AXIAL SC10 III EARLY FORD BRONCO 4WD RTR 1:10

Kód: AXI03014T1
Novinka
Značka: Axial
16 099 Kč –5 % 15 230 Kč 12 587 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Expediční RC model auta Early Ford Bronco na podvozku Axial SCX10 III. Licencovaná karoserie Early Ford Bronco s realisticky tvarovanou trubkovou klecí, funkčními rámovýmii dveřmi a mnoha detaily. Přijímač Spektrum™ s funkcí SMART a regulátor s přijímačem, poskytují telemetrii vysílači DX3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AXI03014T1

Obsah balení

Sestavený RC model auta Axial SCX10 III Early Ford Bronco s nainstalovanými komponenty: Axial stejnosměrný motor 540 35T, Spektrum regulátor stejnoměrný Firma 40A s přijímačem, Spektrum servo S614 MG WP 23T, Spektrum servo SX107 Micro MG, Vysílač Spektrum DX3 Smart DSMR. Návod v češtině,

Charakteristika

Expediční RC model auta Early Ford Bronco na podvozku Axial SCX10 III. Oficiálně licencovaná karoserie Early Ford Bronco s realistickou tvarovanou trubkovou klecí, funkčními rámovými dveřmi a mnoha autentickými detaily. Přijímač Spektrum™ s funkcí SMART a regulátor s přijímačem poskytují telemetrická data vysílači DX3. Funkce Front Dig na zamčení zadní nápravy, servo, přijímač a regulátor Spektrum™ jsou voděodolné.

Early Ford Bronco

Při vývoji oficiálně licencovaného modelu SCX10™ III Early Ford Bronco 4WD, posunuli inženýři společnosti Axial® hranice v oblasti funkcí a výkonu zase dál. Jde se o jeden z nejpodrobněji zpracovaných modelů, které Axial® kdy vyrobil, a je ideální volbou pro nové i zkušené nadšence crawlerů. Realismus modelu je bezprecedentní a udělá jistě radost všem fanouškům značky Ford. Hotová lexanová karosérie Bronco má tvarovanou trubkovou klec s funkčními rámovými dvířky a skrytými úchyty karosérie, aby se zachovaly čisté linie povrchu karosérie. Mezi další autentické detaily exteriéru patří nasávání na kapotě, značka, stěrače čelního skla, LED světlomety a zadní světla. Přední a zadní nárazníky jsou umístěny v optimálním nájezdovém úhlu pro ničím nerušené lezení po skalách.

 

Stejně působivé jsou i detaily interiéru karosérie. V kabině najdete tvarovaná sedadla, palubní desku, řadicí páku, nožní pedály a volant se sloupkem. Pod kapotou se ukrývá replika motoru 5,0 V8, skříň převodovky a silný motor Axial® 35T. 3-dílná kola v retro stylu ve stylu beadlock, doplňují karoserii modelu Early Ford Bronco a umožňují snadnou montáž, demontáž a výměnu pneumatik bez lepení. Licencované repliky pneumatik 1,9 Falken Wildpeak M/T bezpečně překonávají překážky. Ochranný rám má upevňovací jazýčky pro další světla a plně funkční rezervní pneumatiku.

Early Ford Bronco

Osvědčený podvozek SCX10™ III je zárukou pro vynikající výkony, který řidiči od Axial® očekávají. Pro snížení těžiště používá Early Ford Bronco přední a zadní nápravy AR45. Trojúhelníková geometrie zavěšení je vyladěna tak, aby spolupracovala s nápravami a aby se snížilo kroucení při záběru a dále se zvýšil maketový vzhled. Nastavitelné tlumiče naplněné olejem pomáhají řidičům najít nejlepší parametry tlumení a nabízejí větší těla tlumičů s větším objemem kapaliny pro větší účinnost.

Early Ford Bronco

Umístění klipů karosérie pod karosérií

V balení setu je převodovka vybavena funkcí Front Dig třetího kanálu, která vám umožní uzamknout zadní nápravu pomocí vysílače pro užší poloměr otáčení. Nebo jej můžete nakonfigurovat na dvě rychlosti s vysokým a nízkým převodem přesunutím přiloženého Micro Dig Serva do dvourychlostního zapojení. Chcete-li využívat funkce dvourychlostní převodovky i funkce Front Dig, stačí přidat další servo a vysílač s nejméně 4 kanály (například 5kanálový Spektrum™ DX5).

Early Ford Bronco

Plně sestavený RC model auta RTR je dodáván s vysílačem Spektrum™ DX3™ s exkluzivní technologií DSMR® pro vynikající dosah, odezvu a odolnost proti rušení. Je také kompatibilní s telemetrií SMART díky nainstalovaným komponentům, regulátoru Spektrum Firma™ Smart 40A a přijímačem. Pomocí sady LiPol baterií Spektrum Smart můžete sledovat kapacitu baterie na monitoru vysílače při jízdě za každého počasí a různých podmínek na trase - elektronika je chráněna voděodolným nástřikem.

Early Ford Bronco

Díky své odolné konstrukci Axial® a kultovnímu stylu Ford, je model SCX10 ™ III Early Ford Bronco 4WD RTR stvořen pro dobrodružství v členitém terénu. Stačí přidat svoje kompatibilní baterie a můžete vyrazit!

Vlastnosti Axial® SCX10 ™ III Early Ford Bronco

 • Oficiálně licencovaná karoserie Early Ford Bronco s realistickou trubkovou klecí, funkčními trubkovými dveřmi a řadou detailů
 • Tuhé nápravy AR45 s posunutým předním diferenciálem pro maketový vzhled a nízké těžiště
 • Funkce Front Dig vám umožní uzamknout zadní nápravu pro menší poloměr otáčení
 • Možnost 2-rychlostní převodovky umožňuje zvýšit rychlost přibližně o 20% (2-rychlosti a funkci Front Dig se 4-kan. vysílačem)
 • Motor Replica 5.0L V8, skříň převodovky a převodovka chrání motor a zlepšují maketový vzhled
 • Autentické chrániče blatníků a nárazníku chrání karosérii před poškozením
 • Vložky blatníků a boky podlahy skrývají vnitřní součásti, které jsou běžně viditelné ze strany podvozku
 • Otevřený interiér je plný detailů, včetně sedadel, palubní desky, volantu se sloupkem, řadicí páky a nožních pedálů
 • Vnější detaily karosérie zahrnují SPZ, světlomety, zadní světla, stěrače čelního skla a kryt na kapotě
 • Přijímač Spektrum™ s funkcí Smart s integrovaným regulátorem poskytují telemetrická data vysílači DX3
 • Držák baterie pojme standardní baterie LiPol nebo NiMH
 • Rozvoru podvozku lze upravit tak, aby odpovídal i jiným délkám karoserie (11,4", 12,0", 12,3")
 • Vícebodová geometrie zavěšení a tuhé nápravy AR45 snižují kroucení točivého momentu a zlepšují vzhled
 • 3-dílná kola v retro stylu beadlock umožňují výměnu pneumatik bez lepení
 • Licencované repliky pneumatik Falken Wildpeak M/T 1,9 jsou realistické a zajistí lepší přilnavost při jízdě v různých terénech
 • Off-Road nárazníky s optimálním nájezdovým úhlem mají montážní otvor pro naviják
 • Nastavitelné olejové tlumiče mají eloxovaná závitová těla, nastavitelný přítlak pružiny a víčko emulze se šroubem
 • Servo a přijímač/reg. Spektrum™ jsou voděodolné a připravené k jízdě za jakéhokoli počasí
axial/AXI03014_b01.jpg

Maketová karosérie FORD BRONCO

Na detailně zpracované a oficiálně licencované karoserii Bronco, je spousta maketových detailů, včetně samostatně namontovaného čelního skla a funkčních trubkových dveří. Držáky karosérie má tato „ultra maketová“ karosérie pečlivě skryty. K dispozici jsou také volitelné úchyty nástavby při použití jiných karosérií.

 

 

 

 

axial/AXI03014_b02.jpg

Maketová karosérie FORD BRONCO

Realistická kompozitní tvarovaná klec karosérie obsahuje úchyty pro funkční rezervní pneumatiku a Axial sada pro instalaci LED osvětlení (prodává se samostatně).

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b03.jpg

Maketová karosérie FORD BRONCO

Vložky blatníku a boky podlahy skrývají vnitřní součásti šasí, které by byly jinak viditelné na podvozku. Pomáhají také chránit interiér karosérie a obsahují upevňovací body pro vícebarevná LED Rock světla Axial® SCX10 ™ III s ovladačem (prodávají se samostatně).

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b04.jpg

Ochrana blatníků a podběhů

Podvozek Bronco obsahuje blatníky předních i zadních kol, ochranu podběhů a nárazníků, které ochrání karosérii před úrazy. Karosérie se připevní pomocí 4 sponek na spodní straně karosérie, aby nebyly vidět a nerušily vzhled.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b05.jpg

Maketové detaily karosérie

Četné detaily exteriéru dotvářejí autentický vzhled karoserie Early Ford Bronco. Součástí balení je přední maska kapoty, značka, světlomety, lapač sání vzduchu, zadní světla a stěrače a další.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b06.jpg

Otevřená 2-dveřová karosérie

Když se podíváte do interiéru 2-dveřové karosérie, zaujme vás celá řada maketových detailů. Věrně tvarovaná sedadla, palubní deska s budíky, rádiem a schránkou, volant se sloupkem, řadicí páky a nožní pedály jsou součástí standardní výbavy.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b07.jpg

Maketový kryt motoru 5.0L V8

Věrná maketa motoru V8 s převodovou skříní účelově ukrývá a chrání elektromotor Axial® 35T, a zároveň zvyšuje realistický vzhled šasí a motorové jednotky.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b08.jpg

Dvou-rychlostní převodovka s funkcí DIG

Set je vybaven dvou rychlostní převodovkou a funkcí DIG. Model je dodáván s 3-kanálovou RC soupravou. Dálkově pomocí serva je standardně řízená funkce DIG. Servo na třetím kanálu je možno předělat na převodovku tak, aby jste měli dostupnou funkci 2-rychlostní převodovky. Pokud chcete dálkově řídit obě funkce, je nutné použít 4-kanálovou RC soupravu s modulací DSMR/DSM2 a micro servo - SPMSSX107 (součástí balení serva je speciální tisícihran pro servo-saver).

 

 

 

 

axial/AXI03014_b09.jpg

Vysílač SPEKTRUM™ DX3™ 2,4 GHz DSMR®

Vysílač Spektrum DX3, který je obsažen v setu, je vybaven exkluzivní technologií DSMR® pro vynikající dosah, odezvu a odolnost proti rušení. Je také plně kompatibilní s potenciálem telemetrie SMART, který poskytuje nainstalovaný přijímač Spektrum Firma™ Smart.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b10.jpg

Řídící jednotka SPEKTRUM™ FIRMA™ SMART 40A

Pomocí LiPol baterie Spektrum Smart, s přiloženým vysílačem a přijímačem s podporou Smart, můžete sledovat kapacitu baterie na LED indikátoru napětí vysílače.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b11.jpg

Spektrum servo řízení S614 MG WP 23T

Servo řízení auta s vysokým točivým momentem, kovovými převody a kovovým obalem je voděodolné* pro jízdu v jakémkoli počasí a podmínkách.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b12.jpg

Pevné nápravy s uzávěrkou předního diferenciálu

Pro perfektní maketový vzhled a nižší polohu těžiště, používá Early Ford Bronco přední a zadní nápravu typu AR45. Samostatně je k dispozici volitelná převodovka s rychloběhem, Axial sada převodů Overdrive 6-Bolt 27/8.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b13.jpg

4-bodové zavěšení

Geometrie zavěšení využívá konstrukci 4-bodového zavěšení, které je optimalizováno pro jízdu v terénu. Právě vysoké překroucení náprav spolu s tuhostí konstrukce hliníkových eloxovaných tyčí a pevných kulových čepů jsou zárukou využití v takovém terénu, který by běžné auto nezvládlo.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b14.jpg

Hliníkové nastavitelné tlumiče

Olejové hliníkové eloxované tlumiče mají nastavitelné předpětí pružin, víčko s odvzdušňovacím šroubem pro snazší plnění a spolehlivé tlumení ve všech polohách ramen náprav.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b15.jpg

Lože pro baterie

Přihrádka na baterie SCX10™ III Early Ford Bronco pojme standardní sady LiPo nebo NiMH baterií s konektorem IC3/EC3.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b16.jpg

Nastavitelný rozvor podvozku

Podvozek SCX10™ III má nastavitelný rozvor, který umožňuje nastavit jeho rozměr tak, aby odpovídal karoserii z nabídky náhradních dílů, pro rozvor 11,4", 12,0", 12,3".

 

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b17.jpg

Beadlock kola ve stylu Retro

Early Ford Bronco je dodáván s 3-dílnými koly Beadlock, která jsou maketami replik dobově správných kol „slot mag“. Doplňují tak vhodně nejen karoserii, ale také umožňují snadnou montáž, demontáž a výměnu pneumatik bez lepení. Součástí balení jsou také šroubovací kryty kol ve stylu „knock-off“.

 

 

 

 

axial/AXI03014_b18.jpg

Licencované pneumatiky 1.9

Repliky pneumatik Falken Wildpeak M/T 1.9 jsou realistické a mají a výbornou přilnavost pro lezení po skalách a kopcích. Auto má také rezervní pneumatiku Axial®, připravenou k použití.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b19.jpg

Nárazníky pro Off Road

Nárazníky byly zkonstruovány s optimálním nájezdovým úhlem pro lezení po skalách a nerovném terénu. Přední nárazník má montážní otvor pro naviják a osvětlení alternativních dílů. Přední a zadní poznávací značky jsou nainstalovány pro větší realismus při jízdě.

 

 

 

 

 

axial/AXI03014_b20.jpg

Voděodolná elektronika*

Díky voděodolné* elektronice Spektrum™, je auto SCX10™ III Early Ford Bronco připraveno k jízdě za každého počasí a podmínek.

 

 

 

 

 

 

Early Ford Bronco

 

Doporučujeme koupit:

Pro zprovoznění modelu je potřeba dokoupit 4x AA baterie do vysílače, pohonnou Li-Pol baterii 2S nebo 3S s konektorem EC3/IC3 a nabíječku.

Li-Pol baterie s napětím 7.4V (2S) s konektorem EC3 nebo IC3 (nabídka zde)
Li-Pol baterie s napětím 11.1V (3S) s konektorem EC3 nebo IC3 (nabídka zde)


V případě zájmu rádi pomůžeme s výběrem vhodné nabíječky a baterie.

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: