HUBSAN X4 BRUSHLESS FPV

Kód: H501S
13 990 Kč –29 % 9 990 Kč 8 256 Kč bez DPH
Skladem

Kompletně sestavený dron o velikosti 350mm s 6ti osým gyroskopem pro vysokou stabilitu letu vybavená GPS modelum. Obsahuje velice kvalitní HD kameru na pořízování fotek a videí s možností ukládání na microSD kartu. Video signál přenáší přes 5.8GHz vysíláč videosignálu do 4.kanálové rc soupravy 2.8GHz která ma zabudovaný barevný 4,3" kvalitní displej a vy můžete v reálném čase sledovat co dron zrovna natáčí. Barevné led osvětlení. Dron umí funkce: automatický návrat domů, automatické držení GPS pozice, automatické držení výšky, automatické následování objektu, nezávislé ovládání vůči rc soupravě. Dron obsahuje pohonnou LiPol baterii 2700mAh 7.4V včetně nabíječky, 8ks náhradních vrtulí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

H501S

 

 

Kompletně sestavený dron s atraktivním designem o velikosti 350mm vhodný pro létání jak uvnitř tak i venku. Dron se vyznačuje vysokou stabilitou letu díky 6ti osému gyroskopu kdy ovládání zvládne i naprostý amatér v této oblasti. O pohon se starají 4ks střídavých brushless motrů KV1650 PM1808 které jsou ovládány 4ks střídavýma brushless regulátorama 12A. 

Dron je ve předu vybaven kvalitní 90° širokoůhlou HD kamerou díky které můžete pořizovat kvalitní videa včetně fotek přímo za letu pomocí tlačítek na rc soupravě. Fotky a videa se ukladájí přímo na paměťovou kartu microSD kterou jen zasunete z boku do dronu a po vytažení ji můžete přehrát na libovolném zařízení či zkopírovat do počítače/tabeltu. 

 

Dron je vybaven i řadou podpůrných funkcí díky kterým se létání stává ještě více zábavnější ale i bezpečnější. Pojďme si jednotlivé funkce blíže popsat.

AUTO RETURN HOME:
Při každém zvletu si dron zapamatuje souřadnice GPS odkud přesně vzletěl a pokud se Vám stane že dron z nějakého důvodu ztratí signál, ztratíte z dohledu nebo Vám někam uletí tak stačí na rc soupravě stisknout přepínač HOME a dron se automatický vrátí sám na místo odkud vzletěl nebo můžete tento proces prerušit a pokračovat dál v letu.

FOLLOW ME MODE:
Pokud aktivujete na rc soupravě funkci follow me tak dron Vás začně automaticky následovat a bude se sám pohybovat tam kam pujdete vy. 

ALTITUDE MODE:
Při tomto režimu bude dron držet automaticky danou výšku a vy pak můžete pohodlně létat ve všech směrech. Pokud přídáte plyn a dron bude stoupat tak po uvolnění plynu bude dron držet sám aktuální výšku.

GPS HOLD:
Pokud během letu stisknete na rc soupravě přepínač GPS tak se dron zafixuje na aktualni pozici a sám tam visí bez toho aniž by jste nějak zasáhly do ovládání. Pokud s dronem poletíte někam dál a pak uvolnítě ovládácí prvky tak se dron vrátí sám zpět na tuto pozici. Vhodné například pokud nad dronem ztratíte kontrolu a nejste schopni rychle zareagovat tak stačí jen přepnout na GPS a dron se okamžite zastaví a polohově zafixuje. Vy pak máte v kllidu čas si dron srovnat a pokračovat pak v požadovaném letu.

HEADLESS MODE:
Tato funkce umožňuje dron řídít na požadovanou stranu nezávisle na jeho poloze vzhledem k ovladači. Tato funkce je zejména vhodná pro začátečníky neboť pokud letí dron směrem dopredu a vy dáte páčku do prava tak dron letí doprava. Jakmile ovšem dron letí předkem k vám a vy dáte páčku do prava tak dron leti do leva. Takže pro začátečníky je toto ovládání poprvé zmatečné a tuto funkci velice uvítají.

 

CHARAKTERISTIKA:
- 4x střidavé brushless regulátory 12A
- 4x střídavé brushless motory KV1650 PM1808
- 6osý gyroskop pro stabilizaci letu
- 4x led barevné osvětlení dronu pro let v noci a lepší orientaci ve vzduchu
- kvalitní 90° širokoůhlá HD kamera s video / foto záznamem na microSD kartu 64GB (paměťová karta není součást balení)
- integrovaný 5.8GHz vysílač / příjmač  pro přenos video signálu v reálnem čase do rc soupravy, lcd monitoru nebo fpv brýlí
- dosah video signálu až 700m (možnost dokoupení anténího setu pro ještě větší dosah cca 1.5km)
- 4.kanálová mutlifunkční FPV rc souprava 2.4GHz s 4,3" barevným lcd displejem s možnosti ovládání MOD 1 nebo MOD 2
- doba letu cca 20minut na dodávanou pohonnou Lipol baterii 2700mAh 7.4V s konektorem EC2
- nabíječka na Lipol baterie s nabíjecím proudem 0.8A
- 8ks vrtulý včetně klíče na dotažení, 
- možnost dokoupení gimbalu (držáku) pro kamery GoPro, Xiaomi, Sjcam atd

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: