WRC RALLY OF FINLAND 1:43

Kód: WRC91014
Novinka
Značka: WRC
2 599 Kč –2 % 2 547 Kč 2 105 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Elektrická autodráha WRC Rally of Finland v měřítku 1:43 přináší zábavu dětem i dospělým. Délka tratě 5m, dvě auta rally, 4 různé konfigurace trati. Ovladače jsou přizpůsobeny dětské ergonomii a mají funkci TURBO. Auta Ford Fiesta Suninen a Toyota Yaris Rovanpera 2020. Rozměry autodráhy 75 x 140 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Charakteristika

Elektrická autodráha WRC Rally of Finland v měřítku 1:43 přináší zábavu dětem i dospělým. Délka tratě 5m, dvě auta rally, 4 různé konfigurace trati. Dálkové ovladače jsou přizpůsobeny dětské ergonomii a mají funkci TURBO pro větší rychlost a větší zábavu. Auta Ford Fiesta Suninen a Toyota Yaris Rovanpera 2020. Rozměry autodráhy 75 x 140 cm

V balení WRC Rally of Finland je vše pro závodění, menší rozměry usnadňují instalaci autodráhy v dětském pokoji. Jsou ideální pro mladé jezdce, které přenesou do atmosféry rally závodů WRC. S vozy WRC Rally of Finland si vychutnejte svůj zážitek z jízdy a závoďte s druhým rally vozem. Překonejte zrádné zatáčky, dlouhý most a looping. Kombinujte díly dráhy a vytvořte až 4 různé závodní trasy! Auta mají osvětlení! 

Ovladač s turbem

Kvalitní ergonomický ovladač okamžitě padne do ruky. Každý ovladač je vybaven proporcionální tlačítkem na ovládání plynu a tlačítkem TURBO, které ihned přidá plný plyn. Jednoduché připojení ovladače pomocí konektoru Jack.

WRC Rally of Finland 1:43
WRC Rally of Finland 1:43

Obrázkový návod

Ke všem autodráhám WRC je dodáván obrázkový návod ve kterém naleznete varianty sestavení tratě, zapojení autodráhy, popis jednotlivých funkcí a způsob údržby. Vše je jednoduché a přehledné tak, aby autodráhu sestavilo dítě.

Varianty dráhy

Sada obsahuje návod na stavbu čtyř variant dráhy. Jednotlivé kousky jednoduše pospojujte a můžete začít ihned jezdit.

WRC Rally of Finland 1:43
WRC Rally of Finland 1:43

Svodidla

Svodidla jsou vyroben z měkkého plastu, díky tomu vydrží stovky rozložení a složení autodráhy. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu dlouhého mostu, díky tomu budou závody ještě napínavější a autodráha může být rozložena na menší ploše. Celý most včetně pilotů je snadno sestavitelný za pár minut.

WRC Rally of Finland 1:43
WRC Rally of Finland 1:43

Úsek s loopingem

Auto dráha je vybavena díly na stavbu loopingu. Před začátkem loopingu je nutné na ovladači zmáčknout Trubo, aby autíčko bezpečně projelo hlavou dolů.

Autíčko Toyota Yaris

Kvalitně zpracovaná autíčka se stejnosměrným motor, jsou devízou celé dětské autodráhy.

WRC Rally of Finland 1:43
WRC Rally of Finland 1:43

Autíčko Ford Fiesta

Množství detailů na karoserii a kvalita nabarvení je na velmi vysoké úrovni.

Funkční světlomety

Zažijte neopakovatelnou atmosféru večerních závodů. Každé autíčko je vybaveno vysoce svítivými LED světlomety, které osvítí trať a dodají na autentičnosti.

WRC Rally of Finland 1:43

Vlastnosti

 • 1x Toyota Yaris Rovanpera se světly
 • 1x Ford Fiesta Suninen se světly
 • 2x ruční ovladače Turbo
 • Trať s mostem
 • Looping
 • Ochranné svodidla v zatáčkách
 • Navrhněte si až 4 různé trati
 • Měřítko 1:43
 • Délka trati je 5 metrů
 • Rozměry 75 x 140 cm
 • Vhodné pro děti od 4 let

Parametry

Měřítko1:43
ZnačkaWRC
Délka dráhy5 m
Rozměry dráhy75 x 140 cm
Doporučený věk4+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: