GO!MATE ELEKTROKOLOBĚŽKA STAEP ER2

Kód: GOM016E102BL
44 699 Kč –4 % 42 866 Kč 35 426 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Elektro koloběžka Go!Mate stæp ER2, se sklopnými řídítky a přední částí. Výkonný motor - rychlost až 20 km/h, akumulátor - 7.0 Ah, s dojezdem až 35 km. Špičková lehká konstrukce, velká kola, vše pro komfortní jízdu. Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Elektrické koloběžky Go!Mate stæp ER2 představují špičkový prostředek pro každodenní jízdu v městském ruchu do zaměstnání a to bez námahy. Díky kvalitnímu zpracování jsou vhodné také pro sportovní použití na volnočasové projížďky.

Go!mate koloběžky

Koloběžky jsou vyrobeny v Německu, vyznačují se dokonalým zpracováním a užitnými vlastnostmi, použity jsou pouze nejkvalitnější díly, včetně výkonného motoru a vysoce kapacitního akumulátoru. Celá koloběžka je navržena tak, aby při jízdě byly rovnoměrně zapojeny všechny svaly. Elegance a design představuje naprostou světovou špičku, kterou jinde nenajdete! Vše je promyšleno do posledních detailů, pro maximální bezpečnost a komfort z jízdy.

Go!mate koloběžky

Šlápněte do toho nebo se nechte vézt!

Zažijte nový rozměr mobility s touto designovou koloběžkou a užijte si při tom komfortní pocit z jízdy. Dopravte se každý den do zaměstnání či na nákup bez námahy. Díky důmyslnému skládacímu systému, můžete koloběžku složit během pár sekund do kompaktní velikosti a použít ji například při výletech a aktivních dovolených.

gomate/GOM016101BL_3.jpg

Komfort nade vše

Nášlapná deska z vrstveného dřeva je plně integrovaná do rámu a slouží jako důležitý konstrukční prvek. Právě pružnost této nášlapné desky zajišťuje vysoce komfortní jízdu koloběžky Go!Mate. Tento systém předčí v jízdní vlastnostech i koloběžky s odpruženou vidlicí (odpružená vidlice navíc přidává další váhu).

 

 

 

 

gomate/GOM016101BL_9.jpg

Elegantní konstrukce

Koloběžka stæp ER2 je bezrámové konstrukce, použity jsou lehké díly z hliníkových slitin, díky kterým má koloběžka vysokou nosnost a velmi nízkou hmotnost. Nášlapná deska je vyrobena z vrstveného dřeva. Všechny bovdeny jsou vedeny uvnitř, aby se zabránilo jejich poškození. Výsledkem je fantastický účelný design, který byl oceněn prestižní cenou REDDOT 2018.

 

 

 

 

 

gomate/bafang_motor1.jpg

Výkonný motor

Pohon elektrické koloběžky zajišťuje výkonný motor BAFANG. Motor je součástí náboje zadního kola, což zaručuje maximální trakci. Rychlost koloběžky, respektive motoru BAFANG 36V s výkonem 250W, pohodlně regulujete páčkou na řídítkách. Páčka se stlačuje palcem pravé ruky a pohyb je velmi intuitivní. S motorem BAFANG budete mít dostatek výkonu i při jízdě do kopce. Maximální rychlost koloběžky je 20 km/h.

Společnost BAFANG je předním světovým výrobce komponentů pro elektrické jízdní kola a elektrické skútry. Produkty společnosti se vyznačují vysokou kvalitou určenou pro high-end trh.

 

 

 

gomate/ER_aku1.jpg

Odnímatelný akumulátor

Energii pro elektro pohon dodává akumulátor 36V s kapacitou 7.0Ah, se kterým je dojez koloběžky až 35 km. Akumulátor je odnímatelný a v robustním držáku ho lze uzamknout klíčem. Akumulátor tak lze po jízdě vyjmout a nabít v pohodlí domova přes síťový nabíječ.

 

 

 

 

 

gomate/dojezd.jpg

Dlouhý dojezd

Použitím nejkvalitnějších komponentů bylo dosaženo výborné poměru nízké váhy a dlouhého dojezdu. Na jedno nabití akumulátoru můžete na elektro pohon ujet 35 km. Koloběžku tak můžete používat celý den!

 

 

 

 

gomate/gomate_display.jpg

Ovládací počítač s displejem

Elektro koloběžka je vybavena ovládacím počítačem s přehledným podsvíceným displejem na řídítkách. Funkce počítače ovládáte jednoduše pomocí tlačítek. Zvolit si zde můžete ze 3 stupňů rychlosti elektro motoru. Dále zde máte přehledně zobrazeny telemetrické údaje jako je rychlost čas jízdy, stav nabití akumulátoru, aktuální výkon motoru a další.

 

 

gomate/ER2_sklop.jpg

Sklopná řídítka a přední část

Koloběžka stæp ER2 je vybavena dvěma klouby pro snadné sklopení řídítek a přední části. Získáte tím kompaktní tvar vhodný pro transport či uložení. Po sklopení řídítek a přední části s kolem, můžete koloběžku jednoduše přepravit v kufru auta.

Složení řídítek s přední častí je velmi snadné a rychlé. Stačí jen odjistit západky. Mechanizmus je vyroben z tuhých, ale lehkých hliníkových dílů, zajišťujících nízkou hmotnost a pevnost.

 

 

gomate/ER_kola.jpg

Velká 16" a 12" kola s plášti Schwalbe

Přední 16" a zadní 12" kola zajišťují bezpečnou a pohodlnou jízdu. Pneumatiky značky Schwalbe mají vysoce pružný lem, díky kterému je jízda maximálně komfortní.Použití 16" předního kola umožňuje bezproblémové překonání nerovností v městském prostředí či v přírodě.

 

 

gomate/kola_ref.jpg

Bezpečností reflexní proužek

Přední a zadní kolo je na obou stranách pláště vybaveno vysoce reflexním proužkem. Tento bezpečnostní proužek po celém obvodu pneumatiky, slouží jako boční odrazka. Za snížené viditelnosti tak budete tak budete snadno zpozorovatelní.

 

 

 

 

gomate/GOM016101BL_13.jpg

Kotoučové brzdy TEKTRO

Společnost TEKTRO je předním výrobce profesionálních brzdových systému do cyklistické průmyslu. S více něž 30-ti lety zkušeností vyrábějí jedny z nejkvalitnějších brzd. Brzdy značky TEKRO můžete spatřit u cyklistických závodních týmů, jako například stáje DELKO.

Koloběžka je vybavena přední a zadní hydraulickou kotoučovou brzdou TEKTRO. Brzdy disponují vynikají účinností a citlivostí. Bovdeny jsou pro maximální komfort a ochranu vedeny uvnitř rámu.

 

 

 

 

 

 

gomate/made_germany.jpg

Vyrobeno v Německu

Koloběžky Go!mate jsou vyrobeny v Německu, s nejvyšší kvalitou a precizním zpracováním. Perfektní design také podtrhuje prestižní cena REDDOT, kterou koloběžky staep získaly v roce 2018.

 

 

 

gomate/GOM016101BL_14.jpg

Výškově nastavitelná řídítka

Pohodlnou vzpřímenou jízdu pro každého zaručují výškově nastavitelná řídítka v rozsahu 14 cm. Nastavení výšky se provádí pomocí klasického systému kloubové páčky.

 

 

 

gomate/stojanek_1.jpg

Nerezový stojánek

Na koloběžce je namontován minimalistický stojánek, který perfektně ladí designem celé koloběžky. Nerezový stojánek neruší svým vzhledem a je nenahraditelným praktickým doplňkem pro každodenní používání.

 

 

 

 

gomate/GOM016E101BL.jpg

Klíčové vlastnosti koloběžky stæp ER2

 • Vyrobeno v Německu
 • Velmi kvalitní zpracování
 • Velmi lehká konstrukce z hliníkové slitiny
 • Vrstvená dřevěná nášlapná deska
 • Výkonný motor s rychlostí až 20 km/h
 • Odnímatelný, uzamykatelný akumulátor Li-ion s dojezdem až 35 km
 • Plynulá regulace rychlosti páčkou na řídítkách
 • Přehledný displej s nastavením 3 rychlostí
 • Rychlost, počítadlo km, nabití akumulátoru a další na displeji
 • Přední a zadní kotoučová brzda
 • Sklopná řídítka a přední část pro snadné uskladnění a přepravu
 • Výškově nastavitelná řídítka v rozsahu 14 cm
 • Pneumatiky Schwalbe pro komfortní jízdu
 • Nosnost koloběžky je 120 kg
 • Praktický stojánek
 • Široká škála příslušenství

 

 

Doporučujeme koupit

Povinná výbava

Pokud chcete používat kolo či koloběžku na veřejných komunikacích, musí být vybaveno ve shodě s právními předpisy a pravidly silničního provozu. Jedná se především o odrazky a osvětlení. Pokud se cyklista pohybuje po veřejných komunikacích, musí dbát bezpečnostních a dopravních předpisů.

Předem si zjistěte, zda výrobek splňuje technické požadavky, dle přílohy č. 13 k vyhlášce č. 341/2002 Sb, popřípadě jej dovybavte výběrem vhodného příslušenství.

dino-bikes/piktogram/cyklista.jpg

Základní výbava kol a koloběžek pro provoz na veřejných komunikacích:

 • Zadní červená odrazka, přední bílá odrazka, oranžové odrazky na obou stranách šlapátek, alespoň na jednom kole boční oranžová odrazka (na každé straně). Odrazky je možné nahradit odrazovými materiály obdobných vlastností, například na oděvu či botách. Odrazky v paprscích kol je možné nahradit odrazovými materiály na bocích plášťů pneumatik.
 • Přední a zadní světlomet s minimální dobou svícení nejméně 1,5 hodiny, při provozu za snížení viditelnosti.
 • Dvě na sobě nezávislé účinné brzdy, nebo pro dětská kola postačí jedna protišlapací brzda.
 • Záslepka řídítek a uzavřené matice nábojů kol.

 

V neposlední řadě nezapomeňte na povinnou přilbu do 18 let a další pravidla dle Zákona o provozu na pozemních komunikacích. Více informací se dozvíte zde.

 

 

x

Parametry

Délka 130 cm
Výška 100 cm
Světlá výška 11 cm
Nastavitelná výška řídítek 14 cm
Šířka nášlapné desky 15 cm
Šířka řídítek 52 cm
Přední kolo 16"
Zadní kolo 12"
Rychlost 20 km/h
Motor 36V 250W BAFANG
Akumulátor 36V 7.0Ah - uzamykatelný
Dojezd až 35 km
Brzdy TEKTRO hydraulické 140 mm
Materiál rámu Hliník
Nášlapná deska LVL- vrstvené dřevo
Rukojeti Pěnové
Nosnost 120 kg
Váha 13.2 kg
Věk 14+

 

video 1

video 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: