Bburago Ferrari 250 GTO 1:43 červená

Kód: BB18-31129
169 Kč 140 Kč bez DPH
Položka není dostupná

Kovový model auta Ferrari 250 GTO v měřítku 1:43 nejen pro sběratele od Bburaga. Detailní provedení, přívětivá cena, barva červená, délka přibližně 10 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sbíráte kovové modely autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta Bburago 18-31129 Ferrari 250 GTO v měřítku 1:43 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je červená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o originálu

Ferrari 250 GTO je italský GT automobil vyráběný v letech 1962–64. Název je odvozen z objemu každého válce, GTO znamená Gran Turismo Omologato. Byl poháněn motorem Ferrari Tipo 168 / 62 Colombo V12. Podvozek vozu byl založen na podvozku 250 GT SWB, s malými rozdíly ve struktuře rámu a geometrii pro snížení hmotnosti, zpevnění a snížení podvozku. Celokovová konstrukce využívající suchou jímku a šest karburátorů Weber 38DCN vyrobila přibližně 300 koní ( 296 koní, 221 kW ). Převodovka byla nová pětistupňová jednotka typu Porsche. Hliníková karoserie měla dlouhý, nízký nos, malý vstup chladiče a výrazné přívody vzduchu na nos s odnímatelnými kryty. Minimalistický interiér 250 GTO odráží závodní záměry vozu.

Řada modelů Bburago Ferrari

Řada Bburago Ferrari nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely značky Ferrari jsou baleny v trdičním balení Bburago bez plastového podstavce.

Klíčové vlastnosti
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: