AXIAL SCX10 DEADBOLT 4WD RTR 1:10

Kód: AXID9044
8 499 Kč –5 % 8 074 Kč 6 673 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

RC model auta Axial SCX10 Deadbolt v měřítku 1:10 je kompletně sestaven a připraven k jízdě. Skvělý model do terénu od renomovaného výrobce Axial. Balení obsahuje vše, co potřebujete, kromě pohonného akumulátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je sestavený RC model auta SCX10 Deadbolt 4WD s nainstalovanou elektronikou a pohonem, hotová karosérie a RC souprava. Obrazový manuál.

Jednotlivé komponenty modelů (zejména použitá elektronika) jsou předběžné a můžou být změněny.

Charakteristika

Axial SCX10 Deadbolt

RC model auta Axial SCX10 Deadbolt v měřítku 1:10 a náhonem 4WD je kompletně sestaven a připraven k jízdě. Mezi ocelové profily rámu je nainstalováno šasí s převodovkou, držáky náprav, nárazníky a elektro příslušenstvím. Hotová karosérie, RC souprava, pneumatiky Maxxis Trepador, disky Walker Evans Racing.

Axial SCX10 Deadbolt
Axial SCX10 II Jeep Cherokee

Rám z ocelových profilů

Šasi SCX10 je postaveno ze dvou ocelových profilů, které zabezpečují dostatečnou tuhost podvozku. Motor s převodovkou je umístěn ve střední části, zatímco pohonná baterie je nad přední nápravou, čímž je zabezpečeno dostatečné zatížení předních kol. Proto auto bez problému zvládne jízdu i v prudkých svazích. Akumulátoru je umístěn v ose šasi, takže je model přesně vyvážen a při jízdě se nenaklápí.

Axial SCX10 Deadbolt
axial/AXID9044_b_prevodovka1.jpg

Kompaktní převodovka AX10™

Model SCX10 je vybaven převodovkou, poskytující ohromující sílu spolu s vysokým točivým momentem. Součástí kompaktní převodovky je dvojitá třecí spojka, které přidává zvýšenou ochranu hnacímu ústrojí.

 

 

 

 

axial/AXID9044_b_difer.jpg

Uzavřené diferenciály

Trvale uzavřené diferenciály v pevných nápravách tohoto terénního auta, vždy přenesou maximální výkon na všechna kola a díky tomu projedete i tím nejtěžším terénem s velkým stoupáním, přes balvany a kameny.

 

 

 

 

axial/AXID9044_b_cv_hridele.jpg

WB8 HD WILDBOAR™

Drážkované CV hřídele náhonu jsou navrženy pro vysoké zatížení a auto tak zvládá snadno jízdu v členitém terénu.

 

 

 

 

axial/AXID9044_b_kola.jpg

Kola do každého terénu

Auto má nainstalované kvalitní disky Walker Evans Racing u kvalitního nylonu a šestihranem 12mm. Pneumatiky Maxxis Trepador mají rozměry 4,6" x1,43".

 

 

 

 

axial/AXID9044_b_podvozek.jpg

Funkční rámový podvozek

Podvozek SCX10 byl navržen s ohledem na realistický vzhled, perfektní jízdní schopnosti překonávat překážky a zároveň maximální funkčnost. Realistický rám má vysokou pevnost a spojuje všechny části .

 

 

 

 

axial/AXID9044_b_prevod.jpg

Realistický funkční převodovka

Tak jako konstrukce podvozku SCX10, byla v podobném duchu navržena i převodovka, která vypadá, jako skutečný kompaktní blok převodovky. Skrývá sofistikovaný mechanismus s kompletní sadou kuličkových ložisek a všemi ozubenými koly z oceli pro pevnost a trvanlivost

 

 

 

axial/AXID9044_b_tlumice.jpg

Tlumiče s dlouhým zdvihem

Olejové tlumiče s dlouhým zdvihem mají stavitelné předpětí pružin a spolehlivě tlumí rázy ve všech polohách ramen náprav. Tlumiče lze přenastavit do různých otvorů a změnit tak jejich tlumící účinek.

 

 

 

 

axial/AXID9044_b_zaveseni.jpg

CV hřídele, výkyvné nápravy

Přední náprava má možnost natočení až o 45°, drážkované CV hřídele náhonu jsou navrženy pro vysoké zatížení a zvládají snadno jízdu v členitém terénu. Díky velkému překroucení obou náprav je možné vyjet do členitého terénu a nápravy vždy přenesou potřebnou sílu a zdolají i zdánlivě neprůjezdný terén.

 

 

 

axial/AXID9044_b_svetla.jpg

Konzole světelné lišty

V základní sadě je obsažena lišta se světlomety pro volitelnou montáž LED osvětlení (LED se prodávají samostatně). Sada obsahuje také tři různé síťové mříže jako kryty parabol: jednoduché, axiální a oficiálně licencované kryty PIAA®.

 

 

 

axial/AXID9044_b_kokpit.jpg

Realistický kokpit posádky

Pro dokonalý vzhled auta je nezbytné, aby mělo řidiče a vybavení kokpitu. Přesně toto vybavení má SCX10 Deadbolt. Řidič drží volant, před sebou má přístrojovou desku, na hlavě má helmu a sedí v karosérii jako skutečný.

 

 

 

 

Axial SCX10 Deadbolt

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutno doplnit tužkové baterie 4xAA do vysílače, pohonné NiMH 6čl. nebo 2-3S LiPol, nabíječ.

Parametry

Typ Expediční
Měřítko 1:10
Délka 460mm
Šířka 225 mm
Rozvor 305mm
Světlá výška podvozku 68 mm
Hmotnost 2100 g
Náhon 4WD
Motor Stejnosměrný 27T
Výška 229 mm

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: