ARRMA KRATON MT 6S BLX 4WD RTR 1:8

Kód: ARAD81LR
10 799 Kč –5 % 10 216 Kč 8 443 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

RC model terénního auta Arrma Kraton 6S BLX v měřítku 1:8 a náhonem 4WD. Šasi je z hliníkového plechu tloušťky 3 mm. Model je poháněn výkonným se střídavým motorem, dosahuje rychlosti přes 90 km/h. Robustní model s moderní konstrukcí a úžasně vypadající karoserií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

RC Monster Truck Kraton MT 6S BLX 1:8 s náhonem 4WD, střídavým motorem BLX4074- 2050Kv a regulátorem BLX185 150A, pro 2x 2S - 3S LiPol baterie. Šasí z 3mm hliníkového plechu s kompozitními díly. Vybaveno elektronikou a RC soupravou 2,4 GHz, nabarvenou karosérií, pneumatikami dBoots MINOKAWA o průměru 157mm.

Arrma Kraton MT

Výkonný Monster Truck Kraton MT 6S BLX, pro divokou jízdu na Off Road trati. Vysoce detailní nabarvená karoserie má zvýšenou ochranu proti poškození. O bezpečný přenos výkonu se starají čtyři CVD hřídele, trvanlivé kompozitní závěsné ramena a těhlice, tuhý hliníkový podvozek šasí o tloušťce 3 mm, 3 celokovové diferenciály a převodovka s ocelovými koly. Jezděte bez kompromisů, o brutální výkon se stará střídavý motor BLX4074 2050Kv s hliníkovým pláštěm a 105A regulátor BLX185 s chaldičem a konektory XT-90 a kabely 10AWG.

arrma/ARAD81LG_b_tlum.jpg

Hliníkové tlumiče

Olejové hliníkové červeně eloxované tlumiče o průměru 16mm s hřídelemi 4mm jsou olejové, stavitelné na různé předpětí pružiny.

 

 

arrma/ARAD81LG_b_vana_sasi.jpg

 

Zásobník baterie

Zabezpečený systém upevnění baterie drží baterie pomocí dvou pásků, které jsou navzájem kolmé a zajišťují bezpečné uchycení vašich baterií. Bezpečné uchycení znamená, že baterie mohou být bezpečně namontovány vedle sebe nebo jeden nad druhém. Zásobník na baterie obsahuje odkládací přihrádku pro vyrovnávání zátěže. Zásuvky na vyvážení baterie jsou drženy na místě pomocí pryžového pásku, který je udržuje dále od rotujících součástí.

 

 

 

arrma/ARAD81LG_b_kridlo.jpg

Účinné přítlačné křídlo

Díky přítlačnému křídlu je zajištěna potřebná stabilita pro rychlou jízdu,Konstrukce křídla je zpevněna aby křídlo s držákem přestálo u rázy při převrácení.

 

 

 

arrma/ARAD81LG_b_schranka_rx.jpg

Schránka přijímače s těsněním

Krabička pro přijímač má dostatečné rozměry pro přijímač i kabely, vstup kabelů je utěsněn gumovým těsněním, stejně jako víko. Tím je zabezpečeno ,že do krabičky nevniknou nečistoty a voda.

 

 

 

 

 

arrma/ARAD81LG_b_pneu.jpg

Pneumatiky dBoots do terénu

Odolné pneumatiky dBoots MINOKAWA s agresivním vzorkem jsou namontovány na tuhých černých nylonových discích, což autu Kraton MT zajistí rychlou trakci pro okamžitou akceleraci. 17mm šestihranný unášeč umožňuje použití široké škály kombinací kol a pneumatik i od jiných výrobců.

 

 

 

arrma/ARAD81LG_b_dif.jpg

3 kovové diferenciály

RC model auta Kraton MTje standardně vybaven třemi diferenciály s kovovým převodem aby byla zajištěna spolehlivost a vysoká životnost těcht oexponovaných dílů. Snadno přístupné přední a zadní diferenciály vám umožní provádět údržbu během několika minut. Znamená to, že strávíte servisem méně času, abyste mohli mít více času na ježdění.

 

 

 

arrma/ARAD80BS_regul.jpg

Střídavý 150A regulátor

Nainstalovaný BLX185 150A vodotěodolný regulátor zajišťuje konzistentní řízení výkonu a je kompatibilní s 6S LiPol baterií. Je vybaven spolehlivými konektory XT90 a vestavěným ventilátorem pro snížení tepla při intenzivním ježdění. Systém BLX185 je vybaven ochranou proti přepětí a nastavením pro 2x 2S nebo 2x 3S LiPol. K dispozici jsou jízdní módy, 10AWG vysoce kvalitní vodiče a 6V BEC. Doporučená baterie: 5000mAh - minimálně 35C.

 

 

arrma/ARAD80BS_motor.jpg

Střídavý výkonný motor

Motor BLX 2050kV je dokonale vyvážený pro použití s regulátorem BLX185. Černý hliníkový motor má perfektní vzhled, 4-pólová konfigurace dodává hladký a konzistentní přenos výkonu. Zlacené konektory umožňují rychlé a snadné odstranění vodičů při čištění vašeho auta. Hliníkový plášť odvádí teplo z povrchu motoru, plochá ploška na hřídeli motoru zajišťuje bezpečné upevnění pastorku.

 

 

 

 

arrma/ARAD80BS_tx.jpg

Spolehlivá RC souprava

Vysílač ARRMA ATX101 2.4GHz byl navržen s univerzální ergonomií, která je vhodná pro širokou škálu rozměrů ruky. Vysílač je dobře vyvážený a dobře se drží. Má 2 kanály, dvojí výchylky a trimy.

Arrma Kraton MT

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provoz upotřebujete 4x AA baterie do vysílače, pohonné LiPol baterie (2 sady) 2-3S 5000mAh 35C min. s konektorem XT90 a odpovídající nabíječ.

Parametry

Typ Monster Truck
Měřítko 1:8
Délka 594 mm
Šířka 460 mm
Rozvor 377 mm
Světlá výška podvozku 47 mm
Hmotnost 4500 g
Náhon 4WD
Motor BLX4074 - 2050kV
Prostor pro baterii 158x51x46mm

 

 

video 1

video 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: