ARRMA VORTEKS 3S BLX V3 4WD RTR 1:10

Kód: ARA4305V3BT1
12 499 Kč –6 % 11 749 Kč 9 710 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Vysoce výkonný RC model auta Arrma Vorteks 3S BLX v měřítku 1:10 s náhonem 4WD je nejrychlejší a nejpokročilejší model ARRMA® pro adrenalinové zážitky. Auto s výhodami inteligentní elektroniky Spektrum™ Smart a stabilizací AVC. Střídavý pohon, pro 2-3S LiPol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARA4305V3BT1

Obsah balení

Obsahem balení je RC model auta Arrma Vorteks 3S BLX BLX 1:10 4WD RTR s nainstalovanými komponenty: střídavý motor Firma 3200Kv 4-P BL3660Kv, Spektrum Smart regulátor Firma 100A BL 2-3S, Spektrum přijímač 6200A DSMR AVC, Spektrum servo S651 7kg MG. Vysílač Spektrum DX3 Smart DSMR. Příslušenství: multifunkční klič, imbus (2, 2.5 mm), podložky pod pružiny tlumičů, držáky sponek, pastorek 20T. Návod CZ a manuál.

Arrma VORTEKS Stadium Truck 1:10 4WD RTR - obsah balení

Charakteristika

Vysoce výkonný RC model auta Arrma Vorteks 3S BLX v měřítku 1:10 s náhonem 4WD je nejrychlejší a nejpokročilejší model ARRMA® pro adrenalinové zážitky. Auto s výhodami inteligentní elektroniky Spektrum™ Smart a elektronickou stabilizací AVC. Střídavý pohon, pro 2-3S LiPol, vysílač Spektrum™ 2.4GHz DX3 Smart DSMR® , přijímač Spektrum™ SR6200A AVC®. V balení není obsažena LiPol baterie, kompatibilní nabíječ a 4 ks AA baterií do vysílače.

 

Potřebujete nadupanou desetinu do terénu a na venkovní ježdění? Auto Arrma VORTEKS Stadium Truck s nainstalovaným střídavým motorem Spektrum™ Firma™ 3200Kv 2S/3S LiPol, může VORTEKS™ vyrazit na trať ihned po vybalení z krabice. Do auta dáte vaši osvědčenou baterii, pro běžné ježdění postačí 2S LiPol. Ale když budete chtít dosahovat opravdu vysokých rychlostí, použijte 3S LiPol s volitelným pastorkem a budete mít na dosah rychlost bezmála 100 km/hod!

Arrma VORTEKS Stadium Truck 1:10 4WD RTR

Osvědčená odolná platforma ARRMA® 4X4, vám umožní jezdit vysokou rychlostí téměř v jakémkoli prostředí - v terénu, na šotolině a trávě, na parkovištích i po zpevněných a asfaltových površích. Odolnost šasí vychází ze silného kompozitového podvozku, s prodlouženou výškou chráničů nečistot. Olejové tlumiče se silikonovými O-kroužky, diferenciály s kovovými převody a další. Robustní pneumatiky s vysokou trakcí dBoots® Katar™ jsou namontované na odolných, kovově zbarvených silonových discích a výrazně přispívají k jeho nezastavitelnému výkonu. Model VORTEKS™ 4X4 3S BLX také obsahuje elegantní novou karosérii Stadium Truck s odolným, vstřikovaným křídlem a ochrannými střešními lyžinami.

Arrma VORTEKS Stadium Truck 1:10 4WD RTR

Společnost ARRMA® vybavila model auta VORTEKS™ Stadium Truck vyspělou špičkovou elektronikou Spektrum™, se kterou zabezpečuje maximální bezpečnost provozu. S vysílačem Spektrum DX3 DSMR® 2,4 GHz, přijímačem SR6200A a regulátorem Firma™ 100A, je prvním modelem ARRMA® v měřítku 1:10 4WD, který skýtá výhody elektronické stabilizace jízdy AVC® (Active Vehicle Control®) a technologie SMART.

Arrma VORTEKS Stadium Truck 1:10 4WD RTR

Díky systému kontroly trakce systému AVC®, si můžete podle potřeby nastavit potřebnou míru stability při jízdě, aniž byste museli přerušit jízdu. Díky tomu máte vysoký pocit bezpečí při jízdě na plný plyn na nerovném terénu, kluzkém povrchu nebo asfaltu. Pokud nechcete extra trakci, jednoduše zrušte ovladačem stabilitu. Systém AVC® pracuje v zákulisí a provádí stovky korekcí řízení a plynu za sekundu, aby auto VORTEKS ™ Stadium Truck drželo přesně na trati, kterou chcete jet.

ARRMA® VORTEKS™ 4X4 3S BLX Stadium Truck RTR představuje nejvyšší úroveň rychlosti a technologie, jaké se dosud v osvědčené tvrdé platformě ARRMA® 4X4 vyskytují. Pokud jste jezdec Off-Road, který chce to nejlepší a který ocení vynikající produkt, jste tu správně.

Vlastnosti modelu Vorteks 3S BLX

 • Karoserie Stadium Truck s pevným křídlem a ochrannými střešními lyžinami
 • Nastavitelné držáky karosérie
 • Vysoce trakční pneumatiky dBoots® Katar™ namontované na odolných barevných discích
 • Střídavý motor Spektrum™ 3660 3200 KV s chladičem ARRMA® a ventilátorem chlazení a pastorkem Safe D
 • Střídavý regulátor Spektrum™ Firma™ 100A Smart
 • Vysílač Spektrum™ 2,4 GHz DX3 a přijímač SR6200A SMART, AVC® (Active Vehicle Control®)
 • Servo s kovovými převody Spektrum™ SPMS651
 • Tuhý a odolný kompozitní podvozek s vyššími postranními kryty šasi proti nečistotám
 • Snadno přístupná modulární konstrukce
 • Nastavitelné napínáky
 • Nastavitelná světlá výška
 • Kompletně vybaveno kuličkovými ložisky s gumovými kryty
 • Odolné kovové převody diferenciálu 37T 1,35 a silikonové O-kroužky
 • Dvojité lichoběžníkové zavěšení vpředu a vzadu
 • Tlumiče naplněné olejem se silikonovými O-kroužky
arrma/ARA4305V3_b01.jpg

PEVNÉ KOMPOZITNÍ ŠASÍ

Mezi funkce, které přispívají k nezastavitelnému výkonu platformy 4X4 3S BLX, patří silnější kompozitní šasi a zádržné hliníkové desky čepů náprav. Konstrukce šasi je uspořádána do osvědčeného rozložení komponent tak, aby bylo dosaženo perfektního vyvážení. Hnací hřídel uprostřed, akumulátor na jedné a elektronika na druhé straně. Celé šasi je navíc opatřeno vyššími postranními kryty, které omezují vnikání nečistot dovnitř podvozku. Akumulátor je pevně uložen na místě pomocí upínacích popruhů.

 

 

 

 

arrma/ARA4305V3_b02.jpg

MODULÁRNÍ KONCEPCE

VORTEKS ™ 4X4 3S BLX Stadium Truck RTR obsahuje pohodlnou modulární koncepci ARRMA®. Díky snadno odnímatelným modulům motoru, elektroniky a diferenciálů, je rutinní údržba rychlá a snadná. Modul motoru se od podvozku demontuje jako kompletní jednotka, odstraněním jednoho šroubu. Modul elektroniky tvoří voděodolnou schránku přijímače, desku serva a držák regulátoru. Po demontáži modulu motoru, je možné snadno dosáhnout na kluznou spojku a provést údržbu vyšroubováním tří šroubů, které připevňují kryt převodovky.

 

 

 

 

arrma/ARA4305V3_b03.jpg

MODUL ELEKTRONIKY

Modul elektroniky tvoří voděodolná schránka přijímače, desku serva a držák regulátoru. Celek se demontuje od podvozku a je k dispozici pro potřeby údržby a servisu.

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA4305V3_b04.jpg

MODUL DIFERENCIÁLŮ

Arrma Vorteks 3S BLX je vybaven předním i zadním diferenciálem, který zajistí maximální trakci. Diferenciály jsou osazeny kvalitními kovovými převody, pro bezproblémový provoz. K uvolnění předního a zadního diferencálu, je třeba odstranit pouze osm šroubů. Modul pohonu lze poté odpojit, což vám umožní vyndat skříně převodovky a mít tak přístup k diferenciálu.

 

 

 

 

 

arrma/ARA4305V3_b05.jpg

DISKY A PNEUMATIKY

Robustní, více paprskové disky s pneumatikami dBoots® Katar™ jsou namontovány na odolných nylonových discích v barvě Gun Metal. Pneumatiky poskytují agresivní přilnavost a snadnou ovladatelnost za všech podmínek a jsou vyrobeny z vysoce kvalitní gumy pro dlouhou životnost.

 

 

 

 

 

arrma/ARA4305V3_b06.jpg

KAROSÉRIE STADIUM TRUCK

Elegantní karoserie Stadium Truck je opatřena tuhým vstřikovaným zadním přítlačným křídlem a ochrannými střešními lyžinami. Karosérie jsou k dispozici ve třech elegantních barevných kombinacích. Přední a zadní nárazníky chrání karosérii před nárazy a opěrná kolečka wheelie poskytují oporu při kaskadérských kouscích při jízdě po zadních kolech.

 

 

 

 

 

arrma/ARA4305V3_b07.jpg

ELEKTRONIKA SPEKTRUM™

VORTEKS™ Stadium Truck jako první auto ARRMA® 4WD v měřítku 1:10, obsahuje RC vybavení Spektrum™ s telemetrií a technologií Smart Technology a řízením trakce AVC® pro extra stabilitu při jízdě. AVC®, si můžete podle potřeby nastavit potřebnou míru stability při jízdě, aniž byste museli přerušit jízdu. Díky tomu máte vysoký pocit bezpečí při jízdě na plný plyn na nerovném terénu, kluzkém povrchu nebo asfaltu.

 

 

 

 

 

arrma/ARA4305V3_b08.jpg

OLEJEM PLNĚNÉ TLUMIČE

Patentované olejové tlumiče absorbují každý náraz modelu. Tlumiče jsou z přední strany opatřeny ochrannými kryty proti nárazům. Změna tuhosti a světlé výšky je možná pomocí viskozity oleje, respektive distančními podložkami. pro bezpečné zadržení oleje jsou použity silikonové O-kroužky.

 

 

 

 

 

spektrum/SPMXSM2000.jpg

Střídavý motor

 • Motor Spektrum Firma 3660-2000kv
 • Napájení 2-3 články LiPol
 • Hliníkový plášť s černým eloxováním a vygravírovaným logem Spektrum
 • Konstrukce 4-pólového rotoru
 • Hřídel o průměru 5 mm z legované oceli je uložena v kuličkových ložiscích
 • Motor je z výroby osazen 4 mm zlacenými konekotory konektory pro spolehlivé připojení
 • Drážka na konci hřídele motoru umožňuje bezpečnou montáž pastorku
 • Hmotnost motoru je 289 g

 

 

 

 

 

spektrum/SPMXSE1100.jpg

Střídavý regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 100A SMART 2S-3S

Řízení modelu zajišťuje moderní regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 100A SMART s 32-bitovým mikrokontrolérem ARM Cortex M4, který je schopen snímat kompletní telemetrii a přenášet ji do přijímače pomocí integrovaného vodiče v novém konektoru IC5. Data jsou přenášena přes protokol SRXL2. Informace o typu, teplotě a napětí článků baterie regulátor načítá přímo ze Smart baterie. V reálném čase je k dispozici proud, teplotu, celkové napětí baterie Smart, napětí jednotlivých článků baterie Smart, teplota baterie Smart, zbývající kapacita a otáčky motoru.

Elektronika je kompletně zalita ve speciální zalévací hmotně, která brání vstupu vlhkosti* či nečistot do elektroniky. Regulátor se zapíná a nastavuje tlačítky, které jsou pod pryžovým krytem.

 

 • Regulátor obsahuje rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4
 • Regulátor je voděodolný*
 • Nadproudová ochrana, tepelná ochrana, failsafe
 • Automatické odpojení LiPol při nízkém napětí
 • Robustní plastové pouzdro, hliníkový chladič s ventilátorem pro vysokou účinnost
 • Nastavitelný vysoce výkonný BEC
 • Vysoce odolné konektory IC5™, kompatibilní s konektory EC5™
spektrum/SPMSR6200A.jpg

Přijímač SR6200A

6-kanálový RC přijímač Spektrum SR6200A s modulací DSM2/DSMR. Má vynikající dosah a odezvu, zejména v místech, kde je více systémů pracujících v pásmu 2,4 GHz. Přijímač je vybaven patentovaným systémem Spektrum AVC (Active Vehicle Control) a plným dosahem telemetrie. Přijímač podporuje technologii Spektrum Smart.

 

 

 

 

 

 

 

arrma/SPMS651.jpg

Digitální servo řízení Spektrum™ SPMS651 MG

Nové servo pro řízení směru jízdy Spektrum S651 7kg MG MG má o 15% větší točivý moment než předchozí servo ADS-7M. Je voděodolné, má kovové převody a moment 7,27 kg.cm při 6V.

 

 

 

 

 

 

spektrum/SPM2340_gif.gif

RC vysílač Spektrum DX3 2.4GHz DSMR

Nový RC vysílač Spektrum DX3 má 3 kanály a je kompatibilní se stabilizačním systémem Spektrum AVC a telemetrií Spektrum Smart. Vynikající dosah, super rychlá odezva a vysoká odolnost proti rušení díky exkluzivní technologii Spektrum DSMR. Rychlé nastavení potřebných parametrů.

 • LED indikace stavu nabití pohonných Smart akumulátorů v modelu
 • Podpora stabilizačního systému Spektrum AVC
 • Možnost nastavení reverzu, velikosti výchylek a funkce 3. kanálu
 • Trim kanálu plynu a řízení
 • Díky omezovači plynu můžete dětem omezit maximální rychlost modelu
 • Ergonomický, lehký
 • Volant s pěnovou obručí pro pohodlné držení

 

 

 

 

 

 

 

 

losi/LOS05020_b19.jpg

Technologie Spektrum SMART

Model je vybaven komponenty s technologií Spektrum Smart, která nabízí více informací o modelu, jednodušší obsluhu a péči o akumulátory. Všechny komponenty SMART, včetně baterií, jsou schopné spolu komunikovat a přenášet telemetrii.

Obsažený vysílač DX3 zobrazuje stav nabití Smart akumulátoru v modelu.

Jako tuning můžete zobrazit kompletní telemetrii (otáčky, rychlost, teplota a další):

 • Doplněním BT modulu do setového vysílače DX3, který umožní spojení modelu s přehlednou grafickou aplikací Spektrum Dashboard v telefonu, či tabletu.
 • Použitím univerzálního vysílače Spektrum s displejem, např DX5C.

 

losi/Logo_AVC.png

Technologie AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC je pokročilou technologií Spektrum od Horizon Hobby, pro RC modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Díky vhodným zásahům do řízení a výkonu motoru je výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy. Samozřejmostí je měnitelná citlivost řízení včetně možnosti jejího vypnutí a nechat tak vše v rukou jezdce.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Arrma VORTEKS Stadium Truck 1:10 4WD RTR

 

Doporučujeme koupit:
Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor.
V případě zájmu rádi pomůžeme s výběrem vhodné baterie a nabíječky.

VHODNÉ POHONNÉ BATERIE:
Baterie Li-Pol s napětím 7.4V s konektorem EC5/IC5 (nabídka zde)
Baterie Li-Pol s napětím 11.1V s konektorem EC5/IC5 (nabídka zde)

Bateriový prostor o rozměru: 156x51x48mm

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: