TRAXXAS DRAG SLASH TQi 2WD RTR 1:10

Kód: TRA94076-4-BLUE
Novinka Příjmáme předobjednávky
Značka: Traxxas
9 499 Kč –5 % 8 996 Kč 7 435 Kč bez DPH
Položka není dostupná

RC model Traxxas Drag Slash s nádhernou karoserií Chevy C10, navržený pro maximální výkon na rovinkách. Výkonný střídavý motor a vylepšená převodovka Magnum 272R pro náročné závody dragsterů. Funkce rychlého startu. Elektronická stabilizace jízdy TSM. Náhon 2WD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRA94076-4

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený RC model auta Traxxas Drag Slash s hotovou, nabarvenou karoserií Chevy C10 a nainstalovanými komponenty: střídavý motor Velineon 550, regulátor VXL-3S, servo 2075 high-torque, 5 kanálový přijímač TQi TSM. Vysílač TQi 2 kanálový. Sada nářadí (imbus: 2.5, 2.0, 1.5 mm, klíč na táhla, klíč křížový, klíč antény), volitelný pastorek, náhradní sponky s podložkami, podložky pod pružiny, písty, vymezovač baterie. Návod CZ

Charakteristika

RC model auta Traxxas Drag Slash je přímo stvořený pro rychlou jízdu na rovinkách. Model je replikou závodních dragsterů s krásně zpracovanou karoserií Chevy C10 v metalické barvě. Zachovány jsou všechny detaily, jako například obří zadní kola bez dezénu (slick), zadní Wheelie lišta s kolečky, nebo zvýšená zadní korba s přítlačným křídlem. Klasický agresivní vzhled je podtržen sníženou přídí.

Traxxas Drag Slash 1:10 TQi RTR

Každý závod Dragsterů vyhrajete díky ohromnému výkonu střídavého motoru, speciální Trans brzdě (funkce rychlého startu) a stabilizace TSM, která udrží model v požadovaném směru i ve vysoké rychlosti. Zcela nové šasi s nízkým těžištěm bylo navrženo pro maximální akceleraci a stabilitu při jízdě. Přepracována byla celá převodovka Magnum 272, která nově obsahuje kovové převody a hliníkové lože. Nový diferenciál je navržen pro snadnou demontáž a výměnu oleje. Změnou viskozity oleje, můžete přesně naladit distribuci výkonu.

 
 

Model obsahuje špičkovou elektroniku Traxxas: Spolehlivý výkonný střídavý pohon. Přijímač se stabilizací a možností doplnění telemetrie. Vysílač s precizní, citlivou mechanikou řízení a dávkování plynu. Možnost vybavení vysílače volitelným Bluetooth modulem pro spojení s grafickou aplikací Traxxas Link v telefonu.

Traxxas Drag Slash 1:10 TQi RTR
 
 
 
 
traxxas/TRA94076-4_46.jpg

Nové šasi

Nová šasi Drag Slash má přepracované uložení komponentů, pro snížení těžiště a rovnoměrné vyvážení. To zajistí stabilní a kontrolovanou jízdu i při prudké akceleraci. Modulární konstrukce umožňuje snadnou demontáž šasi na jednotlivé části, pro jednoduší údržbu modelu.

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_55.jpg

Převodovka Magnum 272R

Náhon 2WD je realizován přes novou převodovku Magnum 272R upravenou pro vysoký výkon. Převodka obsahuje hliníkové lože s pevně vymezenou mezi-zubovou, kovové převody a diferenciál pro distribuci výkonu na zadní kola. Všechny hřídele převodovky jsou uloženy v kvalitních zapouzdřených ložiscích. Integrovaná, nastavitelná třecí spojka umožní drobné proklouznutí při akceleraci, čímž pohltí prvotní ráz motoru a tím chrání ostatní komponenty.

 

 

 

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_60.jpg

Kola a pneumatiky Dragster

Na modelu auta jsou použity repliky klasický kol a pneumatiky používaných pro závody dragsterů. Obří zadní kola s pneumatikami Mickey Thompson typu slick, mají speciálně vyvinutou směs pneumatik pro maximální trakci a dlouhou životnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

traxxas/tsm.jpg

Traxxas Stability Management

Stabilizační systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažít nejen výkon, rychlost, zrychlení a projíždění zatáček extrémní rychlostí, ale zaručuje mnohem jednodušší řízení a kontrolu na kluzkých površích jako je prach, hladký beton nebo dokonce led a sníh.

V přijímači je MEMS 3-osé gyro a akcelerometr, který řádově 100x za vteřinu vyhodnocuje pohyb modelu a vhodnými zásahy do řízení předních kol korigují směr jízdy modelu. Traxxas TSM neomezuje výkonu motoru - nad výkonem motoru máte 100% kontrolu. Algoritmy jsou vyladěny pro každý model zvlášť. Míra asistence se nastavuje pomocí multifunkčního ovladače na vysílači či případně v aplikaci Traxxas Link.

 

 

 

 

 

 

 

 

traxxas/Overview-TSM_drag.jpg

Režim Drag Race

Stisknutím tlačítka na přijímači aktivujete exkluzivní režim Drag Race. V tomto režimu je stabilizace TSM při akceleraci vypnutá, aby jste mohli zdokonalit Vaše závodní schopnosti. Jakmile překročíte cílovou čáru a začnete brzdit, stabilizace se aktivuje zlepšila účinnost brzdění a zabránila vybočení.

 

 

 

 

traxxas/trans_brake.png

Trans Brzda (funkce rychlého startu)

Trans Brzda umožňuje bezkonkurenční přesnost startu a bleskovou akceleraci. Zmáčkněte a držte červené kolébkové tlačítko na vysílači, přidejte plný plyn a uvolněním tlačítka Trans brzdy auto naplno akceleruje.

 

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_62.jpg

Zadní lišta Wheelie

Lišta Wheelie umožňuje RC modelu jízdu s plnou akcelerací po zadních kolech, aniž by se auto převrátilo. Zažijte divokou jízdu a nalaďte si Wheelie podle vašich představ díky, pěti možnostem nastavení výšky od povrchu.

 

 

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_69.jpg

Olejové tlumiče

Olejové tlumiče Drag-Tuned Ultra Shocks jsou optimalizovány pro tento model. Obsahují tužší pružiny, hustší olej a gumové dorazy. Exkluzivní X-kroužky použité na pístnicí snižují tření a minimalizují únik oleje.

 

 

 

 

 

 

 

traxxas/Body-Posts.jpg

Nastavitelné sloupky karoserie

Pomocí nastavitelných předních sloupků můžete předek karoserie snížit, či zvýšit, podle povrchu (hladký / hrbolatý). Pro změnu výšky karoserie v zadní části, jsou k dispozici i nastavitelné zadní sloupky, jako tuningový díl (není obsahem balení).

 

 

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_64.jpg

Utěsněný diferenciál s kovovými převody

Perfektní rozdělení výkonu mezi zadní kola zajišťuje uzavřený diferenciál s robustními ocelovými převody. Aby nedocházelo k prokluzování jednoho kola, je diferenciál utěsněn x-kroužky a naplněn viskózním olejem, který určuje svornost. Pro přesné naladění je možné použít olej s jinou viskozitou.

 

 

 

 

 

 

 

 

Traxxas Drag Slash 1:10 TQi RTR - šasi
traxxas/2075_waterproof_digital_servo.jpg

Servo řízení

Digitální Traxxas servo 2075 high-torque voděodolné se stejnosměrným motorem a nylonovými převody má moment 9.0 kg.cm a rychlost 0.17 s/60°@ 6.0 V. Pro odolnost vůči vodě* je krabička serva a výstupní tisícihran osazen těsněním. Dvě kuličkové ložiska poskytují velmi hladký chod.

 

 

 

 

 

 

traxxas/3351R-velineon-3500-motor-cutaway.jpg

Výkonný střídavý motor

Střídavý motor Velineon 550 je přesně naladěn pro použití v RC autech 1:10. Modelům aut poskytuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem a optimální účinností. Další výhodou je vysoká životnost, která je určena pouze kuličkovými ložisky. Ložiska lze zakoupit v rámci servisní sady pod objednacím číslem TRA3352R.

Motor je řady 550, má 4-pólovou konstrukci, která oproti dvoupólové verzi zajišťuje až dvojnásobný kroutící moment. Rotor je dynamicky vyvážen a pro zvýšení pevnosti opředen kevlarovou tkaninou.

 

 

 

 

traxxas/3355R_nowires.jpg

Elektronický regulátor VXL-3S

Voděodolný* elektronický Traxxas střídavý regulátor Velineon VXL-3S V2 se třemi jízdními režimy, podporou moderních vysokokapacitních LiPo akumulátorů a snadným ovládáním tlačítkem EZ-Set™. Regulátor VXL-3S je vybaven tréninkovým režimem, který omezuje plný plyn na úroveň 50%. Díky tomu se mohou začínající řidiči nebo děti postupně seznámit s vlastnostmi modelu a připravit se na plnou sílu auta. Tepelná ochrana, pozlacené konektory, jednoduché ovládání a intuitivní signalizace dvoubarevnou LED diodou.

Režimy regulátoru VXL-3S

 • Sport: Výchozí režim, je možná jízda vpřed, brzdění a jízda vzad.
 • Race: Režim vhodný pro závodění. Je možná jízda vpřed a brzda; zpátečka není k dispozici.
 • Training: Režim vhodný pro děti nebo začínající jezdce. Je možná jízda vpřed s omezením výkonu na 50%, brzda a jízda vzad opět s omezením výkonu na 50%.

 

 

traxxas/TRA6529.jpg

RC souprava Traxxas TQi Bluetooth ready

Traxxas pro Vás připravil zcela řadu dvoukanálových RC souprav s Bluetooth konektivitou. Bluetooth modul (prodává se samostatně), umožní spojit RC model s přehlednou grafickou aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do Smartphonu.

Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

traxxas/screens-features-anima.gif

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link umí zobrazit telemetrická data, která poskytuje model v reálném čase, například rychlost, otáčky, teplotu, napětí baterie a náklon modelu. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Možnosti telemetrie se liší dle jednotlivých modelů. Pro získání telemetrických dat může být nutné instalovat telemetrická čidla. Kompatibilní díly telemetrie s tímto modelem naleznete v sekci "Příslušenství - Telemetrie". Více informací o instalaci telemetrie zde.

 

 

traxxas/6533-TQi-TSM-Receiver-Top.jpg

Přijímač Traxxas TQi

RC přijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetrií pro vysílače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párování pomocí tlačítka. Indikace stavu LED diodou. V přijímači jsou integrovány 3-osé MEMS senzory pro učení polohy přijímače.

5-ti kanálový přijímač je také vybaven dvěma konektory pro zapojení telemetrických čidel RPM (otáčky) a V/T (napětí / teplota).

Dále lze k 4-pinovém konektoru připojit rozšiřující modul telemetrie, do kterého můžete zapojit až další 6 čidel, včetně velmi přesného GPS senzoru rychlosti.

 

 

 

 

 

 

Traxxas Drag Slash 1:10 TQi RTR

traxxas/Detailed-Bed.jpg

Detail podběhů v korbě

Ze zadní korby karoserie vystupují podběhy blatníků, tak jako u skutečného dragsteru. Funkční a autentický detail, který umožňuje použití velkých pneumatik.

 

 

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_50.jpg

Přítlačné křídlo

Přítlačné křídlo je funkční součástí designu RC modelu. Během jízdy vytváří křídlo přítlak na zadní kola, čímž se zvyšuje trakce.

 

 

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_49.jpg

Detailní přední maska

Dvojitá přední mřížka věrně napodobuje tvar Chevy C10, včetně detailních světlometů a směrovek. Nechybí ani znak Chevroletu.

 

 

 

 

 

traxxas/TRA94076-4_16.jpg

Metalické barvy

Vyberte si jednu z úžasně vypadajících metalických barev, která přesně vystihuje Váš styl.

 

 

 

 

 

Vlastnosti

 • Licencovaná, detailní karoserie Chevrolet C10
 • Metalické barvy
 • Výkonný střídavý motor Velineon 3500 kv
 • Regulátor VXL-3X s jízdními režimy
 • Servo řízení s integrovaným servo-saverem
 • Stabilizace TSM s režimem Drag Race
 • Funkce rychlého startu (Trans Brake)
 • RC souprava TQi s možností doplnění BT modulu
 • Voděodolná* elektronika
 • Odolná převodovka Magnum 272R
 • Nastavitelná lišta Wheelie
 • Olejové tlumiče Drag-Tuned Ultra Shocks
 • Replika kol Weld s pneumatikami Mickey Thompson ET drag slicks

 

Traxxas Drag Slash 1:10 TQi RTR

 
 

 • traxxas/drag_slash_dop_osve.jpg

Přední LED osvětlení

Dodejte svému RC modelu Traxxas Drag Slash nezapomenutelný vzhled a vybavte jej předním osvětlením. K dispozici je osvětlení v různých barvách.

 • Traxxas LED osvětlení přední kompletní bílé TRA9496
 • Traxxas LED osvětlení přední kompletní zelené TRA9496G
 • Traxxas LED osvětlení přední kompletní červené TRA9496R
 • Traxxas LED osvětlení přední kompletní modré TRA9496X

 

traxxas/6511_dop_pri.jpg

Bezdrátové spojení s telefonem

Doplněním Bluetooth modulu TRA6511 do vysílače, získáte funkci bezdrátového spojení RC modelu s aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do telefonu. Pro upevnění telefonu na vysílač doporučujeme držák telefonu TRA6532

Přehledná grafická aplikace umožňuje jednoduché nastavení modelu. V aplikace lze rovněž zobrazit telemetrii, kterou model poskytuje. 

 

 

 

 

 

 

 

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor.
V případě zajmu pomůžeme s výběrem vhodné baterie a nabíječky.

VHODNÉ POHONNÉ BATERIE:
Baterie Ni-Mh s napětím 8.4V s konektorem Traxxas (nabídka zde)
Baterie Li-Pol s napětím 7.4V s konektorem Traxxas (nabídka zde)
Baterie Li-Pol s napětím 11.1V s konektorem Traxxas (nabídka zde)

Velikost boxu pro baterie: 165x50x25mm 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: