SPEKTRUM DXS DSMX + AR410

Kód: SPM1010
Novinka
Značka: Spektrum
3 699 Kč –3 % 3 599 Kč 2 974 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Cenově dostupná univerzální 7-kanálová RC souprava Spektrum DXs s telemetrií kompatibilní se systémem Smart. Lze nastavit reverzy a změnit mód 1 až 4. V balení 4- kanálový přijímač AR410 s plným dosahem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Vysílač Spektrum™ DXS 7-channel DSMX®, přijímač Spektrum AR410 DSMX® Full-Range 4-kan., produktový manuál.

Charakteristika

Cenově dostupná 7-kanálová RC souprava Spektrum DXS má univerzální použití pro RC modely letadel, větroňů, vrtulníků i dronů. Podporuje technologii Spektrum™ Smart pro telemetrii baterií regulátorů Smart a Smart LiPol baterií. Díky možnosti programování pomocí počítače nebo mobilních zařízení si do vysílače jednoduše nahrajete hotové nastavení. Bez kabelu pomocí programování vysílačem si snadno nastavíte reverz kanálů a změnu módu. V balení je 4-ti kanálový přijímač AR410 s plným dosahem. Vysílač má plný dosah, odolnost proti rušení DSMX®, pokročilou telemetrii a osvědčenou ergonomii vysílače. Registrace a aktualizace vysílače jsou možné prostřednictvím PC s volitelným programovacím kabelem USB (k dispozici samostatně). Vysílač je nakonfigurován tak, aby poskytoval výhody technologie SAFE® s kompatibilními přijímači vybavenými funkcí SAFE

Upozornění: Nová verze aplikace Spektrum programmer podporující vysílač Spektrum DXs bude k dipozici začátkem října.

Vlastnosti vysílače DXS

  • Vysílač Spektrum™ DXS DSMX s plným rozsahem, 4-kanálový přijímač AR410 DSMX® / DSM2®
  • Podporuje technologii Spektrum™ Smart pro telemetrii baterií s regulátorem Smart a Smart LiPol baterií
  • LED diody vysílače zobrazují napětí letové baterie Smart LiPol
  • Osvědčená ergonomie vysílače je optimalizována pro pohodlné a přesné držení bez únavy
  • Bezdrátový Učitel - žák s volitelným přijímačem SRXL2™ DSMX® (k dispozici samostatně)
  • Registrace a aktualizace jsou možné prostřednictvím PC s volitelným programovacím kabelem USB (k dispozici samostatně)
  • Vysílač je kompatibilní s technologií SAFE®, s kompatibilními přijímači vybavenými funkcí SAFE
  • Vysílač DXS a přijímač AR410 jsou plně kompatibilní s ostatními systémy Spektrum™ DSMX®
  • DXS je také k dispozici i jako samostatný vysílač

Kompatibilita

Vysílač je kompatibilní s pouze přijímači DSMX, není tedy kompatibilní s přijímači DSM2 a Marine.

Snadná změna módu křížových ovladačů RC vysílače

Vysílač je dodáván v módu 2 (plyn na levé ruce). Změna módu vysílače je jednoduchá, pomocí trimů a LED diod na vysílače určíte typ módu (můžete si zvolit z módu 1, 2, 3 nebo 4) a poté sundáte zadní víko a pomocí šroubů nastavíte třecí pásek plynu. Přímým programováním vysílače pomocí přepínačů a LED lze nastavit i reverz na všech kanálech.

spektrum/SPM1010_b01.jpg

TECHNOLOGIE DSMX®

Vysílač DXS využívá pokročilou technologii Spektrum™ DSMX® 2,4 GHz. Přenos signálu DSMX™ probíhá v rozprostřeném spektru, rozprostřeného přímou modulací pseudonáhodné posloupnosti, který je vysoce odolný proti rušení. Každý vysílač má jiný výběr kanálů a jinou pseudonáhodnou posloupnost. Systém DSMX tedy nabízí vynikající spojení mezi Vaším vysílačem a modelem.

 

 

 

spektrum/SPM1010_b02.jpg

ERGONOMIE VYSÍLAČE

Rozložení hmotnosti, umístění a pozice přepínačů a umístění trimů byly optimalizovány pro pohodlné ovládání a držení vysílače. Součástí je integrovaná rukojeť a třmen na popruh vysílače. V prostoru pro baterie jsou porty pro použití volitelného bezdrátového Trainer a konektor pro programování v počítači. Pro podporu bezdrátového Trainer je vyžadován doplňkový přijímač SRXL2™ DSMX® (k dispozici samostatně). Registraci a aktualizaci firmware lze provést z vašeho PC stažením software z produktové stránky DXS na SpektrumRC.com a pomocí programovacího kabelu USB (k dispozici samostatně).

 

 

spektrum/SPM1010_b03.jpg

4-KANÁLOVÝ PŘIJÍMAČ AR410

Miniturní RC přijímač Spektrum AR410 má modulaci DSMX/DSM2 v pásmu 2,4 GHz a plný dosah. Inovací je nový moderní design a nová integrovaná anténa v krabičce přijímače a integrovaná telemetrie. Velkým tlačítkem snadno spárujete přijímač, není potřeba mít párovací konektor. Přijímač nelze použít do trupů z uhlíkových nebo laminátových kompozitů - tyto materiály tlumí nebo výrazně mění účinnost příjmu!

 

 

spektrum/SPM1010_b04.jpg

MĚŘENÍ NAPĚTÍ LETOVÉ BATERIE

Vysílač má na přední straně skříně pod indikátorem napětí baterie vysílače 4 diody, které vás mohou aktuálně informovat o stavu letové baterie. Aby mohla být tato funkce přístupná, je potřeba použít přijímač s telemetrií (AR410), regulátor SMART Avian a LiPol baterii SMART. Čtyři zelené LED diody svítí, když je letová baterie plně nabitá, 3 indikují napětí mezi polovinou a úplným nabitím, 2 napůl nabitou baterii a jedna LED, pokud je baterie téměř vybitá.

 

 

 

Parametry

Použití Letadla, vrtulníky, drony
Provedení Pákové
Pásmo 2,4 GHz
Modulace DSMX
Počet kanálů 7
Mód M2
Napájení 4x AA Alkalické
Počet modelů v paměti 1
Rámcová rychlost 22 Ms
Rozlišení 2048
Dosah Plný
Telemetrie Ano, napětí
Učitel - žák Bezdrátový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: