SCX ORIGINAL GT RACE 1:32

Kód: SCXU10384X500
Novinka
Značka: SCX
5 299 Kč –3 %
SCX ORIGINAL GT RACE 1:32
5 299 Kč –3 % 5 140 Kč 4 248 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Autodráha SCX Original GT Race v klasické měřítku 1:32 pro napínavější závody - analogová elektrická autodráha ve tvaru oválu s ochrannými svodidly. Dva ergonomické ovladače, dvě detailně zpracovaná dráhová autíčka Mercedes GT3 a Audi GT3. Plocha pro rozložení: 148 cm x 82 cm. Délka tratě: 3,33 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, svodidla, 2x dráhové autíčko, 2x ovladač a napájecí zdroj.

Charakteristika

Autodráha pro děti SCX Original GT Race v klasické měřítku 1:32 pro napínavější závody - analogová elektrická autodráha ve tvaru oválu s ochrannými svodidly. Dva ergonomické ovladače, dvě detailně zpracovaná dráhová autíčka Mercedes AMG GT3 - Nefis a Audi R8 LMS GT3 - Scherer. Plocha pro rozložení: 148 cm x 82 cm. Délka tratě: 3,33 m. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, připojíte ovladače a můžete začít závodit.

SCX Original GT Race

SCX Original

Autodráhy SCX Original jsou v klasickém měřítku 1:32. Toto měřítko je ideální velikost pro pravé a napínavé závody při kterých si plně užijete a osvojíte dynamiku autíček. Autodráhy SCX 1:32 mají shodné traťové díly a lze autodráhu vylepšovat a rozšiřovat. Navíc, pokud Vás závodění bude bavit, lze autodráhy SCX Original následně upgradovat pomocí digitalizačních setů na SCX Advance a užít si všechny výhody a rozšíření digitální autodráhy.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců elektrických autodráh. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

Kompaktní analogový systém

Auto dráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení také umožňuje kompaktní velikost dokovacího traťového dílu a ovladačů. Do dokovacího traťového dílu jednoduše zapojíte napájecí zdroj a spojíte díl s ovladači.

SCX Original GT Race
SCX Original GT Race

Ergonomické ovladače

Kvalitní ovladače výborně padnou do ruky. Analogový ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost autíčka v konkrétní dráze. Ovladače jednoduše spojíte přes konektor s napájecí rovinkou a můžete začít závodit a naučit se projíždět zatáčky v maximální rychlosti.

Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka jsou krásně detailně zpracovaná a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou tak replikou skutečných dráhových a rally vozů. Setová autíčka nejsou vybavena světly. Autíčka s osvětlením vybírejte v naší široké paletě dráhových autíček v příslušenství.

Dráhová autíčka Mercedes AMG GT3 - Nefis a Audi R8 LMS GT3 - Scherer.

SCX Original GT Race

Nastavitelný magnet

Autíčka jsou vybavena nastavitelným magnetem. Přiblížením či oddálením magnetu od tratě, můžete změnit jízdní vlastnosti autíčka, respektive to jak moc bude držet stopu při průjezdu zatáčkou.

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

SCX Original GT Race
SCX Original GT Race

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti

  • Trať pro dvě autíčka
  • Plocha pro rozložení: 148 cm x 82 cm
  • Délka tratě 3,33 metrů
  • Spolehlivý analogový systém
  • Dvě autíčka s autentickou karoserií
  • Dva drátové ovladače
  • Ochranná svodidla
  • Výkonný zdroj

Doporučujeme koupit

SCX Original GT Race

Race Manager

Pro maximálně napínavé závody, doporučujeme koupit digitální počítadlo kol - Race Manager SCXA10282X100 se startovacími světly, počítadlem kol, zobrazením vítěze závodu, zvukovou synchronizací startu, odpočtem kol a časovými závody.

Čistící přípravky

Udržujte Vaši elektrickou autodráhu v perfektním stavu. Vždy bezproblémový přenos výkonu zajistí čistící olej pro kolejnice SCX50640, nebo DM-AC13.

SCX Original GT Race

Parametry

TypSCX Original
Měřítko1:32
Délka148 cm
Šířka82 cm
Délka tratě3,33 m
Věk8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: