ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA 2WD RTR BASIC 1:10

Kód: ARA4102V4T2
Novinka
Značka: Arrma
5 598 Kč 4 626 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

RC model monster trucku Arrma Granite 4x2 Boost Mega 2WD 1:10 RTR je skvělou volbou pro začínající jezdce. Důmyslná modulární konstrukce se snadnou přestavbou na pohon 4x4. Verze bez akumulátoru a nabíječe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA BASIC  je skvělou volbou pro začínající jezdce, výkonný a odolný. Důmyslná modulární konstrukce šasi pro snadný přístup ke komponentům, olejem plněné tlumiče se silikonovými O-kroužky, vysílač Spektrum™ SLT2™. Kola MT s dezénem pneumatik pro každý povrch.

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta na dálkové ovládání ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA 2WD RTR BASIC 1:10 s nainstalovanými komponenty: Arrma stejnosměrný motor Mega 550 12T, řídící jednotka Spektrum 2v1 reg. 40A, Spektrum servo S650 5kg. Balení obsahuje 4x AA baterie, 3x imbus klíč, klíč na kola, podložky pro tlumiče, vysílač Spektrum SLT2 2.4GHz, 4x AA baterie do vysílače. Návod CZ.

Pokud hledáte svůj první terénní speciál Monster Truck, nic jiného se nevyrovná modelu ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA BASIC . Vyniká rychlostí a odolností, na základě osvědčené platformy ARRMA 4X4 lze auto předělat na pohon 4WD se střídavým motorem a baterií 3S LiPol, jakmile budete na větší výkon připraveni. I bez těchto vylepšení však může Monster Truck GRANITE™ 4X2 BOOST 550 MEGA 2WD dosáhnout rychlost téměř 50 km/hod s použitím volitelného převodu. Pro odolnost v každém terénu obsahuje pevný kompozitní podvozek, kuličková ložiska s gumovými krytkami. GRANITE™ 4X2 BOOST je navržen tak, aby vydržel namáhání, spojená s prvními pokusy začátečníků. 

Skvělá a důmyslná modulární konstrukce šasi vyvinutá inženýry ARRMA, usnadní přístup ke komponentům. Samostatné odnímatelné moduly pro napájecí systém, elektroniku a díly diferenciálu, tak umožňují rychlou a jednoduchou údržbu. Samoodvzdušňovací, olejem plněné tlumiče se silikonovými O-kroužky používají osvědčenou konstrukci pro snadnou údržbu. Vysoké ochranné kryty podvozku omezují vniknutí nečistot do vany podvozku. Pevné věže tlumičů udržují přední a zadní nápravu pružně na podvozku a nabízejí ochranu při rázech v terénu. 

ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA 2WD RTR BASIC 1:10  je dodáván s vysílačem Spektrum™ SLT2™ a přijímačem 2-v-1 s regulátorem 40A. Vysílač je ergonomicky navržen pro dlouhou dobu jízdy bez únavy a má pěnové kolečko pro přesné ovládání konečky prstů. Noví řidiči budou moci nastavit limity plynu na 50 % nebo 75 %, dokud nebudou připraveni uvolnit plný rychlostní potenciál. Pevná, vícepaprsková černá MT kola s odvětrávanými pneumatikami dBoots® Fortress™ MT, poskytují GRANITE™ 4X2 BOOST 550 MEGA Brushed 2WD účinnou trakci pro jízdu na téměř jakémkoli terénu – včetně off-roadu, hlíny, trávy, parkovišť, asfaltu a asfaltu. 

ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA BASIC  je připraven pro použití střídavého motoru, takže můžete snadno změnit napájení na 3S LiPol super výkon, kdykoli budete připraveni na rychlejší jízdu. Se sadou převodovky 4X4 BOOST (prodává se samostatně ARA210003 ) můžete mít extra trakci pohonu 4WD během pouhých tři kroků! 

Klíčové vlastnosti ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA BASIC

 • MEGA 550 12T stejnosměrný motor
 • Voděodolné digitální servo Spektrum™ S650 s momentem 5 kg.cm
 • Modul 1,35 ozubení hlavního diferenciálu
 • Tuhý kompozitní podvozek s prodlouženou výškou lemů proti nečistotám
 • Účinné nárazníky tlumící kolize
 • Řízení se servo-saverem
 • Snadno přístupný modulární konstrukce – moduly lze rychle a snadno vyjmout pro údržbu
 • Dvojité lichoběžníkové odpružení vpředu a vzadu pro skvělou ovladatelnost
 • Odvětrané pneumatiky dBoots® Fortress™ MT, které rozptylují vodu pro lepší odolnost
 • Vysílač Spektrum™ 2,4 GHz SLT2™ s režimy plynu 50/75/100 %
 • Spektrum přijímač 2-v-1 s regulátorem 40A

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu je potřeba dokoupit pohonnou baterii a nabíječku. V případě zájmu rádi pomůžeze s výběrem.

Doporučené baterie Li-Pol 7.4V

Model lze provozovat na baterie Li-Pol s napětím 7.4V (někdy označované jako 2S) s konektorem EC3 / IC3

Nabídka baterií ZDE
ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA 2WD RTR BASIC 1:10

.

Doporučené baterie Ni-MH 8.4V

Model lze provozovat na baterie Ni-MH s napětím 8.4V s konektorem EC3

Nabídka baterií ZDE
ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA 2WD RTR BASIC 1:10

.

Nabídka nabíječek

K modelu budete potřebovat dokoupit také vhodnou nabíječku. Pokud budete chtít tak rádi pomůžeme s výběrem.

Nabídka nabíječek ZDE
ARRMA GRANITE 4x2 BOOST MEGA 2WD RTR BASIC 1:10
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: