DJI AVATA FLY SMART COMBO

Kód: 118701
Novinka
Značka: DJI
29 490 Kč 24 372 Kč bez DPH
Skladem

Seznamte se s DJI Avata – dronem, který byl zrozen pro intuitivní FPV létání s dosahem až 10km, jako byste seděli přímo v kokpitu. Slibuje pohlcující letový zážitek, ke kterému přispívá intuitivní ovladač pohybu, 4K stabilizované video a HD přenos obrazu s nízkou latencí. Jeho tělo se vejde do dlaně a o bezpečnost se starají vestavěné kryty vrtulí. V balíčku DJI Avata Fly Smart Combo získáte k dronu navíc ještě brýle DJI FPV Googles V2, baterie pro brýle DJI FPV, čelenku na brýle DJI FPV, DJI FPV Goggles napájecí kabel (USB-C), DJI FPV Goggles dvoupásmovou anténu a USB-C kabel DJI FPV Goggles.

Detailní informace

Detailní popis produktu


DJI AVATA FLY SMART COMBO ( DJI FPV Googles V2)

S kompaktní dron DJI Avata Fly Smart Combo je ideální parťák pro zkoumání doposud nepoznaného

Dron DJI Avata bude váš kompaktní, výkonný a agilní parťák na vašich výpravách za pořízením nových snímků a videí. Zachyťte vše kolem sebe, vaše zážitky pomocí kvalitního snímače se super širokým zorným polem 155°. Dron vyniká kompaktními rozměry, velice nízkou hmotností a svou odolností. Vrtule jsou chráněny zabudovaným krytem. Nebude tak pro vás problém vzít si jej kamkoliv budete potřebovat a natáčet nebo fotit. Součástí setu DJI Avata Fly Smart Combo jsou nové FPV brýle DJI Goggles V2.

Zkombinujte brýle, dron Avata a pohybový ovladač

Dopřejte si úplný zážitek z létání propojením brýlí DJI Goggles 2, dronu DJI Avata a pohybovým ovladačem1. Nechte se unášet skvělými záběry a zachyťte svět kolem sebe.

DJI Goggles 2 jsou kompaktní a přenosné

Brýle DJI Goggles 2 jsou kompaktní a snadno se přenášení (i díky skládací anténě). Těšit se můžete na pohodlné nošení i při dlouhodobém používání2. Brýle mají až 2hodinovou výdrž baterie a vynikají rychlým nabíjením.

Dvě 1080p Micro-OLED obrazovky

Užijte si let na vlastní kůži ve spojení dronu DJI Avata a Goggles 2. Brýle disponují dvěma HD Micro-OLED obrazovkami se skvělým jasem a obnovovací frekvencí 100 Hz3

DJI Goggles 2 s dioptrickou korekcí

U brýlí DJI Goggles 2 si lze upravit dioptrickou korekci od +2,0 D do -8,0 D4,5. Pomocí nastavovacího knoflíku nastavení dioptrií zafixujete a zamezíte tak náhodnému přenastavení.

S dronem můžete pořídit opravdu epické záběry

Kompaktní dron DJI Avata oplývá 1/1,7palcovým snímačem CMOS s podporou ultra širokoúhlého záznamu ve 4K s clonou f/2.8. To vše vám umožní zachytit takové záběry, které vaše publikum uchvátí. 

 • 1/1,7 palce — Senzor
 • 4K/60 snímků za sekundu6 — Video
 • 155° — Super široké zorné pole
 • D - Cinelike
 • Barevný režim
 • RockSteady 2.0 — EIS
 • HorizonSteady — EIS

S dronem DJI Avata vás čeká hladké natáčení

Vytvořte opravdu pohlcující vizuály díky 155° super širokým zorným polem. Právě tato perspektiva se blíží tomu, co vidíme na vlastní oči. Vytvořte skvostné fotografie ve fotografickém režimu D - Cinelike. Vylepšete záběry pomocí pokročilého třídění barev v posteditaci a vytvořte z něj mistrovské dílo.

 • RockSteady 2.0 — aktivně snižuje chvění kamery v reálném čase.
 • HorizonSteady — uzamkněte vaše záběry na horizontální úrovni pro filmové efekty.

Robustní, ale přesto snadno přenosný parťák

Dron DJI Avata bude vždy připravený na dobrodružství. Zaujme novým inovativním designem, který je nyní lehčí, skladnější což jej činí lépe přenosným. I přes tato vylepšení zůstává dron DJI Avata nadále dostatečně odolný. Pevný rám ochrání váš dron a sníží riziko poškození. Aerodynamický design s kanálky optimalizuje energetickou účinnost, čímž se doba letu dronu DJI Avata pohybuje na úrovni 18 minut9.

Zkoumejte okolí a pořiďte skvostné fotografie a videozáznamy

Vylétněte s dronem DJI Avata do oblak a prozkoumejte vaše okolí jako nikdy předtím. Díky mnoha různým flexibilním scénářům se vám otevře svět neuvěřitelných kreativních možností. Díky kompaktním rozměrům a dobrému ovládání pořiďte záběry jak se s dronem proplétáte větvovím, letíte chodbami a pod mosty. Nyní i dříve nepřístupná místa se vám jako kouzlem otevřou. Pokud se vám stane, že dron Avata spadne na záda, nepanikařte. Stačí aktivovat režim Turtle a vy uvidíte, jak se dron dokáže vrátit do akce. Dron DJI Avata disponuje pokročilým snímáním překážek směrem dolů a proto můžete létat v nízkých nadmořských výškách nebo interiérech. Ke snímání se využívá binokulární vidění směrem dolů a infračervené snímání ToF. Tlačítko nouzové brzdy využijete v případě, že budete potřebovat okamžitě zastavit ve zlomku času.

Dron vyniká skvělou stabilitou a odezvou během letu

Díky všesměrové antény 2T2R se můžete těšit na skvělou odezvu dronu DJI Avata během celého letu. Velkou výhodou je, že si užijete ostré a plynulé zobrazení v reálném čase ve vašich brýlích, a to dokonce i v prostředí s rušením.

 • 1080p — Maximální kvalita přenosu videa12
 • 100 fps — Maximální snímková frekvence přenosu videa
 • 30 ms — Nejnižší latence přenosu videa12
 • 10 km — Maximální dosah přenosu videa13
 • 50 Mbps — Maximální přenosová rychlost videa14
 • H.265 — Kódování přenosu videa

Ovládejte dron DJI Avata jak se vám líbí

Dron je kompatibilní hned s několika dálkovými ovladači, což vám může pomoci rozšířit si obzory. Využít lze i letecký simulátor, který je ideální pro zdokonalení vašich dovedností nebo k objevení nových režimů ovládání. K zajištění maximální přesnosti využijte manuální režim s DJI FPV Remote Controller 2 a dosáhněte pokročilých letových pohybů a skvělých efektů letecké fotografie15. V aplikaci DJI Virtual Flight vám bude k dispozici celá řada simulovaných scénářů16 pro chytré telefony i počítače. Neustále se vyvíjet a trénovat tak můžete uvnitř i venku.

Obsah balení DJI Avata Fly Smart Combo

DJI Avata - Airborne

DJI Avata - Immerse Yourself

DJI AVATA - Introducing DJI Avata

DJI AVATA - This is DJI Motion Controller

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: