BLACKZON SLYDER MT 4WD RTR 1:16

Kód: HPI540104
Novinka
Značka: BlackZon
2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
Skladem

Model Monster truck v měřítku 1:16 s pohonem všech kol 4x4, poháněný stejnosměrným motorem vč. RC volantové soupravy 2,4 GHz a pohonného akumulátoru. Voděodolný regulátor a přijímač.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

BLACKZON SLYDER MT 4WD RTR 1:16 je nová značka z „koncernu“ HPI Racing zaměřená především na začínající jezdce přináší kvalitní avšak cenově dostupné RTR sety které si každý ihned zamiluje. Model monster trucku o délce 270mm v měřítku 1:16 se stejnosměrným pohonem 4x4.Model obsahuje voděodolný regulátor s příjmačem, stejnosměrný motor RC390, volantovou 2.kanálovou rc soupravu 2.4GHz, 4x olejové tlumiče, led světla, 4x monster kola. K modele je dodávána pohonná baterie Li-Ion 800mAh 7.4V včetně USB nabíječky. 

Obsah balení

V balení je hotový sestavený RC model auta BLACKZON SLYDER MT 4WD RTR 1:16  s nainstalovanými komponenty, volantový  2.kanálový vysílač 2.4GHz s proporcionálním ovládáním, výměnná pohonná baterie Li-Ion 800mAh 7.4V a USB nabíjecí kabel.

BlackZon Slyder MT

Buďte ostražití! Přichází BlackZon Slyder z dílny HPI. Šestnáctinový RC monster truck je sice malý rozměry, ale velký možnostmi. Tento vůz s pohonem všech 4 kol je připraven čelit skokům a nárazům, a nezaostává ani při nejrůznější akrobacii. Díky 4x4 pohonu, rovnoběžníkovému zavěšení a stavitelným tlumičům zdolá nástrahy každého terénu, a díky krytým převodům a voděodolné elektronice se nezalekne ani kaluží, bláta nebo prachu. Nejen že v zelenočerném kabátku vypadá úžasně, ale doplněn o LED světlomety, je Slyder připraven i k jízdě za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. LED světla jsou přibalena k modelu, a podle preferencí jezdce je lze umístit kamkoliv, a poté pouze připojit konektor k akumulátoru. Pro maximální zážitek z jízdy model pohání stejnosměrný motor velikosti 390, a je vybaven 7,4V 800mAh akumulátorem, který lze nabíjet přibaleným USB nabíječem pro pohodlnější obsluhu. Aby Slyder mohl řídit úplně každý, je na jeho vysílači umístěn volič rychlosti, kterým lze nastavit pomalejší tempo pro potřeby začátečníků, nebo ho lze vytočit na maximum, aby bavil i zkušenější jezdce. Celý set je navíc zabalen jako RTR (Ready To Ride), tudíž stačí pouze zapojit akumulátor, vložit do vysílače baterie, a vyrazit do terénu! 

Vlastnosti

  • 4x4 pohon
  • Rovnoběžníkové zavěšení
  • Stavitelné tlumiče
  • Voděodolná elektronika
  • Stejnosměrný motor velikosti 390
  • 2,4 GHz RC systém
  • Li-ion 7,4 V 800 mAh akumulátor s Dean T-konektorem
  • Libovolně umístitelné LED světlomety
  • Omezovač rychlosti na vysílači
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: