HOBBYZONE MINI APPRENTICE S2 1.2m SAFE RTF

Kód: HBZ31000
8 418 Kč 6 957 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Hobbyzone Mini Apprentice S2 SAFE je skvělý RC model letadla na učení pro začátečníky. Má řadu funkcí, zaměřených na začátečníky, díky nimž je snadné začít létat, jako funkce SAFE a tlačítko záchrany. Set je kompletně vybaven k provozu, vysílač Spektrum DXS 2.4GHz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model letadla pro začátečníky Mini Apprenice SAFE s nainstalovanými komponenty: Střídavý motor 2832-1300Kv 14P, Střídavý regulátor 30A, Spektrum servo A381 9g Mini, Spektrum servo A382 13g MG, Spektrum přijímač AR631 6CH AS3X/SAFE. V balení je obsažen Spektrum Smart LiPo 11.1V 1300mAh 30C IC3, Spektrum Smart nabíječ S120 20W USB-C a Vysílač Spektrum DXs DSMX. Návod v češtině

Mini Apprentice S2

Charakteristika

Chcete začít létat s RC modely letadel a nevíte jak? Tak právě vám je určen model letadla Mini Apprentice SAFE, s ideálními parametry pro začátečníky. Model je dodáván s nainstalovanou elektronikou a proto je rychle přípraven k letu. Koncepce modelu je zcela podřízena požadavku na model, který má vynikající letové vlastnosti, moderní elektroniku a který dokáže pomoci v začátcích. Pomoc elektroniky lze vypnout a model dále používat pro pokročilejší létání.

 
 

Hobbyzone Mini Apprentice S2 SAFE je skvělý RC model letadla na učení pro začátečníky. Má řadu funkcí, zaměřených na začátečníky, díky nimž je snadné začít létat, jako funkce SAFE a tlačítko záchrany. Set je kompletně vybaven k provozu, vysílač Spektrum DXS 2.4GHz.

Mini Apprentice S SAFE RTF

Apprentice S 2 je vybaven exkluzivní a inovativní technologií SAFE společnosti Horizon Hobby, díky které se téměř každý naučí úspěšně létat. Pod jeho odolným zevnějškem piloti najdou účinný střídavý motor spolu s telemetricky vybaveným ESC plus baterii a nabíječku Smart. 3-kolý podvozek s řiditelným příďovým kolem a velkými koly je výborně ovladatelný pro snadné starty a přistání. Pro vzlety a přistání na vodě lze také nainstalovat volitelné plováky! Exkluzivní technologie SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope), pomáhá předcházet haváriím, takže se téměř každý může naučit úspěšně létat. Režimy pro začátečníky, středně pokročilé a zkušené, vám umožňují zvolit si úroveň stability a řízení kterou potřebujete, nebo jste připraveni přejít na vyšší úroveň pilotáže, a to jediným otočením přepínače. V případě potřeby se můžete okamžitě vrátit ke stabilnímu letu pomocí tlačíítka nebo přepínače Panika (Panic Recovery).

Apprentice S 2 je vybaven novými pokročilými technologiemi SMART, regulátorem 30A podporujícím telemetrii, který poskytuje řadu telemetrických dat, souvisejících se systémem napájení v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších, ovšem při použití kompatibilních vysílačů Spektrum™, vybavených AirWare™, nebo zbývající energie letové baterie pomocí LED na vysílači DXS dodávaném s verzí RTF. Přidání exkluzivních komponent Spektrum Smart, jako LiPol baterie a nabíječe, usnadňuje správné a bezpečné nabíjení. Obsažená baterie 3S 1300mAh Smart LiPol poskytuje dlouhé doby letu a nabíječ S120 USB-C Smart, kterou lze použít s různými zdroji napájení USB, není proto třeba nic dalšího kupovat.

Vlastnosti RC modelu letadla Mini Apprentice S2 pro začátečníky

 • Technologie SAFE™ nabízí vysokou míru bezpečnosti
 • Okamžitá obnova letu pomocí tlačítka Panika
 • Letové režimy Začátečník, Pokročilý, a Zkušený pro rychlou výuku
 • Řízeny jsou proporcionální funkce plyn, směrovka, výškovka a křidélka
 • LiPol akumulátor SMART 11,1V 1300mAh pro dlouhou dobu letu
 • Obsahuje nabíječ S120 USB-C Smart
 • Přijímač Spektrum AR631 s telemetrií a špičkovou technologií DSMX®
 • Rázu vzdorná odolná konstrukce z materiálu EPO
 • Nainstalovaná kompletní elektronika se střídavým motorem a regulátorem
 • Rychlá a jednoduchá montáž
 • Tříkolý podvozek s řiditelným příďovým kolem
 • Volitelně je možné zakoupit plováky HBZ7390
 • Vše co potřebujete k letu je obsaženo v balení
hobbyzone/HBZ31000_b01.jpg

Baterie a nabíječ Spektrum SMART

Set Mini Apprenice S2 obsahuje LiPol baterii Spektrum 3S 1300mAh Smart a nabíječ S120 USB-C Smart, kterou lze použít s různými zdroji napájeni USB. Jednoduše připojte baterii k nabíječi a exkluzivní technologie Smart určí a začne nabíjet nejlepším způsobem tak, aby se baterie správně a bezpečně nabila!

 

 

 

 

hobbyzone/HBZ31000_b02.jpg

Možnosti telemetrie

Apprentice S 2 je vybaven telemetrií vybaveným regulátorem, který může kompatibilním vysílačům Spektrum poskytovat řadu telemetrických dat, souvisejících s energetickým systémem v reálném čase. Oznámí přibližnou zbývající energii letové baterie prostřednictvím počtu LED diod a zvukové výstrahy z vysílače DXS dodávaného s verzí RTF. Nabízí i údaje, týkající se otáček motoru, proudu, celkového napětí baterie vysílačům, vybavených Spektrum AirWare™ (včetně DX6e a 8e, DX6 G2 / G3 a 8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX20 a ostatní), během letu.

 

 

 

hobbyzone/HBZ31000_b03.jpg

Lehká konstrukce

Model je zhotoven z pevné a lehké pěnové hmoty EPO, kompletní pohon a elektronika jsou nainstalovány, model je polepen obtisky. Křídlo se připevňuje k trupu pomocí gumiček, aby se mohlo v případě tvrdého přistání nebo nárazu volně pootočit.

 

 

 

 

 

hobbyzone/HBZ31000_b04.jpg

Snadná montáž

Apprentice S 2má nainstalován pohon, serva i přijímač. Vše, co musíte udělat, je dokončit rychlou a snadnou konečnou montáž bez použití lepidla nebo speciálního nářadí a budete připraveni k letu za méně času, než je ho třeba k nabití baterie!

 

 

 

 

 

hobbyzone/HBZ31000_b05.jpg

Stabilní podvozek

3-kolý podvozeky s řiditelným příďovým kolem a velkými pneumatikami nabízí lepší ovladatelnost při startu a přistání, na nejrůznějších površích od zpevněných drah až po travnaté parky a dokonce i polní cesty.

 

 

 

 

 

hobbyzone/HBZ31000_b06.jpg

Volitelné plováky

Proměňte Apprentice S 2 na hydroplán, je to snadné s volitelnou sadou Hobbyzone plováky: Hobbyzone (prodává se samostatně). Instalace trvá jen několik minut a veškeré potřebné součásti jsou součástí sady letadla a plováku.

 

 

 

 

 

 

hobbyzone/Logo_SAFE.png

Mini Apprentice S má inteligentní technologií SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), která maximálně zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má pocit maximálního bezpečí. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání zajišťuje nejen klidný stabilní let (AS3X), ale má i funkci pro uvedení modelu do vodorovného letu tlačítkem. Pokud se začátečník dostane do nestabilní polohy, stačí zmáčknout tlačítko a model sám přejde do vodorovné polohy. Po puštění tlačítka dojde ihned k obnovení manuálního řízení.

K řízení lze zvolit jeden ze tří letových módů.

 • Začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání.
 • Pokročilý, větší náklon při řízení, jsou omezeny extrémní letové polohy. Je zde již velká volnost řízení a minimální korekce letu.
 • Expert je bez omezení letových poloh.

 

 

 

 

 

 

 

Parametry

Druh stavebnice RTF
Konstrukce EPO
Rozpětí 1220 mm
Délka 869 mm
Letová hmotnost 735 g
Nosná plocha 22 dm²
Plošné zatížení 33,4 g/dm²
Elektro pohon 370 Brushless Outrunner 1300Kv
Spalovací motor Ne
Baterie LiPol 1300 mAh 3S
Vrtule 8.25 x 5.5
Kužel 34 mm
Přijímač Spektrum AR636A DSMX

video

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 26.4.2023
Super.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: