MAVERICK PHANTOM XT 4WD RTR 1:10

Kód: HPI150000
4 248 Kč 3 511 Kč bez DPH
Skladem

Kompletně sestavený elektro model Truggy/Monster o délce 415mm v měřítku 1:10 se stejnosměrným pohonem 4x4 a rychlostí až 35km/hod. Model obsahuje 40A voděodolný regulátor MSC-30BR-WP s podporou baterii Lipol, 15T závitový stejnosměrný motor RC550, voděodolné servo s tahem 6kg, voděodolný 3.kanálový příjmač 2.4GHz, volantovou 3.kanálovou rc soupravu MTX-244 2.4GHz, 4x olejové tlumiče, spojku pohonu, 4x monster truck kola. K modelu je dodávána pohonná baterie Ni-Mh 1800mAh 7.2V včetně USB nabíječky.

Detailní informace

Detailní popis produktu


MAVERICK PHANTOM XT 4WD RTR 1:10

Charakteristika:

Kompletně sestavený elektro model Truggy/Monster o délce 415mm v měřítku 1:10 se stejnosměrným pohonem 4x4 a rychlostí až 35km/hod. Model obsahuje 40A voděodolný regulátor MSC-30BR-WP s podporou baterii Lipol, 15T závitový stejnosměrný motor RC550, voděodolné servo s tahem 6kg, voděodolný 3.kanálový příjmač 2.4GHz, volantovou 3.kanálovou rc soupravu MTX-244 2.4GHz, 4x olejové tlumiče, spojku pohonu, 4x monster truck kola. K modelu je dodávána pohonná baterie Ni-Mh 1800mAh 7.2V včetně USB nabíječky. 

Monster Truck Maverick Phantom XT

Monster trucky se mezi RC modely pyšní vysokou popularitou. Jejich schopnost rychlé jízdy, skoků, jízdy po zadních kolech, a vysoká odolnost při nárazech a karambolech láká nejen spoustu „autíčkářů“, ale zejména pak nových zájemců. Phantom XT není výjimkou. Na rozdíl od neznačkových modelů, stejně cenově dostupná značka Maverick se pod záštitou světového výrobce modelů aut HPI může chlubit odzkoušenými technologiemi, a tím zaručit kvalitu provedení, odolnost proti poškození, a v neposlední řadě i přívětivý vzhled. Kombinace těchto faktorů se postará o maximální zážitek z jízdy za každé situace a v každém terénu.

A jsou to právě skoky ve vysoké rychlosti, co činí tento truck tak zábavným, a schopným udržet každého jezdce napjatého a plně ponořeného do atmosféry jízdy. Díky elektrickému BLDC motoru s vysokým točivým momentem a odolné hnací hřídeli se není za pohonu všech 4 kol nutné obávat žádné překážky. Pro maximalizaci potenciálu je nejen sestava převodových kol a serva, ale i regulátor otáček vodotěsný. Ať už je povrch písečný, prašný nebo plný kaluží, Phantomu XT nebude způsobovat žádné obtíže.

Vlastníci předchozích modelů Maverick mohou potvrdit, že v sadě dodávaný dálkový ovladač MTX–244 zajišťuje plnohodnotné prožití jízdy díky svižné odezvě plynu a řízení. Na vysílači a přijímači zkrátka není šetřeno, a přenosová sestava obsahuje všechno potřebné k plnému zážitku z jízdy.

Všechny důležité součásti pro vyražení do terénu jsou obsaženy v balení. 7,2V akumulátor o kapacitě 1800 mAh pro pohon auta, sada NiMH baterií pro napájení vysílače, a navíc i velmi praktický USB nabíječ. To znamená, že lze pohonný akumulátor nabít téměř kdekoliv a kdykoliv, stačí zapojit do běžné mobilní nabíječky nebo USB adaptéru.

Stvořen k zábavě

Phantom XT je dodáván s předinstalovaným elektrickým motorem MM-550 Brushed s vysokým točivým momentem 550 pohánějícím robustní hřídelové hnací ústrojí roztáčící všechna 4 kola pro úžasnou akci 4WD. Zatímco vodotěsný ESC, voděodolné servo a kryt převodovky znamenají, že zábava stále přichází a voda ani nečistoty vám nebudou stát v cestě!

MAVERICK PHANTOM XT 4WD RTR 1:10

SNADNÉ ŘÍZENÍ S OPRAVDOVÝM OVLADAČEM NA VOLANTU!

Každý, kdo dříve používal RC vozidlo Maverick, vám potvrdí, že vysílač MTX-244 přináší fantastický zážitek z jízdy se skvělou odezvou na plyn a řízení. Pokud jde o rádiový systém Maverick 2,4 GHz, nešetříme kvalitou ani pocitem

SUPER POHODLNÉ NABÍJENÍ NA CESTÁCH!

Vše, co potřebujete k uvedení vašeho  Phantomu  XT do provozu, je součástí balení s 7,2V 1800mAh baterií Maverick Element + NiMh a super pohodlnou USB nabíječkou Delta-Peak! To znamená, že svou RC autobaterii můžete nabíjet prakticky jakoukoli nástěnnou nabíječkou mobilního telefonu! 

MAVERICK PHANTOM XT 4WD RTR 1:10

ŘÍZENÍ JE TAK SNADNÉ A ZÁBAVNÉ!

Chcete-li řídit Phantom XT, jednoduše zvedněte ovladač levou rukou, vložte levý ukazováček do oblasti spouště a poté položte pravou ruku na volant – je to stejně přirozené jako řízení skutečného auta! Otáčejte kolečkem doleva a doprava a jemně zatáhněte za spoušť levým ukazováčkem, abyste se posunuli vpřed. Chcete-li auto zastavit, jemně se od sebe odtlačte levým ukazováčkem – poté jej uvolněte a znovu odtlačte, abyste zařadili zpátečku. Zvyknout si na tuto snadnou operaci trvá několik sekund a brzy budete závodit se svými přáteli!

DOST MOCNÝ NA TO, ABY ZPŮSOBIL POTÍŽE – DOST OBRATNÝ, ABY SE JIM VYHNUL!

Posilovač řízení MS-06WR s vysokým točivým momentem, namontovaný na robustním šasi z lisované vany s optimalizovaným rozložením hmotnosti, ovládá řízení prostřednictvím dvoubodového systému kliky s nezávislým servopohonem, který chrání servo před poškozením při nárazu.

Díky nezávislému odpružení s dvojitým lichoběžníkovým ramenem s olejovými nastavitelnými tlumiči ve všech čtyřech rozích, odolným kovovým čtyřstupňovým diferenciálům vpředu a vzadu a namontovaným krytem převodovky, který chrání před nečistotami od čelního ozubeného kola, můžete jet v jakémkoli terénu s jistotou a úplnou kontrolou. .  

KAŽDÝ MODEL MAVERICK MÁ PLNĚ DETAILNÍ A LAKOVANOU KAROSERII

Díky designu, který nejen úžasně vypadá, poskytuje dodatečnou ochranu komponentům podvozku.

Vlastnosti:

 • Pohon 4WD hřídelí Monster Truck
 • Kartáčovaný elektrický motor 550 s vysokým točivým momentem
 • Vodotěsné ESC a voděodolné servo
 • 2,4Ghz radiostanice Maverick s vodotěsným přijímačem
 • USB nabíječka součástí (doporučeno 2A vstup)
 • 7,2V 1800mAh NiMh baterie součástí balení
 • Kryt ozubeného kola, aby se do čelního kola nedostaly nečistoty
 • Diferenciály vpředu a vzadu
 • Kuličková ložiska v celém rozsahu
 • Nezávislé dvojité lichoběžníkové zavěšení
 • Olejové tlumiče
 • Dvoubodový systém klikového řízení
 • Samostatný spořič serva
 • Předem nařezaná továrně dokončená a polepená karoserie
 • Tvarovaný vanový podvozek s optimalizovaným rozložením hmotnosti

Zahrnuje:

7,2V 1800mAh Ni-Mh bateriová sada
USB nabíječka

Specifikace:
Délka: 415 mm
Šířka: 325 mm
Výška: 175 mm
Rozvor: 298 mm
Hmotnost: 1,75 kg

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OG Avatar autora | 8.6.2021
Skvělý auto,návykové.
5
JS Avatar autora | 27.12.2020
model jezdil asi 20 sekund

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: