Bburago Kit Suzuki GSX-R750 1:18

Kód: BB18-55002
249 Kč 206 Kč bez DPH
Položka není dostupná

Model v měřítku 1:18 Bburago 18-55002 silničního motocyklu Suzuki GSX-R750 nejen pro sběratele. Detailní provedení, velmi přívětivá cena, délka 11 cm. Model je v podobě stavebnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Model Bburago 18-55002 silničního motocyklu Suzuki GSX-R750 je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé. Baleno v dárkovém balení.

Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému a detailnímu zpracování, ale také přívětivé ceně. Modely obsahují velké množství detailů. Maketové zpracování kol a kostry motocyklu.

bburago/Suzuki.png

Informace o předloze

Roku 1985 se objevil první motocykl Suzuki GSX-R 750 ( zkráceně Gixer nebo Gixo ). Od začátku byl tento projekt veden s jasným záměrem, vytvořit motocykl, který bude schopen vyzvat do boje ostatní modely v různých světových sout쾞ích a zároveň osloví i neprofesionální jezdce.

Gixer s šestistupňovou převodovkou, teleskopickou vidlicí vpředu a jednoduchou kotoučovou vzadu se tak stal jedním z nejlehčích motocyklů. Měla velice silný motor byl šestnáctiventilový s rozvodem DOHC, ketrý měl maximální výkon 74 kW a maximální rychlost okolo 233 km/h.

V roce 1992 osazuje Suzuki do svých strojů nové motory, kde je k chlazení místo oleje a vzduchu použita voda, a který je vsazen do ještě pevnějšího rámu. Během roku 1996 je představen další zbrusu nový motor s třídílnou klikovou hřídelí a postraním rozvodovým řetězem. Společně s dvojitým páteřovým rámem okoukaným z Grand Prix motorek.

bburago/screwdriver.svg

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti

  • Kapotáž je vyrobena z odolného plastu a je potištěna kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Baleno v dárkovém balení.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Parametry

Měřítko 1:18
Značka Suzuki
Model GSX-R750
Délka Přibližně 11 cm
Barva Modro-bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: