NINCORACERS DRIFT FUJI 2WD RTR 1:18

Kód: NH93114
739 Kč 611 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Vyzkoušej driftovací speciál vybavený tuningovým LED osvětlením. Nový RC model auta od firmy Ninco - Nincoracers Drift Fuji má délku 24cm a pohon zadních kol pro kvalitní drift. Maximální rychlost je 15 km/h. Je dodáván s pákovým RC vysílačem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model Drift Fuji, auta na dálkové ovládání v měřítku 1:18 s pohonem zadních kol, vysílač 2,4GHz a český manuál. Nutno dokoupit 4xAA baterií pro model a 2xAA baterií pro vysílač.

DriftFuji

Charakteristika

RC model Nincoracers Drift Fuji je jedním z menších modelů společnosti Ninco. Je vyroben v měřítku 1:18 a je dlouhý 24 centimetrů. Je to model určený pro driftování. Drif (řidčeji drifting) je specifické odvětví automobilového sportu, jedná se řízený přetáčivý smyk. Nejdříve se jezdil v japonských horách, později si získal mnoho fanoušků a začaly se konat nelegální závody. Karoserie modelu je zpracována v červeno černém, detailně propracovaném provedení. Má průhledné okna přes které je vidět technické detaily vozu. Karoserie je osazena tuningovým aerodynamickým křídlem. RC model má ve spodu auta LED osvětlení, které při jízdě krásně zeleno-modře osvětluje trať. Můžete s ním jezdit i za snížené viditelnosti. Auto je vždy velmi dobře vidět. Kola modelu mají chromované disky a jsou k nerozeznání od opravdových originálů. Jejich nízko profilové pneumatiky jsou speciálně navrženy pro driftování.

ninco/DriftFuji/NH93114_a05.jpg

Pákový ovladač pracuje v pásmu 2,4GHz. Je možné s ním ovládat, jízdu vřed a vzad, zatáčení vlevo a vpravo nebo zapínat LED osvětlení. Díky jeho velkému dosahu si jízdu opravdu užijete. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

ninco logo

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

DriftFuji

Klíčové vlastnosti DriftFuji

  • Měřítko modelu 1:18 s délkou 24 cm
  • Možnost driftování
  • Rychlost 15 kilometrů v hodině
  • LED osvětlení
  • Jízda za snížené viditelnosti
  • Detailní zpracování karoserie s čirými okny
  • Chromovaná kola se speciálními drift pneumatikami
  • Pákový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  • Příznivá cena

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2xAA pro ovladač a 4xAA pro model.

Parametry

Typ Cestovní
Měřítko 1:18
Délka 340
Šířka 190
Náhon 2WD
Motor Stejnosměrný
Baterie 4xAA

 

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: