G má sklápěcí ramena, která se složí podélně k tělu, čímž vznikne kompaktní oválný tvar. Ten pak lze dát do menšího batohu, nebo příruční tašky. Po vyndání stačí jen narovnat ramena a Mantis G je připraven k letu.

 

 

 

 

Yuneec/Mantis-G-Extended-Voice-Control-5e324aee.jpg

Špičková 4K kamera

Mantis G pořizuje fotografie s rozlišením 4160 × 2340 (16: 9) nebo 4160 × 3120 (4: 3) ve formátu JPEG nebo DNG (pro pozdější úpravu) a ukládá je na vnitřní úložiště o velikosti 16 GB. Video lze natáčet až v rozlišení 4K 3840 x 2160 @ 30fps. Integrovaná kamera může být během letu sklopena až o 15° vzhůru a 90° směrem dolů. Kamera obsahuje čip 1/3.06 CMOS.

 

Yuneec/Mantis-G-Drone-5d2d6303.jpg

Stabilizovaný gimbal

O stabilizované video bez náklonů a třepání, se postará 2-osý gimbal, na kterém je umístěna kamera. Mechanický gimbal, pomocí elektromotorů, neustále stabilizuje kameru a udržuje ji ve vodorovné poloze, bez ohledu na polohu dronu.

 

 

 

Yuneec/YUNMQEU_7.jpg

Ovládací souprava s držákem telefonu

Mantis G je ovládán 10 kanálovým dálkovým ovladačem. Do telefonu stačí jen stáhnout aplikaci Yuneec Pilot, umístit telefon do držáku a propojit ho s vysílačem. Mantis G, přenáší obraz do Vašeho chytrého telefonu. Pomocí aplikace lze aktivovat chytré režimy, či provádět nastavení dronu.

 

 

 

Yuneec/mantisg_14.jpg

Senzory IPS

Mantis G je ze spodní strany vybaven senzory (nově infračervené místo ultrasonických), díky kterým je start a přistání plně automatické. IPS pak nahrazuje GPS signál tam kde není, jako v halách a budovách. Mantis G lze provozovat jak venku, tak uvnitř, přičemž uvnitř je omezena letová rychlost na 15 km/h.

 

 

 

 

 

Yuneec/mantisg_zruky.png

Start a přistání z ruky

Nemáte kolem sebe rovnou plochu pro start, nevadí! Díky pokročilým senzorům, lze startovat a přistávat z ruky. Stačí jen natáhnout ruku a zadat hlasový příkaz.

 

 

 

Yuneec/YUNMQEU_10.jpg

Chytrá selfie a okamžité sdílení

Funkce okamžitého sdílení vám umožní posílat fotky a videa přímo z aplikace na sociální média, aby přátelé mohli nahlédnout do vašich dobrodružství. Jen se usmějte, nebo dejte gestem pokyn a Mantis G pořídí selfie snímek.

 

 

Yuneec/YUNMQEU_13.jpg

Rozšířené hlasové ovládání

Nový Mantis je vybaven hlasovým ovládáním. Vyslovením jednoduchých příkazů v angličtině, němčině, či francouzštině, lze ovládat funkce jako jsou start, přistání, pořizování fotografií, videa apod.

 

 

 

 

Yuneec/Mantisg_dosah.jpg

Bezpečný let s dosahem 2 km

Nový Mantis G je založen na známém systému Dronecode Project PX4. Ten zaručuje stabilní a bezpečný let. Nově lze také nastavit bezpečností funkci "Virtuální plot". Funkce umožňuje nastavit kružnici, za kterou dron nezaletí. Další bezpečností funkcí je také mapa, kde neustále vidíte polohu dron, což umožní nalezení dronu, v případě nutnosti přistát daleko od Vás.

Díky technologii inteligentního streamování obrazu a vylepšenému přenosu signálu na 2,4 a 5 GHz, byl výrazně zlepšen dosah Mantisu G až na vzdálenost 2 km.

 

 

Yuneec/bateriemanq.jpg

Pohonná baterie

Mantis G je poháněn vyměnitelnou pohonnou baterií LiPol 3S 2800 mAh. Díky tomu dosahuje bezkonkurenčního letového času až 33 minut.

 

 

 

 

Přehledná aplikace

Veškeré nastavení dronu, telemetrické údaje (výška, napětí baterie, atd.), včetně přenášeného obrazu máte přehledně v aplikaci Yunnec Pilot. Minimální požadavky aplikace: iOS 9.0 a vyšší nebo Android 5.0 a vyšší (hlasové ovládání od verzí iOS10, hlasové ovládání s místním zpracováním od iOS11, u systému android nutné internetové připojení).

Mantis Q - aplikaceMantis Q - aplikace
 
 

Letové funkce

Pro více záběrů v hollywoodském stylu je nový Mantis G vybaven inteligentními letovými funkcemi. Získáte tak plynulé, dech beroucí záběry, které by jinak nebyli možné.

Mantis G Mantis G Mantis G

Waypoint

Visual Tracking

Cinema

Naplánujte si letové trasy předem na mapě a Mantis G poletí vybranou trasu bod po bodu. Označte sebe nebo jakýkoli předmět, který chcete sledovat a Mantis G jej bude následovat. Mantis G letí stabilně a pomalu a zachycuje každý detail - získáte tím téměř profesionální záběry.
Mantis G Mantis G Mantis G

Journey Mode

Point of Interest

Return Home

Mantis G poletí nahoru, od Vás a poté se automaticky vrací - získáte tím úžasné záběry Vás a krajiny za Vámi. Vyberte bod zájmu na obrazovce a Mantis G objekt automaticky obkrouží. Po aktivování funkce se dron vrátí v nastavené výšce zpět k místu startu.
Yuneec/mantisg_4.jpg

Vlastnosti

 • Kompaktní selfie dron
 • Rozměry 250 x 195 x 60 mm (rozložený) / 171 x 97 x 60 mm (složený)
 • Kamera v rozlišení 4K, rozlišení fotografií 13 MP
 • 2-osý mechanický gimbal pro stabilizované záběry
 • Naklápění kamery -90° až 15°
 • Vnitřní úložiště 16 GB (rozšířitelné přes SD kartu)
 • Letový čas: až 33 minut
 • Maximální letová rychlost: Angle Mode: 36 km/h // Manual / Sport Mode: 72 km/h // IPS Mode: 14,4 km/h // Phone Mode: 18km/h
 • Dosah signálu až 2 km
 • Pohonná baterie: výměnná 3S 2800 mAh LiPol
 • Podpora přijímání signálu: GPS, GLONASS
 • Hmotnost 505 g
Mantis G

Doporučujeme koupit

Yuneec/YUNMQ103.jpg

Přepravní taška

Pohodlnou přepravu a bezpečí pro Mantis G, zajistí praktická přepravní taška. Do tašky kromě dronu a vysílače dáte také veškeré příslušenství.

 

 

 

 

Parametry

Kategorie Hobby
Druh stavebnice RTF
Náročnost pilotáže Začátečník
Počet vrtulí 4
Délka 250 mm / 171 mm (složený)
Šířka 195 mm / 97 mm (složený)
Výška 60 mm / 60 mm (složený)
Hmotnost 505 g
Baterie 3S LiPo 3000mAh - odnímatelná
Doba letu Až 33 min (za bezvětří, při konstantní rychlosti 25 km/h)
Gimbal 2-osý, mechanicky stabilizovaný
Rozlišení videa 4K: 30fps // 2.7K: 30fps // Full HD: 30fps & 60fps // HD: 60fps
Formát videa MP4 / MOV
Rozlišení fotografie 4:3 (4160x3120); 16:9 (4160×2340)
Formát fotografie JPEG / JPEG+DNG
Uzávěrka 8s-1/8000s (1/60 tovární) (pro foto mód) 1/30s-1/8000s (1/30 tovární) (pro video mód)
Expozice 0, ±0.5, ±1.0, ±1.5, ±2.0, ±2.5, ±3.0 (0 tovární)
Náklon kamery -90° až 15°
Dosah CE: 2 km (při ideálních podmínkách)
Podpora satelitů GPS, Glonass
Počet kanálů 10
Baterie vysílač 1S 3,7V 3000mAh Li-Ion - zabudovaná
Interní úložiště 16 GB (rozšířitelné SD kartou)
Podporované SD karty Class 10 U1/U3 do velikosti 128 GB
Provozní teplota 0° - 40°C
ISO 100-3200

 

 

video 1

video 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: