AXIAL WRAITH ROCK RACER 4WD RTR 1:10

Kód: AXID9018
10 299 Kč –5 % 9 784 Kč 8 086 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

RC model Axial Wraith Rock Racer 1:10 je určen pro jízdu v extra těžkém terénu. Velmi detailní provedení - kokpit je vybaven sedadly, kola s pneumatikami 2.2" Ripsaw. Nainstalováno je 6 ks LED.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je RC model auta na dálkové ovládání Axial Wraith Rock Racer 1:10 4WD RTR s nainstalovaným stejnosměrným regulátorem AE-2 osazeným konektorem Tamiya, motorem 550 20T, 3-kanálovým vysílačem TTX300, 3-kanálovým přijímačem TR325, a servem řízení TSX45. Model je dodáván s bohatým příslušenstvím jako jsou plastové makety zbraní, náhradní volant, klíč na kola atd. Návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině a češtině.

Charakteristika

Axial Wraith Rock Racer

RC model auta Axial Wraith Rock Racer 1:10 4WD RTR pro závody v extra těžkém terénu dosahující rychlosti až 15 km/h. Auto je ve verzi RTR připraveno k jízdě, je vybaveno pohonem i elektronikou, pohání jej motor 550 20T, regulátor AE-2, 3-kanálový vysílač TTX300 2.4GHz, přijímač ATR325 2.4GHz. Pro osvětlení je nainstalováno 6 ks LED. Kokpit je vybaven sedadly, kola s pneumatikami 2.2" Ripsaw. Pro co největší průchodnost terénem byly z auta odstraněny všechny nadbytečné součásti aby bylo dosaženo co největší světlé výšky. Uzamčené diferenciály, vysoce výkyvné nápravy, výkonný pohon a kvalitní kola umožnují vysokou průchodnost náročným terénem.

Axial Wraith Rock Racer
axial/AXID9018_b01.jpg

Převodovka pro Wraith

Převodovka je navržena tak, aby zvládala vysoký výstupní výkon pohonu a náročné provozní podmínky. Aby byla zabezpečena převodovka proti vniknutí nečistot do prostoru pastorku a čelního ozubeného kola, je použit účinný ochranný kryt. Zvýší se tak životnost ozubení.

 

 

 

axial/AXID9018_b02.jpg

Nastavitelná třecí spojka

Pro bezpečný přenos vysokého točivého momentu od motoru je vřazena třecí spojka, která umožní krátkým prokluzem měkčí záběr na kola.

 

 

 

 

axial/AXID9018_b03.jpg

Tlumiče s vysokým zdvihem

Aby auto projela i velkými nerovnosmi v terénu, je vybaveno olejovými tlumiči, které spolehlivě tlumí otřesy a dokáží snadno reagovat i na překřížení náprav.

 

 

 

 

axial/AXID9018_b04.jpg

Uzamčené diferenciály

Uzamčený diferenciál zajistí nejvyššíší trakci kol ve všech terénech a podmínkách a vyžaduje menší údržbu než diferenciály naplněné olejem nebo silikonem. Snadno se případný servis zajistí odstraněním čtyř šroubů, které umožňují přístup k převodu.

 

 

 

axial/AXID9018_b05.jpg

4-bodové zavěšení náprav

Tuhá přední a zadní náprava je vysoce výkyvná díky 4 bodovému uložení na hliníkových eloxovaných tyčích s kulovými čepy a díky tlumičům s velkým zdvihem. Nápravy mají velkou volnost kývání a proto auto projede i zdánlivě nesjízdným terénem.

 

 

 

axial/AXID9018_b06.jpg

Optimalizace geometrie řízení

Geometrie řízení přední nápravy je navržena pro vysoké výkony s důrazem na maximální rejd, minimální tření, a korekce Ackerman nastavené co nejblíže 0°. Takový geometrie dosahuje požadovaného těsného poloměru otáčení s uzamčeným diferenciálem a lepší řízení řízení při vysokých rychlostech.

 

 

 

axial/AXID9018_b07.jpg

Kostra karosérie

Maximální odolnost, maketový vzhled skutečné buggy a kokpit se sedačkami dělá vzhled auta velmi reálným. Kostra karosérie je sestavena a hotová. Kompozitní plasty s vysokou pevností jsou odolné proti nárazům a chrání Wraith™ před poškozením.

 

 

 

axial/AXID9018_b08.jpg

Rozsviťte si na cestu

K dispozici nainstalováno je šest LED světel, 4 bílé LED diody na přední a dvě červené LED diody na zadní straně. Obsaženy jsou i realistické paraboly světel.

 

 

 

 

axial/AXID9018_b09.jpg

Závodní sedačky Corbeau® LG1

Plně licencované závodní sedačky Corbeau® LG1 přispívají k vyššímu realismu již velmi detailního interiéru.

 

 

 

 

axial/AXID9018_b10.jpg

Disky a kola

Pneumatiky Ripsaw™ jsou namontovány a přilepeny k diskům Raceline Renegade. Pneumatika Axial 2.2 Ripsaw™ působí velmi realisticky a má nejen agresivní vzhled ale i vysokou užitnou funkci. Disky 2.2 Raceline Renegade mají 12mm šestihran.

 

 

 

axial/AXID9018_b13.jpg

Motor 20T

K pohonu auta je nainstalován stejnosměrný motor 550 20T.

 

 

 

 

axial/axial-esc-ae-2.jpg

Špičkový elektronický regulátor Axial AE-2

Elektronický regulátor Axial AE-2 byl vyvinut ve spolupráci se společností Castle Creations. Regulátor podporuje LiPo a NiMH akumulátory, základní parametry lze nastavit pomocí vysílače. Vešekré parametry lze pak nastavit pomocí aplikace pro PC Castle Link (nutno dokoupit USB propojku Castle Link).

Nastavitelné parametry prostřednictvím vysílače:

 1. Vypínací napětí: Vypnuto, Auto-LiPo
 2. Brzda v neutrálu: Vypnuto, 15%, 25%, 40%, 50%, 100%
 3. Typ reverzu: Blokování zpátečky 2 s, Vpřed/brzda, Vpřed/brzda/zpátečka

 

axial/ttx300.jpg

Tříkanálová RC souprava Tactic TTX300 s přijímačem TR325

RC model auta je řízen novou RC soupravou Tactic TTX300. Vysílač pracuje v pásmu 2.4 GHz, má 3 kanály, původní výklopná anténa byla nahrazena integrovanou anténou. Vysílač je vybaven indikací stavu baterií, reversy serv, dvojími výchylkami kanálu řízení, trimy a dále možnostmi programování vybraných parametrů:

RC přijímač Tactic TR325 má 3 kanály, integrovanou anténou. Snadné párování pomocí tlačítka na přijímači, indikace stavu pomocí LED diody.

Programovatelné parametry vysílače

 • Nastavitelné koncové body kanálů řízení, plynu a 3. kanálu
 • Nastavitelné reverzy kanálů řízení, plynu a 3. kanálu
 • Režim 3. kanálu - lze vybrat mezi 2-polohovým, 3-polohovým, 4-polohovým a lineárním (servo se pohybuje plynule). 3. kanál se ovládá tlačítky na boku rukojeti. U polohových režimů lze nastavit pozice výchylek. Třetí kanál můžete využít na nejrůznější doplňkové funkce, např.ovládání osvětlení, zvukových modulů a pod.

 

Klíčové vlastnosti Axial Wraith Rock Racer

 • Nobě 3-kanálový RC souprava TTX300
 • Podvozek tvoří trubková konstrukce s kompozitní deskou
 • CV hnací hřídele
 • Servo řízení s kovovým převodem a voděodolný box přijímače
 • Stejnosměrný 550 motor 20T
 • Regulátor je umístěn ve speciálním držáku nad zadní nápravou, co nejdál od případných nečistot.
 • Převodovka s kovovými koly a třecí spojkou
 • Uzamčené giferenciály
 • Čtyř-bodové zavěšení náprav
 • Olejové tlumiče s 3,5 mm nitrid titan potaženou hřídelí
 • Maketový kokpit s licencovanými závodními sedadly značky Corbeau LG1
 • Zásobník pro baterie šířky 47 mm, délka 150mm, výška 28mm
 • Pneumatiky 2.2 Ripsaw
 • Disky Raceline Renegade černá a chromová, 12mm šestihran
 • LED 4 přední a 2 zadní s 14 přiloženými reflektory pro 3mm a 5mm LED (nejsou součástí dodávky)
 • Přibližná doba jízdy s LiPo 2 čl. 5000 mAh je 40 minut
Axial Wraith Rock Racer

Doporučujeme koupit

Je potřeba doplnit pohonné baterie, doporučeny jsou 7.2V NiMH 6 článkové nebo LiPol 2S pro auta, vhodný nabíječ a AA baterie do vysílače.

Parametry

Typ Rock Crawler
Měřítko 1:10
Délka 483 mm
Šířka 280 mm
Rozvor 353 mm
Světlá výška podvozku 50 mm
Hmotnost 2480 g
Náhon 4WD
Motor Stejnosměrný 550 20T

 

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: